Верховна Рада відправила законопроект про «лохотрони» на повторне перше читання

debugger

Moderator
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
6 червня Верховна Рада не підтримала за основу проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо регулювання трансляції програм і передач з платними інтерактивними конкурсами)» - лише 173 голоси «за». За відправлення законопроекту на повторне перше читання проголосували 393 народні депутати.

Як повідомляла ТК, законопроект № 4510 був зареєстрований народними депутатами Оленою Кондратюк і Миколою Баграєвим (фракція БЮТ) 20 травня 2009 року. Він передбачає заборону на розміщення в ефірі інтерактивних конкурсів, лотерей і вікторин, умови яких прямо чи опосередковано передбачають платну участь. Такі програми пропонують дозволити лише на каналах з обмеженим доступом. При цьому вони мають супроводжуватися попередженням про те, що участь у них є платною. Попередження повинне займати не менше 20% площі екрану і бути контрастним щодо фону. Також трансляція програм з платними інтерактивними конкурсами (іграми, вікторинами) має постійно супроводжуватися поточною інформацією про обсяг дзвінків та шанси підключення до студії.

Під час обговорення законопроекту Юрій Кармазін (НУ-НС) назвав його корисною справою для громадян України і запропонував прийняти за основу і в цілому.

«Є багато звернень громадян, коли малі діти беруть участь у цих програмах, а потім батьки змушені платити. Ці шахрайські програми витягують гроші з громадян!», - наголосив Андрій Павловський (БЮТ).

Водночас Олег Зарубінський (Блок Литвина) назвав інтерактивні програми «неприхованим шахрайством» і запропонував розробити набагато жорсткіший закон - аж до ліквідації інтерактивну на телебаченні.

Сергій Гордієнко (КПУ) також висловився проти законопроекту, який не забороняє платні вікторини, а лише виводить їх на канали з обмеженим доступом.


Нагадаємо, у квітні 2008 року подібний законопроект ініціював народний депутат з БЮТ Олександр Фельдман. Але він так і не був прийнятий.

Джерело: Телекритика
 

@LEzhka

Активный пользователь
Реєстрація
04.05.08
Місто
Киев (Позняки)
Телефон
Meizu note2
так Янык с братками никогда не пропустит этот законопроект.
мало того скоро снова разрешат игровые автоматы, у нас уже все начали выползать из тени. у нас на прозняках под вывеской "интерактивный клуб" уже обратно поставили автоматы и открыли на распашку двери (при работающих кондиционерах).
Видно Янукович начинает заботится о своих избирателях...
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одесса
Видно Янукович начинает заботится о своих избирателях...
Я правильно понял?
Лозунг Януковича на выборах - Украина для людей.
Он сам два раза был в доме, где живут люди....
 

kss

Активный пользователь
Реєстрація
09.05.09
Місто
Ровно
Телефон
Nokia Е-61+Х1-01
Теперь делают все чтобы милионеры стали милиардерами, а страдают от этого обычные люди.
 
Зверху