Вибір банку в ЄС

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
LiquidStrm, Про це я й кажу: мають бути чіткі правила гри, щоб клієнти могли знайти найвигідніші лазівки в ній. В Укораїні значно краще з цим, ніж в Чехії чи Італії.
 
  • Like
Реакції: cgr

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
@LiquidStrm, Про це я й кажу: мають бути чіткі правила гри, щоб клієнти могли знайти найвигідніші лазівки в ній. В Укораїні значно краще з цим, ніж в Чехії чи Італії.
Значить всі кого забанили в революті не пройшли тест на європейця. Нічого, ще чекайте з липня на CRS Common Reporting Standard і коли революти різні почнуть стучати в нашу податкову про залишки, і транзакції, тоді вам взагалі не сподобаються європейські банки :)
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Revolut виявився чи не найзручнішим для конвертації у інші світові валюти і для переказу в банки за межами Європи. Наприклад в США і Канаду. Вже кілька місяців невеликими порціями переливаю € в C$ на рахунки в їх банки. Зручний курс, швидкий переказ (в межах доби), навіть швидше ніж SEPA між «старими» € банками. Не бачив ніяких більш зручних опцій для таких переказів у інших банків (рахунки в яких маю) окрім N26, а там через прокладку wise і помітно дорожче. Досвіду роботи з недобанками окрім Revolut - не маю.
Було б цікаво покопатися в темі про заокеанські банки, якби така була. На перший погляд все помітно дрімучіше але можливо то лише на перший погляд.

PS: свій текст прошу не розглядати як рекламу «мутних схем». Дякуючи вашим історіям про блокування, така реклама була би розцінена як тролінг. Про свої перекази дуже не турбуюся, бо все біле і в разі чого зможу довести, але поки подібних запитів не мав.
 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
While this list is representative, it is not exhaustive, and we reserve our right to deny our services to any customers who exceed our risk tolerance
Все одно все зводиться до вашого ризик-профілю, як тільки ви стаєте проблемою (вас треба дотошніше (відповідно треба тратити годино-людини, які треба оплачувати) перевіряти бо ви маєте нетипові операції) - ви перестаєте бути клієнтом.

Безкоштовні онлайн банки не готові тратитись на таких клієнтів, вони для "простих" людей.
 

Олексiй

Заблокирован
Реєстрація
24.11.22
Місто
Киiв
Появилось немного свободных денег надо бы заныкать, что выбрать wise или revolut ?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Появилось немного свободных денег надо бы заныкать, что выбрать wise или revolut ?
Револют на фейкову адресу? Тобто потенційно виводимо туди де можуть забанити.

Wise в часи коли SVB, credit suisse впали і тепер хмари вже над Deutsche bank?

😂
 
Останнє редагування:

Олексiй

Заблокирован
Реєстрація
24.11.22
Місто
Киiв
Появилось немного свободных денег надо бы заныкать, что выбрать wise или revolut ?
Револют на фейкову адресу? Тобто потенційно виводимо туди де можуть забанити.

Wise в часи коли SVB, credit suisse впали і тепер хмари вже на Deutsche bank?

😂
Револют на адрес хостела в Эстонии а карту получал на реальный адрес родственника в Германии
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Появилось немного свободных денег надо бы заныкать, что выбрать wise или revolut ?
Револют на фейкову адресу? Тобто потенційно виводимо туди де можуть забанити.

Wise в часи коли SVB, credit suisse впали і тепер хмари вже на Deutsche bank?

😂
Револют на адрес хостела в Эстонии а карту получал на реальный адрес родственника в Германии
Добре, а якщо револют попросить підтвердити статус біженця або запитають з часом надати документи про резиденство то що будете робити?
 
  • Like
Реакції: cat

Олексiй

Заблокирован
Реєстрація
24.11.22
Місто
Киiв
Надмірне цитування декілька цитат у цитаті (три й більше)
Появилось немного свободных денег надо бы заныкать, что выбрать wise или revolut ?
Револют на фейкову адресу? Тобто потенційно виводимо туди де можуть забанити.

Wise в часи коли SVB, credit suisse впали і тепер хмари вже на Deutsche bank?

😂
Револют на адрес хостела в Эстонии а карту получал на реальный адрес родственника в Германии

Появилось немного свободных денег надо бы заныкать, что выбрать wise или revolut ?
Револют на фейкову адресу? Тобто потенційно виводимо туди де можуть забанити.

Wise в часи коли SVB, credit suisse впали і тепер хмари вже на Deutsche bank?

😂
Револют на адрес хостела в Эстонии а карту получал на реальный адрес родственника в Германии
Добре, а якщо револют попросить підтвердити статус біженця або запитають з часом надати документи про резиденство то що будете робити?
Скажу что вернулся в Украину-прокатит?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Скажу что вернулся в Украину-прокатит?
Ви мене питаєте? Я так само скажу якщо що. Тільки револют у мене транзитний рахунок з безкоштовним ACH/SWIFT і тому я там нічого не зберігаю і мені по барабану.

А тримати там гроші при тому що я сам фізично в Україні і навіть нема штампу що виїзджав в Європу - я точно не буду.

На Вайс теж не тримав би зараз нічого, через ситуацію з банками, але навіть без них, там комісії. Так що залишається з тих опцій що ви перерахували лише готівка вдома.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.03.23
Місто
Berlin
Наличные дома в Неньке - это тоже сомнительное дело. Судя по всему, будет много экспериментов, вроде цифровой гривны. Наши друзья и спонсоры постараются выжать свое до цента, причём с прибылью. Все повторяется, вспомните Булгакова: "Сдавайте валюту, граждане!".
Что может случится:
1 Revolut, в случае прекращения обслуживания даёт большой срок на вывод средств в любом направлении. Их не присвоят, в этом моменте можно быть уверенным точно.
2. Wise очень удобен для долгосрочного хранения, комиссия на перевод usd смехотворна по сравнению с аппетитами swift, - 4.13usd. Если не "гонять" каждый день по 10usd, разумеется. Ограничения там - 30 миллионов в год, поэтому их фактически нет, если Вы не украинский чиновник, конечно.
3. Вышеупомянутые банки не стучат в налоговую страны пребывания, индивидуальный запрос никто в них делать не будет в любом случае.
4. Проблема банков с невозвратными кредитами вообще не колышет необанки в силу того, что последние кредитов не выдают.
5. Делайте все с оглядкой на Президента. "Всё вы - теперь президенты", как он советовал. Т..е свои финансовые средства в Европе не декларировать и не боятся 9% налогов с них.
 

Олексiй

Заблокирован
Реєстрація
24.11.22
Місто
Киiв
Наличные дома в Неньке - это тоже сомнительное дело. Судя по всему, будет много экспериментов, вроде цифровой гривны. Наши друзья и спонсоры постараются выжать свое до цента, причём с прибылью. Все повторяется, вспомните Булгакова: "Сдавайте валюту, граждане!".
Что может случится:
1 Revolut, в случае прекращения обслуживания даёт большой срок на вывод средств в любом направлении. Их не присвоят, в этом моменте можно быть уверенным точно.
2. Wise очень удобен для долгосрочного хранения, комиссия на перевод usd смехотворна по сравнению с аппетитами swift, - 4.13usd. Если не "гонять" каждый день по 10usd, разумеется. Ограничения там - 30 миллионов в год, поэтому их фактически нет, если Вы не украинский чиновник, конечно.
3. Вышеупомянутые банки не стучат в налоговую страны пребывания, индивидуальный запрос никто в них делать не будет в любом случае.
4. Проблема банков с невозвратными кредитами вообще не колышет необанки в силу того, что последние кредитов не выдают.
5. Делайте все с оглядкой на Президента. "Всё вы - теперь президенты", как он советовал. Т..е свои финансовые средства в Европе не декларировать и не боятся 9% налогов с них.
Соглашусь с человеком, обнести хату или грабануть по дороге могут на раз-два, тем более в моем доме за последний месяц три квартиры подломили.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Якщо кеш не варіант то купляйте облігації США. Лише там 1шт ~1000 дол коштує, є податки і треба декларувати, не так просто купити.
 
Реєстрація
14.03.23
Місто
Berlin
Борис Заходер, "Вредные советы", вроде оттуда взят совет прикупить USA treasures на... пару тысчонок. :). Кто в курсе- поймёт. Вы ещё посоветуйте их лично прикупить, ага.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи більше не надає Revolut можливість реєстрації для українців за ID паспортом або закордонним паспортом? Я намагався зареєструватися, але не вийшло. Якщо Revolut припинив таку можливість реєстрації, скажіть, будь ласка, чи є альтернативні варіанти для реєстрації. Дякую.
Спробуйте Zen.com, він теж непоганий аналог Революту, але не дають реквізитів для поповнення в інших валютах окрім євро (для українців).
 
Зверху