Вибір банку для відкриття рахунку (платіжної картки) — фізособам

Продуктами яких банків найчастіше користуєтеся?

  • А-Банк

    Голосів: 29 28.4%
  • Банк Восток / БВР

    Голосів: 12 11.8%
  • Правекс Банк

    Голосів: 0 0.0%
  • ПриватБанк

    Голосів: 52 51.0%
  • ПУМБ

    Голосів: 35 34.3%
  • Ощадбанк

    Голосів: 10 9.8%
  • укргазбанк

    Голосів: 2 2.0%
  • ТАСкомбанк / izibank / sportbank

    Голосів: 33 32.4%
  • CONCORD bank / NEOBANK

    Голосів: 4 3.9%
  • IdeaBank / O.Bank

    Голосів: 3 2.9%
  • KredoBank

    Голосів: 2 2.0%
  • Raiffeisen BANK

    Голосів: 8 7.8%
  • UKRSIBBANK

    Голосів: 4 3.9%
  • Universal Bank / monobank

    Голосів: 64 62.7%
  • Інший банк

    Голосів: 15 14.7%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    102

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
alfredhaos без походу це ти хочеш міняти бакси внутрішнім курсом(вважай за нбу)? Якщо так, то Приват і Моно мають інтеграцію з миттєвим зарахуванням.
Якщо знімати кеш - то без візиту на віддаленя ніяк
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
З пайоніра можна створити платіж на будь який банк
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
webivan, без походу у відділення я хочу відкрити валютний рахунок і ним же оплачувати? чи таке неможливо зараз?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
webivan, без походу у відділення я хочу відкрити валютний рахунок і ним же оплачувати? чи таке неможливо зараз?
В цьому тоді просто немає сенсу, замовляйте фізичну картку пайоніра. Або реєструйтесь на вайсі і приймайте платежі туди а потім пересилайте в Україну. У пайоніра величезні комісії.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, без походу у відділення я хочу відкрити валютний рахунок і ним же оплачувати? чи таке неможливо зараз?
Можна, але якщо оплачувати в Україні то за це буде за курсом близьким до нбу, що не вигідно.
Та і закордоном вигідніше оплачувати гривневими картами, але станом на зараз, поки гривня ненадовго виросла - різниця закордоном мінімальна. Загалом можна обирати будь-який банк, але Приват і Моно дають миттєве зарахування, що суттєвий бонус.

В цьому тоді просто немає сенсу, замовляйте фізичну картку пайоніра. Або реєструйтесь на вайсі і приймайте платежі туди а потім пересилайте в Україну. У пайоніра величезні комісії.
У фізичної картки пейоніра комісії теж величезні і вбивають увесь сенс використання. У Wise - так сильно приємніші тарифи, але не факт що ті хто платить на пейонір, так само без проблем будуть платити і на Wise. Але якщо зможуть - то так це кращий варіант.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
У фізичної картки пейоніра комісії теж величезні і вбивають увесь сенс використання.
Я мав на увазі що немає сенсу додавати в таку схему ще укр. банк, вже простіше просто користуватись карткою пайоніра.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Я мав на увазі що немає сенсу додавати в таку схему ще укр. банк, вже простіше просто користуватись карткою пайоніра.
Тарифи на картку доступні лише якщо вона замовлена, але з загальних тарифів "до 3.5% за платежі з конвертацією валюти"(тобто усі платежі не в долларах), виглядає як менш вигідно ніж 2% за вивід на укр банк.
Та і платежі в долларах 1.8% комісії майже те саме. Плюс маю підозру, що курси у Payoneer будуть максимально невигідні.

Ну але в окремих випадках можливо що з карткою може бути приблизно те саме що в Укр банк кидати, але я б вже краще на укр. банк кинув.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
LiquidStrm, техническая ошибка :( Хотел написать название банка на английском и разместить по алфавиту — в результате банк выпал из списка. Теперь, видимо, придется оставить как есть или сбросить результаты в конце следующего квартала.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
webivan, а на вайзі є щось типу віртуалки, яку в гугл пей додати можна?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
webivan, шкода, я так зрозумів вони беруть лише 2.90 за свіфт, що на умовних 3к в 20 разів менше за пайонір... чи ще якісь комісії є?
клієнт може платити і на вайз, тут проблем немає.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
webivan, шкода, я так зрозумів вони беруть лише 2.90 за свіфт, що на умовних 3к в 20 разів менше за пайонір... чи ще якісь комісії є?
клієнт може платити і на вайз, тут проблем немає.
У них ще немає комісії за прийняття платежу
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
alfredhaos,
Так усе вірно. Глобально отримуй на Wise, звідти swiftуй на зручний тобі український банк, а там чи плати, чи знімай одразу, як тобі зручно.
Якщо курс знову виросте а у відділення ходити усе ще буде ліньки - можна через бінанс р2р(чи іншу криптобіржу з р2р) переганяти wise у гривні на картці транзитом через usdt. Менш вигідно ніж знімати бакси у кассі, але вигідніше ніж отримувати бакси і платити баксовою карткою чи міняти за курсом нбу у додатку.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Порадьте більш-менш надійний банк, де можна відкрити валютну картку (USD) поповнити її готівкою і, при необхідності зняти з мінімальними втратами. Не Монобанк)
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Подскажите, на какой карте (картах) стабильный % кешбека на бенз и продукты. Про Very card знаю , есть ещё что-то?
 
Зверху