Вибір банку для відкриття рахунку (платіжної картки) — фізособам

Продуктами яких банків найчастіше користуєтеся?

  • А-Банк

    Голосів: 30 27.8%
  • Банк Восток / БВР

    Голосів: 12 11.1%
  • Правекс Банк

    Голосів: 0 0.0%
  • ПриватБанк

    Голосів: 56 51.9%
  • ПУМБ

    Голосів: 37 34.3%
  • Ощадбанк

    Голосів: 10 9.3%
  • укргазбанк

    Голосів: 2 1.9%
  • ТАСкомбанк / izibank / sportbank

    Голосів: 33 30.6%
  • CONCORD bank / NEOBANK

    Голосів: 4 3.7%
  • IdeaBank / O.Bank

    Голосів: 3 2.8%
  • KredoBank

    Голосів: 2 1.9%
  • Raiffeisen BANK

    Голосів: 10 9.3%
  • UKRSIBBANK

    Голосів: 4 3.7%
  • Universal Bank / monobank

    Голосів: 64 59.3%
  • Інший банк

    Голосів: 17 15.7%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    108

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Кочевник, Хочу с карты Изи, тоже по акции (начиталась рекомендаций Sanyok77 про дополнительный кешбек при переводе и открытии депозита).
З IZI 10 платежів? Ну, також не дуже сподобається фінмону. Чи скільки там в IZI безкомісійна сума на вихід?
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Разонравился мне Изи, кешбек там неинтересный.
Это почему же? 1,5% продукты, всегда много аптек партнёрских,транспорт, категории можно менять в течении месяца как в моно, и почти 10% на остаток по карте.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
andreuskas, У меня в Глобусе 2% продукты, но вот Заначка в Изи нравится с 10%, потому пока не закрываю. Кстати, в тарифах одно написано у Изи про вывод денег на другой банк, а в их Вопросах-ответах - совсем другая (очень приятная) инфа. Перевела 15000 без комиссии р2р на пробу :)
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Кочевник, Хочу с карты Изи, тоже по акции (начиталась рекомендаций Sanyok77 про дополнительный кешбек при переводе и открытии депозита).
Ну я просто лично несколько раз пробовал Трансфер бонус - и он реально работает так, как и заявлено. Нареканий и жалоб нет.
Кочевник, Так я же не 100 тыс. хочу кинуть, для начала немного, попробую, в общем СЭПнуть. Разонравился мне Изи, кешбек там неинтересный.
Вот насчёт СЭПа я не уверен, поэтоту смотрите внимательно с этим.
Дело в том, что я по P2P кидал на А-Банк деньги и в тот же день открывал депозит. Тогда всё засчитывалось и бонус падал на счёт кэшбэка на следующий день, примерно после обеда. Или мог через день, если открытие депозита было в выходной.
Правда я не помню - там 0.6% или 0.5% от суммы депозита начислялось.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Sanyok77, Спасибо, я обнаружила, что у Изи можно больше 10 тысяч по р2р кидать без комиссии, благополучно перевела и открыла на 3 месяца депо (поддержка подтвердила, что можно), так что надеюсь завтра получить бонус.
UPD. Бонус пришел!
 
Причина: получила трансфер бонус
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
В яких нормальних банках (крім Приват, Ощад, Райф) можна відкрити більше одної допки/інет карти в грн? Звісно, без абонплат, і умов "купи 10 яблучок на окремі чеки".))
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
В яких нормальних банках (крім Приват, Ощад, Райф) можна відкрити більше одної допки/інет карти в грн? Звісно, без абонплат, і умов "купи 10 яблучок на окремі чеки".))
А-Банк не підходить? Там АТБшка є допкою до Зеленої і вона не має плати за обслуговування.
Чи треба саме окрему картку без спільного балансу?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Maxxx Як варіант, щоб без плати за обслуговування, окрему картку в окремому банку. Наприклад, Кредобанк "Правильна".
Або якусь віртуалку, як от у ТАСкомбанка є VERY CARD чи AZURE.
 
Реєстрація
01.10.16
Місто
Пригород
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
А є якийсь банк, що пропонує одноразові віртуалки для оплати?
А чим одноразова від багаторазової відрізняється?
кожний раз нову можна згенерити
Наче є ліміт по генерації карток. Бо для банка, на відміну від вас картка не безкоштовна, навіть інтернет. Все одно роялті якісь треба платити.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
можна відкрити більше одної допки/інет карти в грн?
Саме так, окрему без спільного балансу, як інет або digital у Приват, або "Біла" у Моно.
ну так і треба казати від разу – а не допка. Це відкриття окремого рахунку з карткою.
Попередньо як раз саньок рекомендував пакет вайт у сенсі, а тепер мовчить...

Я гадаю, спершу треба визначитись із тарифом/банком, а потім в них дізнатись на ліміт таких рахунків. Зазвичай таких лімітів нема, може Карманник від разу скаже, скільки можна відкрити рахунків для всекарти в Пумбі.
 
Зверху