protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Roman_UA, Досвід різний буває. В мене старий ноутбук 2012 року випуску тримає десь більше години від батареї (новим тримав 3-3,5 години). Читав, що значно більше на батарею впливає не тримання на заряді, а температурний режим.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
У фірмовій утиліті Асуса є 3 таких режими і рекомендації стосовно аккума:
1678526543777.png
Цікаво на скільки воно збереже аккум, але оскільки і так постійно тримаю на зарядці і світло поки є, то такий режим мені повністю підходить.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
З практики знаю, що якщо тримати ноутбук постійно на зарядці, то батарея з часом виходить з ладу. В когось швидше, в когось повільніше. Та й в інтернеті про це також пишуть. Тому, коли в 2010 році я купив нетбук, то батарею від"єднав від нього і завжди тримав окремо. Під"єднував десь-колись, лише коли була потреба. Але через кілька років нетбук морально застарів, я перестав ним користуватись. Валяється тепер, шкода викинути, і продати за безцінь не зважуюсь. А батарея до цього часу тримає, як нова. Таке от...
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
У більшості людей ноутбук і так завжди на зарядці стоїть, як робочий, стаціонарний комп'ютер.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
У більшості людей ноутбук і так завжди на зарядці стоїть, як робочий, стаціонарний комп'ютер.
Тому й у більшості людей, через 3 роки такого користування, батареї вбиті.
Кому треба батарея у того не вмре, бо не постійно буде на зарядці, і періодично буде розряджатись. Я взагалі не парюсь за батарею, тим більше у мене потужний ноут, та батарея то сміх на такому ноутбуці.

Якби треба було ноутбук щоб брати з собою то брав би собі малий 13 дюймовий щоб було зручно носити з собою його і зарядку але з такого робити взагалі не в кайф
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
raptor, якщо не давати розряджатися в 0, коли зникає струм в розетці, то за 3 года не вб'ється. Інакше кожний вихід в 0 Вінда рахує як 5% деградації аккума (на Асусах було так).
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
Вже років 5 як переважна кількість ноутбуків мають незнімні батареї.
І в телефонах - також!
А все тому, що виробники зацікавлені в тому, щоб створити народу максимум незручночтей щодо продовження комфортного користування технікою; щобнарод не користувався довго девайсами, а частіше обновлював їх на новіші.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Тому й у більшості людей, через 3 роки такого користування, батареї вбиті.

Года так с 2009-го - 2010-го начал присматриваться к батареям ноутов, сужу по тем, что вижу на работе - бюджетники нижнего и среднего ценового диапазона, разные годы покупки. Ноуты большую часть времени - на зарядке. За батареями никто не следит (в смысле, никто не заморачивается, работает - ок, не работает - ну и хрен с ней, спецом отсоединять или экспериментировать с режимами заряда никто не стал). Примерно половина ноутов, даже откровенно древних - батареи вполне ОК (доказано блэкаутами). Еще какая-то часть - ну такое, примерно как стационарный комп с ИБП, можно закончить работу и корректно выключить. Откровенно дохлые батареи - примерно 15-20% ноутов, но этим батареям больше шести-семи лет.

Так, чтобы батарея быстро-быстро перестала держать... Был один случай, у ноута достаточно быстро умерла батарея, года так за три. И тут сдох такой же ноут с хорошей батареей. Поставили эту хорошую батарею (ну не покупать же новую, когда вот есть нормальная) - и батарейка примерно за полгода стала такой же плохой, как и предыдущая. Что, в принципе, объясняется логично - проблема, скорее всего, не в батарее, а в зарядном ноута - вроде бы исправно, но батарейку "убивает". Поэтому с тех пор, если кому-то надо батарейку в ноуте поменять, предупреждаю, что если проблема в зарядном - деньги на ветер. А как проверить зарядное? Никто таким заниматься не хочет - достаточно редкий случай. То есть случай иметь ввиду надо, но специалистов, которые на таком "собаку съели" - практически нет.

Сейчас вот работаю на ноуте 2013-го года - батарея держит часа полтора. Ноут жены, купленный в 2012-м - батарея держит примерно столько же. У родителей ноут 2011-го года - батарейка минут десять держит.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
якщо не давати розряджатися в 0, коли зникає струм в розетці, то за 3 года не вб'ється. Інакше кожний вихід в 0 Вінда рахує як 5% деградації аккума (на Асусах було так).
Звісно, все залежить від профілю користування. В когось за 3 роки батарея вбивається, в когось - за 5, тощо...
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Вже років 5 як переважна кількість ноутбуків мають незнімні батареї.
І в телефонах - також!
А все тому, що виробники зацікавлені в тому, щоб створити народу максимум незручночтей щодо продовження комфортного користування технікою; щобнарод не користувався довго девайсами, а частіше обновлював їх на новіші.
батарея хоть і не знімається як раніше, але можна розібрати ноутбук і замінити. Вони тепер сховані щоб ноутбук був компактніший, всі хочуть тоненький ноутбук.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G

Kritik

Яж не кажу про всіх абсолютно. Звісно, що за батареями спеціально ніхто не слідкує. Але, як я написав вище, все залежить від профілю користування. В телефонах - таке ж. В когось довго батарея служить, в когось - ні. В моїх родичів і сусідів батареї в ноутбуках повбивались за 3+ роки. Ну як повбивались? Не повністю, звісно. Для мене, якщо батарея тримає кілька хвилин - то вона вбита.
Post automatically merged:

батарея хоть і не знімається як раніше, але можна розібрати ноутбук і замінити. Вони тепер сховані щоб ноутбук був компактніший, всі хочуть тоненький ноутбук.
Та так, але є одна умова: користувач має вміти тримати викрутку в руках. Наприклад, серед моїх родичів і знайомих, батарею в нотбуках самостійно не поміняє майже ніхто. Бо навіть, ті, хто вміє тримати викрутку в руках, не ризикують це робити, бояться/не хочуть. Через рік-два-три після того, як батарея виходить з ладу, вони купляють новий ноутбук.
 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Та так, але є одна умова: користувач має вміти тримати викрутку в руках. Наприклад, серед моїх родичів і знайомих, батарею в нотбуках самостійно не поміняє майже ніхто. Бо навіть, ті, хто вміє тримати викрутку в руках, не ризикують це робити, бояться/не хочуть. Через рік-два-три після того, якв батарея виходить з ладу, вони купляють новий ноутбук.
Для цього є сервіси, йдеш і міняєш якщо тобі треба. Але більшість користується такими убитими ноутами як стаціонарними комп'ютерами і так.

Якщо вже купляти новий ноут то краще розкошелитись на найкращий процесор який можете собі позволити, хай там буде менше оперативки, поганий диск або ссд, це потім можна буде проапгрейдити, як і батарею замінити.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
На работе профиль использования у всех одинаковый: пришел утром, включил ноут (браузер, офисные программы, программы учета), вечером ноут выключил. Нет электричества - работаем на батарее, пока ноут не напишет, что пора выключать.

А вот что отличается: изначально на ноутах разные батареи, разные зарядные, и даже напряжение в розетках по офису немного отличается. Не в смысле, что где-то 250, а где-то 180, и частота разная :), но, к примеру, у кого-то в один и тот же удлинитель включен и ноут, и МФУ, и чайник, а кто-то работает в отдельном кабинете и ничего, кроме ноута и зарядного от телефона в розетки не подключается. Думаю, режим работы зарядных ноута будет отличаться.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
raptor, тю... Дешевше ж купити самому новий акум та заплатити майстру за роботу з викруткою. Тю.
Та звісно. Хто хоче, той шукає можливості. Але ж не хочуть нову батарею. Хочуть новий девайс.
Post automatically merged:

Для цього є сервіси, йдеш і міняєш якщо тобі треба. Але більшість користується такими убитими ноутами як стаціонарними комп'ютерами і так.
Так про що й мова. Майже всі мої знайомі користуються ноутами із вбитими батареями до останнього, а потім купляють нові ноутбуки. Батареї не міняє ніхто!
Post automatically merged:

А вот что отличается: изначально на ноутах разные батареи, разные зарядные, и даже напряжение в розетках по офису немного отличается. Не в смысле, что где-то 250, а где-то 180, и частота разная :), но, к примеру, у кого-то в один и тот же удлинитель включен и ноут, и МФУ, и чайник, а кто-то работает в отдельном кабинете и ничего, кроме ноута и зарядного от телефона в розетки не подключается. Думаю, режим работы зарядных ноута будет отличаться.
Офіси різні бувають. Якщо на офісі 1 фаза, то й перепади напруги у всіх розетках будуть однаковими. А якщо 3 фази розкидані по кабінетах - то так, напруги будуть різними. Але з іншого боку, в техніці зараз використовуються імпульсні бж, які пацюють від 100/120 до 250 вольт, тому перепади напруги від чайників і мфу для них є непомітними.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
старий мотлох
В нових ноутбуках з не знімним акумулятором чи реально самому поміняти акумулятор? Як планку пам'яті.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Moto g54 5G
В нових ноутбуках з не знімним акумулятором чи реально самому поміняти акумулятор? Як планку пам'яті.
Та там нема нічого складного. Достатньо вміти і не боятись відкрутити кришку і акуратно від"днати/приєднати батарею.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Так про що й мова. Майже всі мої знайомі користуються ноутами із вбитими батареями до останнього, а потім купляють нові ноутбуки. Батареї не міняє ніхто!
Так навіщо її міняти якщо потім і так будеш брати новий ноут бо там буде кращий процесор, кращий екран, на крайняк вінда 11, сам ноут буде шустріший і батарея теж буде нова, а ще й більш технологічна, яка буде тримати заряд не 3-4 години (як нова на старому ноутбуці який ці 3-4 години якщо шось і робити то буде замітно тупити) а 6-8-12 годин на новому?

Я особисто не бачу сенсу міняти батарею якщо ноутбук завжди включений в розетку, щоб що?
Post automatically merged:

В нових ноутбуках з не знімним акумулятором чи реально самому поміняти акумулятор? Як планку пам'яті.
пишеш модель ноутбуку в ютуб і disassembly або tear down в кінці і дивишся як розібрати свій ноут
 
Зверху