Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
подивіться Dell latitude
3 місяці мій останній новенький делл прожив до появи купи проблем
Ну той мій ноут(то був dell) поїхав у сервіс після смерті мікрофона і жорстких глюків динаміка і блютуса
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Реєстрація
29.06.08
Місто
Sumy
подивіться Dell latitude
3 місяці мій останній новенький делл прожив до появи купи проблем
Ну той мій ноут(то був dell) поїхав у сервіс після смерті мікрофона і жорстких глюків динаміка і блютуса
Саме Latitude? Яка модель, на якому поколінні?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Саме Latitude? Яка модель, на якому поколінні?
Саме latitude, точну модель не пригадаю, бо ноут корпоративний по фото в інтернеті по-моєму DELL Latitude 3540(принаймні виглядає точно як той про який йде мова), він був новий з коробки і проц точно був i5-1335U.
З точки зору потужності як для ноута був дуже задоволений, але грівся безбозжно. Ну у мене робочі задачі звісно давали суттєве наватнаження але ані попередні ноути, а ні поточний на інших процах так не грілись.
Звісно може це брак саме мого екземпляр, але от маю такий свіжий негативний досвід...
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Саме Latitude? Яка модель, на якому поколінні?
Саме latitude, точну модель не пригадаю, бо ноут корпоративний по фото в інтернеті по-моєму DELL Latitude 3540(принаймні виглядає точно як той про який йде мова), він був новий з коробки і проц точно був i5-1335U.
З точки зору потужності як для ноута був дуже задоволений, але грівся безбозжно. Ну у мене робочі задачі звісно давали суттєве наватнаження але ані попередні ноути, а ні поточний на інших процах так не грілись.
Звісно може це брак саме мого екземпляр, але от маю такий свіжий негативний досвід...
Latitude 3ххх - гімно рідке, як кажуть у Львові. Не треба бути webivan, щоб здогадатись, що 5ххх і особливо 7ххх не просто так в 1.5-2 рази дорожчі "за той самий процесор і екран". І якщо 7ххх для когось задорого з вуглецевим немарким корпусом чи шикарним екраном 400+ ніт, то картонний 3ххх в руках видно, що убогий
 

chernyuk

Олимпиадник
Реєстрація
06.06.12
Місто
Киев
Есть мечта: купить новый ноутбук, в котором предусмотрено место для дополнительного SDD. Удобно все данные держать под рукой.
Наверное, это ноутбуки определенных серий. Вот только не могу нащупать, какие именно.
Остальные пожелания: подешевле, матовый 15" FHD, без видеокарты, нормальный динамик.
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Есть мечта: купить новый ноутбук, в котором предусмотрено место для дополнительного SDD. Удобно все данные держать под рукой.
Наверное, это ноутбуки определенных серий. Вот только не могу нащупать, какие именно.
Остальные пожелания: подешевле, матовый 15" FHD, без видеокарты, нормальный динамик.
потрібно дивитись в інтернеті відео розбирання ноутів, чи є місце під додатковий ССД. Зараз в більшості нових ноутів стоїть NVME m2. Я брав собі б\у за Америки Lenovo, то там стоїть NVME m2, а для збереження даних поставив звичайний HDD.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
в більшості нових ноутів стоїть NVME m2
У всіх. Та іноді є слот під ще один M2. А ось місце під класичний SATA вже не завжди є, у 15" ймовірніше, ніж у компактів 13...14". Навіть туди ставити HDD-тарахтілку вже не бачу сенсу, ставити SSD.
 

chernyuk

Олимпиадник
Реєстрація
06.06.12
Місто
Киев
Є відомі варіанти сучасних ноутів із додатковим місцем для SSD? Таку можливість рідко вказують в описі, тобто може і є, але не вказували, бо відповідного рядка у сторінці стандартного опису не було.
Розбирать, щоб побачити? Грубий спосіб. Наприклад, побачити те, чи є вільне місце під планку оперативки можна ж без розбору (та ж AIDA).
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
chernyuk, в цьому точно є слот під ssd 2.5 Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL (21A4003XRA).
В лінійці ThinBook або ssd 2.5 або m.2
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Вчора з ноутом Dell трапилась цікава трабла. Різко почав гальмувати. Спочатку ребутнув пару разів - не допомогло, перевірив ssd -> ok, потім на віруси -> теж ok. Знайомий сісадмін порадив перевірити проц і ОЗУ і виявився цікавий симптом - частота проца впала до 0,19ГГц o_O Далі сісадмін порадив перевірити живлення, бо наче є якась така болячка у Dell. Я вимкнув БЖ з розетки і вставив назад і все стало ок)
З БЖ є нюанс - використовую GaN Baseus 65W замість рідного блока (також 65W). Але таке використання вже давно (більше півроку), а глюк виліз вперше. До зарядки нічого не підключав додаткове. Батарея ноута була заряджена на 85% (обмеження в біосі).
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Проходив десь 2 роки тому теж через таке з оригінальним БЖ на Dell`і, перепаювали в майстерні щось в схемі живлення на самій мат. платі.
 
Зверху