Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Цікавить ноутбук для роботи в Excel (складні моделі, 25+ вкладок, макроси та зовнішні джерела) з підключенням до монітору.
Ключова вимога: велика автономність. На які бренди та моделі варто дивитися?
Бюджет?
До 40к, можна і до 45к
Цікавить ноутбук для роботи в Excel (складні моделі, 25+ вкладок, макроси та зовнішні джерела) з підключенням до монітору.
Ключова вимога: велика автономність. На які бренди та моделі варто дивитися?
Якщо ключова вимога саме автономність, варто дивитись на mac на m1
Дякую, а ніяких обмежень немає у маків при роботі з офісним пакетом?
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Дякую, а ніяких обмежень немає у маків при роботі з офісним пакетом?
На мак є повноцінний microsoft office, відповідно обмежень бути не має.
Ой не вірте цьому пану. Офіс там кастрований дай боже. Нажаль навіть в комерційному секторі для серйозних задач в майкрософт офісі на маках доводиться ставити віртуалку з віндою. Я б рекомендував спочатку перевірити всю необхідну функціональність перед покупкою.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Дякую, а ніяких обмежень немає у маків при роботі з офісним пакетом?
На мак є повноцінний microsoft office, відповідно обмежень бути не має.
Ой не вірте цьому пану. Офіс там кастрований дай боже. Нажаль навіть в комерційному секторі для серйозних задач в майкрософт офісі на маках доводиться ставити віртуалку з віндою. Я б рекомендував спочатку перевірити всю необхідну функціональність перед покупкою.
Дякую, попрошу у знайомих на день потестувати. А є якісь аналоги по автономності на вінді?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Немає. Сам вимушений був пересісти на мак, хоч і не люблю. Обмежень в офісі на маку не помітив, хоч і пів-життя в екселях середньої складності. Всяке гівно з шрифтами, але все просто вирішується.
Menwyy, можна конкретніше?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Дякую, попрошу у знайомих на день потестувати. А є якісь аналоги по автономності на вінді?
Ну формально є surface pro x. Але там вінда на ARM і хоч офіс так само працюватиме - вибір іншого ПО буде сильно більш обмеженим ніж на Маку. Тому усе ж радив би мак. Вінда для ARM поки недозріла.
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Немає. Сам вимушений був пересісти на мак, хоч і не люблю. Обмежень в офісі на маку не помітив, хоч і пів-життя в екселях середньої складності. Всяке гівно з шрифтами, але все просто вирішується.
Menwyy, можна конкретніше?
В зв'язку з тим, що всіх функцій офісу не знають навіть розробники в МС, то раджу зайти сюди: https://www.google.com/search?q=ms+office+windows+vs+mac

З життя: доки, що створені на вінді і мають складне форматування (інженерні розмітки і тп) працюють через раз.

Також робив нескладну аналітику в маківському екселі, вле він досить швидко крякнув в обмеженнях по об'єму. На вінді, значно слабший ноут впорався на рвз два.

П.с: не буде проблем, якщо ви працюєте з офісом на мак у форматі шкільного написання рефератів. Усе інше я б перевіряв.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ну тобто не дуже з конкретикою - дивіться в гуглі, ага. При тому що в гуглі, в першій парі ссилок теж жодних нормальних прикладів, що не так - нема.
не буде проблем, якщо ви працюєте з офісом на мак у форматі шкільного написання рефератів
Я працюю не в форматі шкільних рефератів, з 6-значною кількістю колонок/строчок, з формулами та пайвотами, підкрашуваннями та аналізом даних, все працює тупо так само. В гуглі шітс наприклад все чітко зрозуміло - немає якихось функцій взагалі, інші реалізовані трохи інакше, то ж нема сумісності, перформанс гірше і часто нюанси з розміткою.

Складні паверпоінти - те саме, тільки, як казав, вічна фігня з ембедом шрифтами.
 
Останнє редагування:

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
Ну тобто не дуже з конкретикою - дивіться в гуглі, ага. При тому що в гуглі, в першій парі ссилок теж жодних нормальних прикладів, що не так - нема.
не буде проблем, якщо ви працюєте з офісом на мак у форматі шкільного написання рефератів
Я працюю не в форматі шкільних рефератів, з 6-значною кількістю колонок/строчок, з формулами та пайвотами, підкрашуваннями та аналізом даних, все працює тупо так само. В гуглі шітс наприклад все чітко зрозуміло - немає якихось функцій взагалі, інші реалізовані трохи інакше, то ж нема сумісності, перформанс гірше і часто нюанси з розміткою.

Складні паверпоінти - те саме, тільки, як казав, вічна фігня з ембедом шрифтами.
Ти можеш опираючись на свій досвід сказати, що 100% функціоналу працює? - кажи. Я людині порадив не нарватися на геморой і перевірити так як є свій досвід і досвід колег, яким я довіряю.

Щодо гуглу - не моя проблема на якій сторінці знайдеться відповідь так як ти зацікавлений в інформації, не я. У мене немає мети тобі доводити щось.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я це декілька разів вже сказав. Ти сказав, що нє, привів пошук у гуглі який нічого не дає і якийсь досвід взагалі, з якого знову ж, жодної конкретики. Ексель не запускається, бо .ехе файла нема. Це порада, на яку варто спиратися :)
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
доки, що створені на вінді і мають складне форматування (інженерні розмітки і тп) працюють через раз.
Бро, такі доки навіть в однаковій версії МС Офіс на двох різних Він ПК працюють через дупу, бачив таке не раз😂 На Маках з 2006 року, і проблем сумісності "щоб аж капець-капець" не спостерігав.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Реєстрація
27.10.07
Місто
Чернигов
Телефон
Doogee x20
Цікавить ноутбук для роботи в Excel (складні моделі, 25+ вкладок, макроси та зовнішні джерела) з підключенням до монітору.
Ключова вимога: велика автономність. На які бренди та моделі варто дивитися?

 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Як зрозуміти на скільки хоча б приблизно автономний ноут? Зараз вибір впав на https://hotline.ua/ua/computer-nout...lack-x513ea-bn3573-90nb0sg4-m01js0/?tab=about
Можливо у когось є - що скажете? Чи що краще взяти до 28к₴? В основному для роботи без графіки з запасом на майбутнє (перший ноут, до цього лише ПК були).
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Якшо автономність на першому місці і ігр не треба, я б дивився трохи б/в макбук на м1 в цьому бюджеті.
Небо і земля по автономності, продуктивність теж, мабуть більше буде. Екран, корпус, шум, розмір бонусом
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А які в нього проблеми можуть бути з іграми?
Усі які можливо.
Більшість ігр розроблялось під вінду і intel/amd, тому на mac з arm зможуть працювати тільки старі ігри через вінду у віртуалці
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
зможуть працювати тільки старі ігри через вінду у віртуалці
Це не зовсім так, в моєму стімі відсотків 20 тільки виглядають як ті, що не можна запускати (і це як раз зазвичай щось старезне) З тих, що мають працювати працює не все, але більшість з того що пробував. Знову ж, зрозуміло, що топові тайтли з графонієм 80 рівня мабуть треба теж виключити, навіть якщо запуститься, але в цілому я був приємно вражений. Не ігрова платформа, але пограти можна і не тільки в кросворди чи танки.
 

Вкладення

  • IMG_20230129_123917_486.jpg
    IMG_20230129_123917_486.jpg
    61.3 КБ · Перегляди: 23
Зверху