protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Roman_UA, Досвід різний буває. В мене старий ноутбук 2012 року випуску тримає десь більше години від батареї (новим тримав 3-3,5 години). Читав, що значно більше на батарею впливає не тримання на заряді, а температурний режим.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
У фірмовій утиліті Асуса є 3 таких режими і рекомендації стосовно аккума:
1678526543777.png
Цікаво на скільки воно збереже аккум, але оскільки і так постійно тримаю на зарядці і світло поки є, то такий режим мені повністю підходить.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
З практики знаю, що якщо тримати ноутбук постійно на зарядці, то батарея з часом виходить з ладу. В когось швидше, в когось повільніше. Та й в інтернеті про це також пишуть. Тому, коли в 2010 році я купив нетбук, то батарею від"єднав від нього і завжди тримав окремо. Під"єднував десь-колись, лише коли була потреба. Але через кілька років нетбук морально застарів, я перестав ним користуватись. Валяється тепер, шкода викинути, і продати за безцінь не зважуюсь. А батарея до цього часу тримає, як нова. Таке от...
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
У більшості людей ноутбук і так завжди на зарядці стоїть, як робочий, стаціонарний комп'ютер.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
У більшості людей ноутбук і так завжди на зарядці стоїть, як робочий, стаціонарний комп'ютер.
Тому й у більшості людей, через 3 роки такого користування, батареї вбиті.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
У більшості людей ноутбук і так завжди на зарядці стоїть, як робочий, стаціонарний комп'ютер.
Тому й у більшості людей, через 3 роки такого користування, батареї вбиті.
Кому треба батарея у того не вмре, бо не постійно буде на зарядці, і періодично буде розряджатись. Я взагалі не парюсь за батарею, тим більше у мене потужний ноут, та батарея то сміх на такому ноутбуці.

Якби треба було ноутбук щоб брати з собою то брав би собі малий 13 дюймовий щоб було зручно носити з собою його і зарядку але з такого робити взагалі не в кайф
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
raptor, якщо не давати розряджатися в 0, коли зникає струм в розетці, то за 3 года не вб'ється. Інакше кожний вихід в 0 Вінда рахує як 5% деградації аккума (на Асусах було так).
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Вже років 5 як переважна кількість ноутбуків мають незнімні батареї.
І в телефонах - також!
А все тому, що виробники зацікавлені в тому, щоб створити народу максимум незручночтей щодо продовження комфортного користування технікою; щобнарод не користувався довго девайсами, а частіше обновлював їх на новіші.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Тому й у більшості людей, через 3 роки такого користування, батареї вбиті.

Года так с 2009-го - 2010-го начал присматриваться к батареям ноутов, сужу по тем, что вижу на работе - бюджетники нижнего и среднего ценового диапазона, разные годы покупки. Ноуты большую часть времени - на зарядке. За батареями никто не следит (в смысле, никто не заморачивается, работает - ок, не работает - ну и хрен с ней, спецом отсоединять или экспериментировать с режимами заряда никто не стал). Примерно половина ноутов, даже откровенно древних - батареи вполне ОК (доказано блэкаутами). Еще какая-то часть - ну такое, примерно как стационарный комп с ИБП, можно закончить работу и корректно выключить. Откровенно дохлые батареи - примерно 15-20% ноутов, но этим батареям больше шести-семи лет.

Так, чтобы батарея быстро-быстро перестала держать... Был один случай, у ноута достаточно быстро умерла батарея, года так за три. И тут сдох такой же ноут с хорошей батареей. Поставили эту хорошую батарею (ну не покупать же новую, когда вот есть нормальная) - и батарейка примерно за полгода стала такой же плохой, как и предыдущая. Что, в принципе, объясняется логично - проблема, скорее всего, не в батарее, а в зарядном ноута - вроде бы исправно, но батарейку "убивает". Поэтому с тех пор, если кому-то надо батарейку в ноуте поменять, предупреждаю, что если проблема в зарядном - деньги на ветер. А как проверить зарядное? Никто таким заниматься не хочет - достаточно редкий случай. То есть случай иметь ввиду надо, но специалистов, которые на таком "собаку съели" - практически нет.

Сейчас вот работаю на ноуте 2013-го года - батарея держит часа полтора. Ноут жены, купленный в 2012-м - батарея держит примерно столько же. У родителей ноут 2011-го года - батарейка минут десять держит.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
якщо не давати розряджатися в 0, коли зникає струм в розетці, то за 3 года не вб'ється. Інакше кожний вихід в 0 Вінда рахує як 5% деградації аккума (на Асусах було так).
Звісно, все залежить від профілю користування. В когось за 3 роки батарея вбивається, в когось - за 5, тощо...
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Вже років 5 як переважна кількість ноутбуків мають незнімні батареї.
І в телефонах - також!
А все тому, що виробники зацікавлені в тому, щоб створити народу максимум незручночтей щодо продовження комфортного користування технікою; щобнарод не користувався довго девайсами, а частіше обновлював їх на новіші.
батарея хоть і не знімається як раніше, але можна розібрати ноутбук і замінити. Вони тепер сховані щоб ноутбук був компактніший, всі хочуть тоненький ноутбук.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+

Kritik

Яж не кажу про всіх абсолютно. Звісно, що за батареями спеціально ніхто не слідкує. Але, як я написав вище, все залежить від профілю користування. В телефонах - таке ж. В когось довго батарея служить, в когось - ні. В моїх родичів і сусідів батареї в ноутбуках повбивались за 3+ роки. Ну як повбивались? Не повністю, звісно. Для мене, якщо батарея тримає кілька хвилин - то вона вбита.
Post automatically merged:

батарея хоть і не знімається як раніше, але можна розібрати ноутбук і замінити. Вони тепер сховані щоб ноутбук був компактніший, всі хочуть тоненький ноутбук.
Та так, але є одна умова: користувач має вміти тримати викрутку в руках. Наприклад, серед моїх родичів і знайомих, батарею в нотбуках самостійно не поміняє майже ніхто. Бо навіть, ті, хто вміє тримати викрутку в руках, не ризикують це робити, бояться/не хочуть. Через рік-два-три після того, як батарея виходить з ладу, вони купляють новий ноутбук.
 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Та так, але є одна умова: користувач має вміти тримати викрутку в руках. Наприклад, серед моїх родичів і знайомих, батарею в нотбуках самостійно не поміняє майже ніхто. Бо навіть, ті, хто вміє тримати викрутку в руках, не ризикують це робити, бояться/не хочуть. Через рік-два-три після того, якв батарея виходить з ладу, вони купляють новий ноутбук.
Для цього є сервіси, йдеш і міняєш якщо тобі треба. Але більшість користується такими убитими ноутами як стаціонарними комп'ютерами і так.

Якщо вже купляти новий ноут то краще розкошелитись на найкращий процесор який можете собі позволити, хай там буде менше оперативки, поганий диск або ссд, це потім можна буде проапгрейдити, як і батарею замінити.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
На работе профиль использования у всех одинаковый: пришел утром, включил ноут (браузер, офисные программы, программы учета), вечером ноут выключил. Нет электричества - работаем на батарее, пока ноут не напишет, что пора выключать.

А вот что отличается: изначально на ноутах разные батареи, разные зарядные, и даже напряжение в розетках по офису немного отличается. Не в смысле, что где-то 250, а где-то 180, и частота разная :), но, к примеру, у кого-то в один и тот же удлинитель включен и ноут, и МФУ, и чайник, а кто-то работает в отдельном кабинете и ничего, кроме ноута и зарядного от телефона в розетки не подключается. Думаю, режим работы зарядных ноута будет отличаться.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, тю... Дешевше ж купити самому новий акум та заплатити майстру за роботу з викруткою. Тю.
Та звісно. Хто хоче, той шукає можливості. Але ж не хочуть нову батарею. Хочуть новий девайс.
Post automatically merged:

Для цього є сервіси, йдеш і міняєш якщо тобі треба. Але більшість користується такими убитими ноутами як стаціонарними комп'ютерами і так.
Так про що й мова. Майже всі мої знайомі користуються ноутами із вбитими батареями до останнього, а потім купляють нові ноутбуки. Батареї не міняє ніхто!
Post automatically merged:

А вот что отличается: изначально на ноутах разные батареи, разные зарядные, и даже напряжение в розетках по офису немного отличается. Не в смысле, что где-то 250, а где-то 180, и частота разная :), но, к примеру, у кого-то в один и тот же удлинитель включен и ноут, и МФУ, и чайник, а кто-то работает в отдельном кабинете и ничего, кроме ноута и зарядного от телефона в розетки не подключается. Думаю, режим работы зарядных ноута будет отличаться.
Офіси різні бувають. Якщо на офісі 1 фаза, то й перепади напруги у всіх розетках будуть однаковими. А якщо 3 фази розкидані по кабінетах - то так, напруги будуть різними. Але з іншого боку, в техніці зараз використовуються імпульсні бж, які пацюють від 100/120 до 250 вольт, тому перепади напруги від чайників і мфу для них є непомітними.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
В нових ноутбуках з не знімним акумулятором чи реально самому поміняти акумулятор? Як планку пам'яті.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
В нових ноутбуках з не знімним акумулятором чи реально самому поміняти акумулятор? Як планку пам'яті.
Та там нема нічого складного. Достатньо вміти і не боятись відкрутити кришку і акуратно від"днати/приєднати батарею.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Так про що й мова. Майже всі мої знайомі користуються ноутами із вбитими батареями до останнього, а потім купляють нові ноутбуки. Батареї не міняє ніхто!
Так навіщо її міняти якщо потім і так будеш брати новий ноут бо там буде кращий процесор, кращий екран, на крайняк вінда 11, сам ноут буде шустріший і батарея теж буде нова, а ще й більш технологічна, яка буде тримати заряд не 3-4 години (як нова на старому ноутбуці який ці 3-4 години якщо шось і робити то буде замітно тупити) а 6-8-12 годин на новому?

Я особисто не бачу сенсу міняти батарею якщо ноутбук завжди включений в розетку, щоб що?
Post automatically merged:

В нових ноутбуках з не знімним акумулятором чи реально самому поміняти акумулятор? Як планку пам'яті.
пишеш модель ноутбуку в ютуб і disassembly або tear down в кінці і дивишся як розібрати свій ноут
 
Зверху