protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Bebobi, Блекаути взимку переконали мене, що батарея дуже важлива, хоча до цього роками і зараз ноутбук працює переважно як компактний системний блок.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Bebobi, Блекаути взимку переконали мене, що батарея дуже важлива, хоча до цього роками і зараз ноутбук працює переважно як компактний системний блок.
то зараз маєте хорошу нагоду взяти собі екофлоу по знижці на олкс
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Так навіщо її міняти якщо потім і так будеш брати новий ноут бо там буде кращий процесор, кращий екран, на крайняк вінда 11, сам ноут буде шустріший і батарея теж буде нова, а ще й більш технологічна, яка буде тримати заряд не 3-4 години (як нова на старому ноутбуці який ці 3-4 години якщо шось і робити то буде замітно тупити) а 6-8-12 годин на новому?

Я особисто не бачу сенсу міняти батарею якщо ноутбук завжди включений в розетку, щоб що?
Так в тому-то й вся суть, що не міняють батарею, бо воно їм не треба. Для таких користувачів, батареї взагалі не треба. Вони використовують ноутбук завжди від розетки, в якості стаціонарного комп"ютера. А саме ноутбук, тому що він компактніший за комп"ютера. Тому, жодного сенсу в батареї, взагалі, в них нема.
Post automatically merged:

Блекаути взимку переконали мене, що батарея дуже важлива
Ну, хіба для блекаутів треба батарею...
А зараз - світло не відключають і всім знову пофіг на батарею.
хоча до цього роками і зараз ноутбук працює переважно як компактний системний блок.
От про що я й написав вище: майже всі використовують як компактний системний блок.
 
Реєстрація
22.05.21
Місто
Запорожье
У фірмовій утиліті Асуса є 3 таких режими і рекомендації стосовно аккума:
Цікаво на скільки воно збереже аккум, але оскільки і так постійно тримаю на зарядці і світло поки є, то такий режим мені повністю підходить.
Пару років тому на Розетці задавали питання представнику Асер, чому вони не вікористовують таку утілиту. Він відповів, що на сучасні батареї не впливає рівень заряду, і можна постійно тримати ноут підключеним до мережі живлення.
 

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p
З практики знаю, що якщо тримати ноутбук постійно на зарядці, то батарея з часом виходить з ладу. В когось швидше, в когось повільніше. Та й в інтернеті про це також пишуть. Тому, коли в 2010 році я купив нетбук, то батарею від"єднав від нього і завжди тримав окремо. Під"єднував десь-колись, лише коли була потреба. Але через кілька років нетбук морально застарів, я перестав ним користуватись. Валяється тепер, шкода викинути, і продати за безцінь не зважуюсь. А батарея до цього часу тримає, як нова. Таке от...
Для работы такое не подходит. Ничего не сохранится когда внезапно отключится свет. Да и для самой системы наверное плохо, когда комп резко отрубается
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Для работы такое не подходит. Ничего не сохранится когда внезапно отключится свет. Да и для самой системы наверное плохо, когда комп резко отрубается
Та це і так ясно. У кожного потреби різні. Не всі ж використовують ноутбуки для роботи. А в даному випадку я описав лише свій випадок, розказав, яким чином зберіг батарею.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Та там нема нічого складного. Достатньо вміти і не боятись відкрутити кришку і акуратно від"днати/приєднати батарею.
Більшість зламає роз'єм😂

Почитайте про принципи роботи літій-полімерів, батарея довше живе у тих, хто тримає її у діапазоні 20...90%. Собі на макабуку поставив утилітку, яка не дає заряджати батарею більше, ніж на 95% ємності, так, трохи втрачаю в автономності, але подовжую їй життя. Звісно, намагаюсь не розряджати "в нуль".
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Та там нема нічого складного. Достатньо вміти і не боятись відкрутити кришку і акуратно від"днати/приєднати батарею.
Більшість зламає роз'єм😂
Ну там ж написано: акуратно. Тобто - обережно. Якщо зламають - то робили не акуратно і не обережно. Тому, хто боїться, чи не впевнений - дорога в майстерню.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Bebobi, Блекаути взимку переконали мене, що батарея дуже важлива, хоча до цього роками і зараз ноутбук працює переважно як компактний системний блок.
то зараз маєте хорошу нагоду взяти собі екофлоу по знижці на олкс
Або на Розетці генератори. котрі раніше коштували 30000 гривень, за 8000 гривень
 
Реєстрація
27.06.09
Місто
села Красносілка-ФонтанкаОдес.обл
Телефон
PocoF2 Pro 8/256
Порекомендуете модель. Выбираю для домашнего использования. Для удаленной перепрошивки настройки телефона, планшета. Настройки перепрошивки роутера, точки доступа. Мониторинга и настройки домашнего ИБП. Обязательно нужен Ethernet port. Предпочтительно батарея с элементами 18650. Ноут/нетбук будет работать 24/7 следовательно с низким энергопотреблением. Покупать буду бу на еbay. Поедет домой в Украину с другими моими вещами. Покупка в Украине не подходит.
ЗЫ: стационарный комп и мощный ноутбук имею, но для вышесказанных целей не подходит.
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
З твоего запиту зрозуміло тільки то, що має бути езернет, по цьому критерію підійде приблизно 90% ноутів з ебею Як ти будеш 24х7 комусь щось перешивати і чому для цього не підходить існуючий комп - не зрозуміло
 
Реєстрація
09.07.23
Місто
Київ
Доброго дня!
Хочу купити батьку ноутбук для фільмів.
Я не дуже в них розбираюся, але так розумію треба обрати правильний тип екрану и можливо щоб була нормальна батарея.
Прошу вашої поради.
Модель не для ігор, але і не повні "дрова" станом на 2023 рік.
 
Реєстрація
22.05.21
Місто
Запорожье
Доброго дня!
Хочу купити батьку ноутбук для фільмів.
Я не дуже в них розбираюся, але так розумію треба обрати правильний тип екрану и можливо щоб була нормальна батарея.
Прошу вашої поради.
Модель не для ігор, але і не повні "дрова" станом на 2023 рік.
Якщо батько зовсім не розуміється у комп'ютерах, краще придбайте планшет з максимальним екраном. Це значно простіше для користувача.
Якщо він більш-менш "просунутий", то візьміть ноутбук: 17 дюймів, +/- сучасний процесор, інтегрована графіка, SSD 256 ГБ (за умови, що людина не буде зберігати великий відеоархів), оперативна пам'ять 4+ ГБ, Wi-Fі 5ГГц, без операційної системи (тільки хтось має вам її встановити після прибдання ноутбука). Як на мене, наявність екрану FullHD не критична, але важливі широкі кути огляду.
Ось непоганий варіант для зазначених цілей.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
И процессор тоже надо смотреть, а то разные Celeron/Pentium/Athlon (и какие там ещё названия двадцати-тридцати летней давности используют для маркетинга) - тормоза жуткие.
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Доброго дня!
Хочу купити батьку ноутбук для фільмів.
Я не дуже в них розбираюся, але так розумію треба обрати правильний тип екрану и можливо щоб була нормальна батарея.
Прошу вашої поради.
Модель не для ігор, але і не повні "дрова" станом на 2023 рік.
Ще можна подивитись на б\у з Америки з гарантією. Багатьом брав знайомим, задоволені. Шукайте магазини у себе в місті
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
є три різні ASUS який ноутбук кращий на вашу думку і чому? розміри і вага фактично ідентичні. ноутбуки мають новітній i5-1335U десятиядерний i5-1335U 13th Generation Intel® Core™ зі вбудованим відео Intel Iris Xe Graphics, RAM 16Гб (8+8), ціна приблизно однакова 30±3К гривень.

ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ003 (90NB10J1-M00030)
Розмір дисплея 15.6-inch
Роздільна здатність FHD (1920 x 1080)
Підсвічування LED Backlit
Частота оновлення 60Hz refresh rate
Яскравість 250nits
Колірна гамма 45% NTSC color gamut
Поверхня дисплея Anti-glare display
SSD 512
Батарея 42WHrs, 3-cell Li-ion, незмінна

ASUS Vivobook 16X K3604VA-MB093 (90NB1072-M003P0)
Розмір дисплея 16.0-inch
Роздільна здатність WUXGA (1920 x 1200)
Підсвічування LED Backlit
Частота оновлення 60Hz refresh rate
Яскравість 300nits
Колірна гамма 45% NTSC color gamut
Поверхня дисплея Anti-glare display
SSD 1Тб
Батарея 42WHrs, 3-cell Li-ion, змінна

ASUS Vivobook 15 X1505VA-L1284 (90NB10P1-M00B70)
Розмір дисплея 15.6-inch
Роздільна здатність FHD (1920 x 1080) OLED
Час відгуку 0.2ms response time
Частота оновлення 60Hz refresh rate
Пікова яскравість 600nits HDR peak brightness
Колірна гамма 100% DCI-P3 color gamut
Коефіцієнт контрастності 1000000:1
SSD 512
Батарея 50WHrs, 3-cell Li-ion, незмінна
 
Зверху