Вибір месенджера

Якими месенджерами ви користуєтеся?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    159

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Останнє редагування:

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23

Жодних WhatsApp або Telegram: українським військовим запропонують власний месенджер​

Зараз українським військовослужбовцям не рекомендують користуватися такими месенджерами, як WhatsApp, Telegram або Viber. Замість них пропонується швейцарський месенджер Threema, який вважається більш захищеним від кіберзагроз.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
выбираю онлайн-чат на сайт, попадаю в основном на рос софт (webim и подобные). Подскажите украинские аналоги
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
А что скажете за Сигнал, реально он такой супер-пупер защищённый? Как бы секретов писать не собираемся, но и крайне нежелательно, чтоб враг потенциально мог прочитать. Вкратце - надо организовать чат для теробороны, там естественно может быть инфа не для посторонних глаз. Сразу на ум Телега пришла, но чёт не особо я Дурову доверяю...
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
А что скажете за Сигнал, реально он такой супер-пупер защищённый? Как бы секретов писать не собираемся, но и крайне нежелательно, чтоб враг потенциально мог прочитать. Вкратце - надо организовать чат для теробороны, там естественно может быть инфа не для посторонних глаз. Сразу на ум Телега пришла, но чёт не особо я Дурову доверяю...
Писали начебто про Threema і зараз коштує 2грн
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
А что скажете за Сигнал, реально он такой супер-пупер защищённый? Как бы секретов писать не собираемся, но и крайне нежелательно, чтоб враг потенциально мог прочитать. Вкратце - надо организовать чат для теробороны, там естественно может быть инфа не для посторонних глаз. Сразу на ум Телега пришла, но чёт не особо я Дурову доверяю...
Писали начебто про Threema і зараз коштує 2грн
У некоторых огрызки, туда скидка не распространяется, поэтому надо бесплатный. Да и пусть за 2 грн - попробуй взрослых мужиков, многие из которых далеки вообще от технологий, каждого научить (и даже убедить, что безопасно) привязать карту и те самые 2 грн заплатить...
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Как вариант
Лайн
Слак
Или фейсбук
Скайп
Все бесплатное и вполне юзабельное для такого
Кроме слака он мне не очень
Но дело вкуса
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Сразу на ум Телега пришла, но чёт не особо я Дурову доверяю...
Телеграм вроде сохраняет всю переписку на своих серверах, в вайбере такого не замечал.
Разбил полностью на детали смартфон, купил новый, скачал вайбер и телеграм, получаю коды в смс, в оба мессенджера.
Телеграм загружается со всеми чатами, фото. В вайбере пустота - все с нуля.
Технические спецы, поправьте, если ошибаюсь.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
В Вайбере можно включить синхронизацию, тогда тоже будет история восстанавливаться.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Сразу на ум Телега пришла, но чёт не особо я Дурову доверяю...
Телеграм вроде сохраняет всю переписку на своих серверах, в вайбере такого не замечал.
Разбил полностью на детали смартфон, купил новый, скачал вайбер и телеграм, получаю коды в смс, в оба мессенджера.
Телеграм загружается со всеми чатами, фото. В вайбере пустота - все с нуля.
Технические спецы, поправьте, если ошибаюсь.
То, что он сохраняет, и когда-то где-то можно будет прочитать - пофиг, в принципе. Вопрос в том, чтобы не было вероятности сиюминутного прочтения сообщения.

Например, в военкомате завелась крыса, которая слила ФИО, номера телефонов и прочие персональные данные членов ТРО врагу. К какому из месенджеров наименее вероятно смогут подключиться хвалёные "русские хакеры"?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Сразу на ум Телега пришла, но чёт не особо я Дурову доверяю...
Телеграм вроде сохраняет всю переписку на своих серверах, в вайбере такого не замечал.
Разбил полностью на детали смартфон, купил новый, скачал вайбер и телеграм, получаю коды в смс, в оба мессенджера.
Телеграм загружается со всеми чатами, фото. В вайбере пустота - все с нуля.
Технические спецы, поправьте, если ошибаюсь.
То, что он сохраняет, и когда-то где-то можно будет прочитать - пофиг, в принципе. Вопрос в том, чтобы не было вероятности сиюминутного прочтения сообщения.

Например, в военкомате завелась крыса, которая слила ФИО, номера телефонов и прочие персональные данные членов ТРО врагу. К какому из месенджеров наименее вероятно смогут подключиться хвалёные "русские хакеры"?
Я би рекомендував шукати з такими фічами пр максимуму:
- месенджер тільки для військових справ без особистих каналів, котикіі,фоточок тощо. Це захистить вас та ваших побратимів, якщо чиюсь обліковку бомбануть, бо перейшов не за тим посиланнями
- 2-фактор типово
- дані не зберігаються на сервері
- Е2Е шифрування, обмін ключами на старті
- працює в умовах поганого зв'язку (пробивний), може працювати через блютуз/віфі-директ
- без телеметрії та аналітики
- інтуїтивно простий інтерфейс
- є можливість створення груп
- є можливість вилучення повідомлень
- є підтримка чатів, що зникають
- є статуси про прочитання
- гнучка авторизація
- гнучка синхронізація
- бажано опенсорс, активна підтримка спільнотою
- працювати на всіх доступних вам платформах

Окремо додам, ваша група має бути готова навчитися та перейти повністю на цей застосунок.

Зливає дані смартфон, тому у застосунка має бути обмеженея в правах.

Особисто я не рекомендую Телегу, Вібер, Вацап, ФБ-месенджер, зум, скайп. Брати щось корпоративне може бути дорого. Можливо, організувати власний сервер в хмарі (потрібна підтримка).

Придивляюся ось до цього https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.threema.app
 
Останнє редагування:

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Погуглил про него, а потом и установил посмотреть, что это вообще такое. Вроде на первый взгляд всё действительно выглядит защищённо, удобно, но... У меня в телефонной книге 637 контактов, из них Вайбер есть чуть ли не у всех; Телеграм - больше, чем у половины, и число растёт; Сигнал - 89 человек; Threema - ни одного контакта...
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
GAS, ну так тебе ж нужен мессенджер не для всех, а для сравнительно узкого круга камрадов? Как по мне, годится. Ну, или Сигнал.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
threema - это не про удобство. Это про защищенность. Есть даже рекомендация туда свой номер не светить, и адресную соответственно. потому и контактов мало.
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Гудзак,
А что скажете за Сигнал, реально он такой супер-пупер защищённый? Как бы секретов писать не собираемся, но и крайне нежелательно, чтоб враг потенциально мог прочитать. Вкратце - надо организовать чат для теробороны, там естественно может быть инфа не для посторонних глаз. Сразу на ум Телега пришла, но чёт не особо я Дурову доверяю...
Використовую Сигнал для "корпоративного зв`язку" вже більш як два роки. Також, пробували Тріму. Досвід використання Сигналу позитивний. Загалом, все дуже просто, нічого зайвого. З плюшок: наскрізне шифрування за замовчуванням, зникаючі повідомлення, повноцінна дескопна версія, при перевстановленні застосунку або зміні смарту співрозморником інформує про це (зміна коду безпеки), висока якість голосових дзвінків (мабуть найраща з того, що пробував). Якщо порівнювати з Трімою то Сигнал простіший і підтримує українську мову. З переваг Тріми -можна користуватись без прив`язки до номеру телефону. Також, можу сказати, що це зручно коли для службової комунікації окремий мессенджер, але як показала практика з часом люди починають використовувати Сигнал і для звичайного спілкування. Якщо зробити аналіз по "проникненню" того чи іншого мессенджера, в моєму випадку це буде виглядати так: загалом в телефонній книзі близько 600 контактів, з них 330 Ватцап, 190 Сигнал, 75 Біп, 56 Дуо, 5 Тріма.
 
Останнє редагування:
Зверху