Вибір месенджера

Якими месенджерами ви користуєтеся?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    177

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
У плані безпеки, я вважаю, тільки сигнал, бо він єдиний з відкритим кодом.
Tox (піринговий децентралізований протокол) ще був колись. Але схоже не зовсім взлетів і майже не розвивається.
І трафіка жер як слон віники, за добу в режимі очікування міг 200-300М витратити
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Паук Tox просто неюзаюельний був в умовах реального світу. Принаймні коли я пробував його ще років 6 тому, там не було навіть можливості надіслати повідомлення, коли співрозмовник оффлайн, ну і звісно жодних дзвінків.
Ну хоча зазвичай так завжди - що більше безпеки, то менше юзабельності.
Але, усе ж має бути принаймні мінімальна юзабельність, а менш зручного мессенджера я не зустрічав навіть беручи до уваги усе що було у 90х.

Дивно що немає мессенджера на базі електронної пошти. Теж відкритий децентралізований протокол - накинь згори шифрування на рівні мессенджера і можна користуватись.
 
Реєстрація
16.12.17
Місто
Белая Церковь
Паук Tox просто неюзаюельний був в умовах реального світу. Принаймні коли я пробував його ще років 6 тому, там не було навіть можливості надіслати повідомлення, коли співрозмовник оффлайн, ну і звісно жодних дзвінків.
Ну хоча зазвичай так завжди - що більше безпеки, то менше юзабельності.
Але, усе ж має бути принаймні мінімальна юзабельність, а менш зручного мессенджера я не зустрічав навіть беручи до уваги усе що було у 90х.

Дивно що немає мессенджера на базі електронної пошти. Теж відкритий децентралізований протокол - накинь згори шифрування на рівні мессенджера і можна користуватись.
як це немає, а широко відомий Delta Chat ?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
на базі електронної пошти
Я "мило" ненавиджу кожною клітиною свого тіла))) Налаштувати standalong-сервер це мішн_імпосібл.
Отримав ssl-сєрти, налаштував усі днс-записи, прописав dkim-spf-dmarc, усі "відповіді" smtp та кучу іншої фігні, окропив кров'ю дєвствєніци та сплясав із шаманським бубном. А у відвовідь "your domain is too young" або інший брєд різного ступеня їп***тості, і мило не те, шо в спам падає - воно навіть до адресата не доходить. Через деякий час починає ходити нормально, але от перші тижні - це мрак. І ніфіга ти з цим не зробиш, бо все залежить тільки від тараканів у макітрах адмінів іншої сторони
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
"Це ж було вже"(с) - роки тому - поштовий клієнт (The Bat))) з PGP.. :ROFLMAO:
То трохи не той месенджер. Формально воно підходить. Реально треба щось сучасніше, з мобайлом, нормальним ux і автоматичним обміном ключами.

як це немає, а широко відомий Delta Chat ?
О, прикольно, не знав. Щось таке і мав на увазі
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Если уж заморачиваться, то только разворачивать свой сервер. -https://teamgram.net/
Це про що?

Взагалі то прблема у тому, що кацапські мобільні оператори можуть бачити наповнення трафіку: скільки ви передали і скільки отримали. Навіть якщо якщо не видно що саме ходило туди-сюди.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
треба щось сучасніше, з мобайлом, нормальним ux і автоматичним обміном ключами.
А чого тоді ти хочеш цього від старого, як світ, примітивного smtp? Хибна ідея...
А до чого тут старий smtp? Він жодним чином не обмежую ні нормальний ux, ні мобайл ні автоматичний обмін ключами. Delta Chat, зазначений вище, усе це більш менш вміє. Єдине реальне обмеження - не вийде показувати що хтось друкує та онлайн статус, ну і затримка між відправкою і доставкою буде не миттєва а кілька секунд.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco F6
У Viber же досі немає відкладених повідомлень? Я не знайшов. Це коли можеш запланувати відправлення у потрібний час. Набрав текст зараз а до адресата дійде коли ти запланував. Як на мене корисна функція. Тільки в Телеграмі таке є з тих месенджерів що я користуюся.
Ну і немає у Viber збереження твоїх повідомлень у власній хмарі Viber, доводиться жебракувати по Гуглодрайву.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
немає у Viber збереження твоїх повідомлень у власній хмарі Viber
Це задля безпеки - щоб ніхто не міг скиздити твоє листування. А якщо робиш копію на Гуло/епло драйв - то береш вже на себе ризики.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco F6
Це задля безпеки - щоб ніхто не міг скиздити твоє листування. А якщо робиш копію на Гуло/епло драйв - то береш вже на себе ризики.
Задля безпеки порадь ще взагалі не користуватися. Так ще надійніше. А мені бажана зручність. Якщо для безпеки то є Signal з гівно-незручностями без резервування чатів у хмарі. Перевстановив додаток - немає взагалі старого листування. Хіба що локально зберігати. Хоча да, безпечніше.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Це задля безпеки - щоб ніхто не міг скиздити твоє листування. А якщо робиш копію на Гуло/епло драйв - то береш вже на себе ризики.
Задля безпеки порадь ще взагалі не користуватися. Так ще надійніше. А мені бажана зручність. Якщо для безпеки то є Signal з гівно-незручностями без резервування чатів у хмарі. Перевстановив додаток - немає взагалі старого листування. Хіба що локально зберігати. Хоча да, безпечніше.
То ви не розібралися. Сиґнал дозволяє зберігати резервні копії чатів у хмарі від Ґуґла.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco F6
Йому не важливо, що прочитає фсб, головне зручність
Так, звичайно. Якщо вони читатимуть то їх знудить і більше самі не захочуть :D Зрозуміло, що не варто ну зовсім секретні речі розказувати, а побутові чати нічого не варті, тільки вам цінні.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
а побутові чати нічого не варті, тільки вам цінні.
Це дивлячись, як використовувати.. Сподіваюсь, у фсбшних підарів немає потужних нейромереж для аналізу, але якщо аналізувати всі повідомлення навіть з "побутових" чатів і спілкування, можна багато чого з'ясувати. Примітивно: умовний ПотапаПапа робить замовлення для своїх магазинів через ТГ, і ще сотні магазинів так роблять - вже можна проаналізувати реальні тенденції економіки і споживання. Багато чого можна взяти й з приватного спілкування, головне обробка цього.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Сподіваюсь, у фсбшних підарів немає потужних нейромереж для аналізу

Пишіть укрїнською, а ще краще - місцевим діалектом. До такого нейромережї ще не дійшли в тому обсязі, щодо англійської та (меншою мірою) російської мови. Хоча перекладачі в останній час дуже далеко просунулися, не знаю стосовно української, але "всколькиром" з російської на англійску перекладає.
 
Зверху