Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Помогаем друг другу выбирать мобильные телефоны

Чтобы помочь Вам в выборе телефона, просьба составлять свои сообщения в виде списка требуемых параметров как указано ниже.
  1. Стандарт(ы) связи - GSM, UMTS, CDMA, GSM + UMTS и т. д.
  2. Приблизительная цена - 1000 грн, 200 $, 300 €, 1200-1400 грн.
  3. Операционная система - Android, iOS, Bada, Symbian, нет
  4. Тип телефона - обычный, камерофон, музыкальный, смартфон, не имеет значения
  5. Форм-фактор - моноблок, флип, раскладушка, сенсорный, qwerty, не имеет значения
  6. Размер экрана - более 4 дюймов, менее 2 дюймов, не имеет значения
Необязательные пункты[/U][/B]
  1. Предпочтительный(ые) производители - Samsung, Nokia
  2. Дополнительные пожелания - Wi-Fi, GPS, влагозащищённый корпус, нет
  3. Для кого предназначается телефон - мужчина 60, женщина 25, ребёнок 8
  4. Камера - более 10 мегапикселей, не имеет значения
  5. Батарея - более 2000 mAh
  6. Размеры - тоньше 9 мм
  7. Другое - любые другие пожелания приветствуются

Эталонная рекомендация 2016 - брать Xiaomi или Meizu.
Если денег мало - брать более дешёвые бренды типа Doogee, Bluboo, TLC и др., которые могут поломаться. Или взять фирменный бренд типа Samsung или LG за те же деньги, которые уже поломаны, а также изношены, глючны, на Андроиде 2012 года, 768 МВ ОЗУ, и со слабой батареей.
Если денег много - брать Samsung, но с вдвое худшими характеристиками, чем вдвое дешёвый Xiaomi/Meizu. И радоваться что телефон произведён в Китае именно на этом заводе, а не на соседнем как вышеупомянутые бренды. Ну или взять 2 штуки Xiaomi/Meizu, и один подарить жене/любовнице/сестре/другу.
Если нужен iPhone - брать iPhone.

Если что-то более конкретное - пиши, подберём
 
Причина: Часть шапки под спойлер
Останнє редагування модератором:

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
чи є масові проблеми у Poco M3 Pro ? :oops:
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Ну так redmi 4x, купленный по совету из шапки темы, до сих пор в строю.

Или много других смартов, разных годов выпуска. Из откровенно неудачных, чтобы проц/память отваливалась, помню китайский полуподвал viewsonic (именно из-за имени - "полу", это китайское подразделение бренда решило подзаработать).
yahoo, у poco m3 есть проблема, надо паять. но там хоть за относительно малые деньги ремонт возможен, там не проц и не память.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Kritik, батарея в гречану кашу ще не перетворювалась? Бо в мене у жінчиному 4х, купленому в 2017 році, замінена ще минулого року.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Kritik, батарея в гречану кашу ще не перетворювалась? Бо в мене у жінчиному 4х, купленому в 2017 році, замінена ще минулого року.
Redmi 3S ще досі працює зі старою батареєю. Кришка немає ознак вздуття.
Так, бувають проблеми зависання та чи експрес нагріву і розрядки, але у якості другого телефона - все норм.
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Кришка не має ознак вздуття.
До речі, мій смарт має ці ознаки, точніше, задня панелька вже відклеїлась від корпусу. І що ото його робити? Заміна смарта поки що не на часі.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Так лет то им сколько?
ну й то що?
Post automatically merged:

До речі, мій смарт має ці ознаки, точніше, задня панелька вже відклеїлась від корпусу.
а в мене навпаки - екран вздувся на моєму смарті
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Alex, не то, чтобы очень все плохо, но, конечно, при интенсивном использовании чувствуется, что не первой свежести.

Кстати, у конкретного экземпляра любопытная особенность (я тут уже упоминал). Кабелей зарядки хватает примерно на полгода. А потом кабель отказывается данный смарт заряжать (при этом другое устройства кабели отлично заряжают). Нет такой особенности только у не совсем родного кабеля (от xiaomi redmi 5a). Maxxx писал года два назад, что это признаки смерти гнезда зарядки, но очень уж долго это гнездо умирает :) .
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
точно вже не згадаю, кінець 2016-2017
Post automatically merged:

кабель отказывается данный смарт заряжать (при этом другое устройства кабели отлично заряжают).
в мене була трохи схожа проблема, вона вирішилась виколупуванням ниточок-ворсу з мікро-юсб гнізда зарядки телефону
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Себастьян Перейро, Батареі в тому ж Самсунзі кращі
Згоден, але тут значна залежніть від профілю користування і зарядки.
Так, в сім'ї є Redmi Note 4x. З середини 2017 року в активному користуванні і лише з початку минулого року в режимі постійно включеного резервного телефону.
І AccuBattery стверджує, що залишкова ємність 90%-92% (поточна зарядка - на основі останніх зарядок). Не буду стверджувати, але на початку не 100% відображало.
Із особливостей користування - експеримент до початку минулого року зі спробою тримати акумулятор в режимі 20%-80%. Для себе підтвердив твердження про збереження ресурсу акумулятора при зарядках в цьому режимі. Можливо для Самсунг це менш актуально за рахунок більш якісного акумулятора, або більших резервів по напрузі , а на Сяомі в реальній експлуатації підтвердив на 2 смартфонах. Хоч і в Самсунзі вже прямо в прошивці з'явився режим зарядки до 85% для збереження ресурсу акумулятора
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
SDA, я кожен день заряджаю до 100 не залежно наскільки розряд. Не бачу потреби в таких маніпуляціях
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Собственно, там я их и увидел и начал гуглить, и оказалось что это массово
Все одно що прийти у морг і сказати: "виявляється, люди масово вмирають. більше 100 мерців". А що ти хотів у морзі побачити - спортсменів на пробіжці? Перекладаю на твій випадок: на ОЛХ позбавляются несправних (непотрібних) смартфонів. Те, що у решти любдей не з ОЛХ такі смартфони справні до уваги не береш.
 
Останнє редагування:

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Kladoff, ну тут була мова про залишковий ресурс акумулятора через кілька років користування. І про те, що порівнювати їх при різних профілях заряджання/користування не є коректним. При певних профілях використання навіть у китайських смартфонів через 5 років може бути нормальний акумулятор в той час як Самсунг вже буде ніякий.
Співпав комфортний режим заряджання телефону з можливістю тримати в цьому діапазоні заряд ось і провів експеримент та зробив певні висновки.
 
Зверху