Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Помогаем друг другу выбирать мобильные телефоны

Чтобы помочь Вам в выборе телефона, просьба составлять свои сообщения в виде списка требуемых параметров как указано ниже.
  1. Стандарт(ы) связи - GSM, UMTS, CDMA, GSM + UMTS и т. д.
  2. Приблизительная цена - 1000 грн, 200 $, 300 €, 1200-1400 грн.
  3. Операционная система - Android, iOS, Bada, Symbian, нет
  4. Тип телефона - обычный, камерофон, музыкальный, смартфон, не имеет значения
  5. Форм-фактор - моноблок, флип, раскладушка, сенсорный, qwerty, не имеет значения
  6. Размер экрана - более 4 дюймов, менее 2 дюймов, не имеет значения
Необязательные пункты[/U][/B]
  1. Предпочтительный(ые) производители - Samsung, Nokia
  2. Дополнительные пожелания - Wi-Fi, GPS, влагозащищённый корпус, нет
  3. Для кого предназначается телефон - мужчина 60, женщина 25, ребёнок 8
  4. Камера - более 10 мегапикселей, не имеет значения
  5. Батарея - более 2000 mAh
  6. Размеры - тоньше 9 мм
  7. Другое - любые другие пожелания приветствуются

Эталонная рекомендация 2016 - брать Xiaomi или Meizu.
Если денег мало - брать более дешёвые бренды типа Doogee, Bluboo, TLC и др., которые могут поломаться. Или взять фирменный бренд типа Samsung или LG за те же деньги, которые уже поломаны, а также изношены, глючны, на Андроиде 2012 года, 768 МВ ОЗУ, и со слабой батареей.
Если денег много - брать Samsung, но с вдвое худшими характеристиками, чем вдвое дешёвый Xiaomi/Meizu. И радоваться что телефон произведён в Китае именно на этом заводе, а не на соседнем как вышеупомянутые бренды. Ну или взять 2 штуки Xiaomi/Meizu, и один подарить жене/любовнице/сестре/другу.
Если нужен iPhone - брать iPhone.

Если что-то более конкретное - пиши, подберём
 
Причина: Часть шапки под спойлер
Останнє редагування модератором:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
2 єсім працюють одночасно. Хоч смарт на фізичній сім.

Матвєй, я розумію. Просто LiquidStrm написав, що наявність фізичного слота свідчить про те, що 2 eSIM одночасно працювати не будуть, але це не так) У мене приклад - iPhone 13. Прошка теж, як виявилось. S24-а серія Samsung теж має фізичний слот, але дозволяє одночасне використання двох eSIM. В Pixel колись це завезли з новою прошивкою) Я сподівався що в 23ю серію самса теж завезуть з переходом на OneUI 6.1, але поки немає((
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
А нічо, що мотор коштує $200, а інші ваші варіанти $800+
Мабуть виробник дорожчого смартфону троха більше вклав можливостей заліза/софта туди?

Я в контексті конкретної моделі G54 PE пишу, а не "сферичного коня у вакуумі"!
 
Реєстрація
09.07.23
Місто
Львів
Якось можна аргументувати?
оце купив тещі Redmi 12, а там навіть сіточки на динамік нема.
Ви не порівнюйте бюджетні моделі Redmi і середньобюджетні лінійки Note. Це різні телефони і як по залізу так і по якості збірки.
 
Реєстрація
09.07.23
Місто
Львів
Voldemarchik, в бік редмі взагалі б не рекомендував дивитись…
Та нормальні телефони як за свою ціну. Мав ультрабюджетний Redmi 7A який відпрацював 5 років і ще зараз на ходу, маю і Redmi Note.
Зараз третій смарт це Poco X6 5G якого купив на старті продаж за 10к.
Тільки я прошивками і рутами не бавлюся, витягнув з коробки і користуюся.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
У мене вже сьомий телефон від Xiaomi. Починав ще з Redmi Note 2. Тоді ще про такого виробника майже і не чув ніхто. Потім з Redmi перейшов безпосередньо на Xiaomi. Спочатку на лайти, потім і на флагманську серію. Від усіх телефонів залишились тільки приємні враження.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Дайте собі спокій з єсімками, спочатку розберіться що і як працює, по перше можна втулити до 5 профілів, одночасно єсім і 1 звичайна сім, разом вони працювати не будуть так як в телефонах зазвичай все працює по черзі на яку телефонують та і працює, так само як ви вибираєте з якої телефонувати.
Post automatically merged:

На мото G54 в мене 3 є-сімки було завантажено, в разі потреби просто перемикався між ними. Там, здається, до 5 номерів можна ввести
Так в пікселі така сама історія тасуй хоч до усрачки, і профілів не більше 5, на данний момент я б не розглядав моторолу так як вона продана леново, а туди де леново всунуло своє рило толку з того не буде, то моя думка нікому її не нав"язую.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Дайте собі спокій з єсімками, спочатку розберіться що і як працює, по перше можна втулити до 5 профілів, одночасно єсім і 1 звичайна сім, разом вони працювати не будуть так як в телефонах зазвичай все працює по черзі на яку телефонують та і працює, так само як ви вибираєте з якої телефонувати.
Час від часу треба, щоб дзвінки були із однієї (фізичної) сімки, а інтернет - із есім. Або навпаки. Так працює на G54?
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Ви не порівнюйте бюджетні моделі Redmi і середньобюджетні лінійки Note
Я і не порівнюю, я кажу що виробник має на чомусь знижувати ціну, щоб конкурувати на ринку.
Також дуже кумарить велика кількість реклами у всьму чому можна у прошивках сяомі (все це можна відключити, але на це потрібен час і розуміння).
 

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
Дайте собі спокій з єсімками, спочатку розберіться що і як працює, по перше можна втулити до 5 профілів, одночасно єсім і 1 звичайна сім, разом вони працювати не будуть так як в телефонах зазвичай все працює по черзі на яку телефонують та і працює, так само як ви вибираєте з якої телефонувати.
Post automatically merged:

На мото G54 в мене 3 є-сімки було завантажено, в разі потреби просто перемикався між ними. Там, здається, до 5 номерів можна ввести
Так в пікселі така сама історія тасуй хоч до усрачки, і профілів не більше 5, на данний момент я б не розглядав моторолу так як вона продана леново, а туди де леново всунуло своє рило толку з того не буде, то моя думка нікому її не нав"язую.
В общем покупайте самсунг. Желательно s серию за многа денех, и будет вам счастье
 
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
разом вони працювати не будуть так як в телефонах зазвичай все працює по черзі на яку телефонують та і працює, так само як ви вибираєте з якої телефонувати.
Тут обговорюють "одночасну" роботу 2 сім (сім+єсім, єсім+єсім) в контексті, що обидві онлайн (я розумію, що радіомодуль зараз один з усіма "наслідками"), а не в контексті, що можна одночасно дзвонити з двох.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Я так розумію, щоб були одночасно онлайн дві esim, має бути два чіпи в телефоні?
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Roman_UA, так поки не йде дзвінок, вони обидві онлайн. Якщо брати вовайфай, то навіть при розмові з іншої сім, лайф в ефірі. А так, дзвінки з однієї сім, інет з іншої…це стандартний функціонал
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Ви не порівнюйте бюджетні моделі Redmi і середньобюджетні лінійки Note
Я і не порівнюю, я кажу що виробник має на чомусь знижувати ціну, щоб конкурувати на ринку.
Також дуже кумарить велика кількість реклами у всьму чому можна у прошивках сяомі (все це можна відключити, але на це потрібен час і розуміння).
Часу потрібно 5 секунд. Прописати приватний днс з блокуванням реклами. Що корисно і само по собі в будь яких інших випадках.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Ви не порівнюйте бюджетні моделі Redmi і середньобюджетні лінійки Note
Я і не порівнюю, я кажу що виробник має на чомусь знижувати ціну, щоб конкурувати на ринку.
Також дуже кумарить велика кількість реклами у всьму чому можна у прошивках сяомі (все це можна відключити, але на це потрібен час і розуміння).
Часу потрібно 5 секунд. Прописати приватний днс з блокуванням реклами. Що корисно і само по собі в будь яких інших випадках.
Це для вас 5 секунд, а для загальної більшості це щось неможливе.
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Чернівці
Я починав з Redmi 4x, апарат ще з 2017 року. Працює досі! Накатив на нього Android 12 бо стандартна проша вже давно застаріла, але все працює чудово. Це телефон який закохав мене в Xiaomi, я користувався ним десь напевно років 3 і в мене все працювало чудово, і я його поміняв його на Redmi Note 7. Теж пречудовий апарат, але вже були перші дзіночки що Xiaomi паде в плані якості, на Redmi Note 7 відпали кнопки регулювання гучності десь через рік використання. Та все ж у плані начинки було все чудово. Але далі Xiomi свій бюджетний і середній сегмент почав випускати на процесорах MTK і тому я свій наступний апарат взяв у компанії OnePlus і абсолютно задоволений
Post automatically merged:

А чи можна в Пікселі встановити повноцінний РУТ і зробити запис розмов?
Рут можна встановити на будь якому смартфоні Android, тепер це робиться простіше ніж раніше.
Потрібно завантажити прошивку оригінальну, і пропатчити через Magisk файл boot.img, розблокувати завантажувач через ADB і закинути на телефон. 5хв роботи.
Та сама ситуація з прошивками, якщо в інтернеті немає прошивок під ваш апарат то це не означає що їх нема оскільки зараз можна встановити будь яку ОС на будь який телефон завдяки GSI.
Саме тому моя рекомендація при покупці смартфону орієнтуватися першочергово на технічні характеристики, а не софт. Хай там буде глючна прошивка з рекламою, але нормальна начинка, завжди можна самостійно покласти нормальну ОС. Особливо каммон коли мова йде про бюджетку то всі компанії забивають на оптимізацію і оновлення програмного забезпечення, і з часом вони починають лагати через, або взагалі застарівати.
 
Останнє редагування:

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Зверху