Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Помогаем друг другу выбирать мобильные телефоны

Чтобы помочь Вам в выборе телефона, просьба составлять свои сообщения в виде списка требуемых параметров как указано ниже.
  1. Стандарт(ы) связи - GSM, UMTS, CDMA, GSM + UMTS и т. д.
  2. Приблизительная цена - 1000 грн, 200 $, 300 €, 1200-1400 грн.
  3. Операционная система - Android, iOS, Bada, Symbian, нет
  4. Тип телефона - обычный, камерофон, музыкальный, смартфон, не имеет значения
  5. Форм-фактор - моноблок, флип, раскладушка, сенсорный, qwerty, не имеет значения
  6. Размер экрана - более 4 дюймов, менее 2 дюймов, не имеет значения
Необязательные пункты[/U][/B]
  1. Предпочтительный(ые) производители - Samsung, Nokia
  2. Дополнительные пожелания - Wi-Fi, GPS, влагозащищённый корпус, нет
  3. Для кого предназначается телефон - мужчина 60, женщина 25, ребёнок 8
  4. Камера - более 10 мегапикселей, не имеет значения
  5. Батарея - более 2000 mAh
  6. Размеры - тоньше 9 мм
  7. Другое - любые другие пожелания приветствуются

Эталонная рекомендация 2016 - брать Xiaomi или Meizu.
Если денег мало - брать более дешёвые бренды типа Doogee, Bluboo, TLC и др., которые могут поломаться. Или взять фирменный бренд типа Samsung или LG за те же деньги, которые уже поломаны, а также изношены, глючны, на Андроиде 2012 года, 768 МВ ОЗУ, и со слабой батареей.
Если денег много - брать Samsung, но с вдвое худшими характеристиками, чем вдвое дешёвый Xiaomi/Meizu. И радоваться что телефон произведён в Китае именно на этом заводе, а не на соседнем как вышеупомянутые бренды. Ну или взять 2 штуки Xiaomi/Meizu, и один подарить жене/любовнице/сестре/другу.
Если нужен iPhone - брать iPhone.

Если что-то более конкретное - пиши, подберём
 
Причина: Часть шапки под спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Space Cat, без поняття. Пішов забирати, а без паспорту на суму вище 5000 грн налом нова пошта не видає..при чому не ясно, звичайного чи електронного...Завтра піду з паспортом книжкою. Є стартпак водафон в комплекті)
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Шановне паньство. Замовив дружині на "чорну п'ятницю" мото ж32. В ігри вона не грає, їй важливі мессенджери и почитати новини і основна робота, для чого потрібен телефон. Може є користувачі? Як він вам? Проц мені не відомий, але на форпда ніби як скарг на роботу не зустрів. Плюс вона фанат моторола і отих віджетів/фішечок від мото. Вдячний
Я от одного не розумію - чого не ставити питання ДО купівлі? Яка тепер різниця, що тобі скажуть люди, ти ж його ВЖЕ замовив...
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Андрюх@dp.ua, як ти не розумієшь? Приємно ж вважати себе ще отим Зухом який не схибив і за це дружина подарує несамовите кохання... Схвалення шановного форумського панства додає впевненості що так і буде.
Post automatically merged:

Roman_UA, вже оплатив я гадаю.
 
Реєстрація
11.10.22
Місто
Kyiv
Тоже, вот, по итогу пришел к выбору между Moto G32 (6/128) и Redmi 10c (4/64). По памяти разница то понятна, по оболочке тоже (не пугает, разберусь) Но вот у Мото в отзывах видел вродь, что может перестать заряжаться\включаться (не хотелось бы возиться с проблемами такого типа сразу после приобретения телефона).

Хотя Мото, конечно, вкуснее выглядит
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Хотя Мото, конечно, вкуснее выглядит
Якщо смачно то бери допоки є.
Но вот у Мото в отзывах видел вродь, что может перестать заряжаться\включаться (не хотелось бы возиться с проблемами такого типа сразу после приобретения телефона).
На вродь не треба, подобається бери.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Чернигов
Телефон
Doogee x20
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Tetabyte, жінка в захваті від мотороли. Проблем нуль. Чистий андроїд і всі плюшки мото в наявності. Він працює по менюшці швидше мого салямі 11лайт5ж. Всі агрегації в наявності. Динамік у салямі програє. Шумодав на мікрофонах у мото ж32 ідеальний. Я вже сам жалкую, що колись не обрав мото. Тепер дивлюся в бік мото едж....Повір, леново може удешевилв корпус і мото стало не таке, коли в натовпі ти дійсно вирізняєшся з дизайном, але програмери таки мотороловські....Працює як швейцарський годинник! Редмі 10с не бери! Чесно...кинь каку
Post automatically merged:

Alexey_k9, ціна питання?) Моторола едж там з усім фаршем. Але й ціна...
 
Останнє редагування:

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Матвєй, Нехочу псувати захват, але не зустрічав фону який з коробки прям герць погано працює... Секс починається згодом. Зарядка наскільки ватт і як воно заряджає?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
не зустрічав фону який з коробки прям герць погано працює
інколи "з коробки" напхано туди такого дєрміща, шо слабенькі мобіли ледве шевеляться (і доводиться через adb видаляти весь хлам, який дозволить система без рута)
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Kladoff, зарядка на 33 вати, в комплекті не йшла. Заряджає від моєї....Ну як заряджає...від позавчора ще не заряджала, користується тим, що було на заряді в коробці. Загалом все норм. Ще раз, мій сяомі з 780ж більше тупить на муі чим її мото. Плюс динаміки значно краще. Питання хлама....в неї його може ніколи й не буде, але в мене його теж немає. Ніяких там фейсбуків/інстаграмі в у нас нема. У неї для роботи ватсап і сігнал, чого немає в мене. В іншому все ідентично
Post automatically merged:

Паук, особливо поки все не відкешує. Плюс перший матне слово сяомі, де я так і не зміг повністю вимкнути рекламу. От не знаю яка софтина це зробила з сяомішних, але отой очищувача пам'яті тупо вічно кидає гру, де якась чувіха рожає....уяви собі офігівання оточуючих, про своє не кажу😅
 
Реєстрація
11.10.22
Місто
Kyiv
Kladoff, зарядка на 33 вати, в комплекті не йшла. Заряджає від моєї....Ну як заряджає...від позавчора ще не заряджала, користується тим, що було на заряді в коробці. Загалом все норм. Ще раз, мій сяомі з 780ж більше тупить на муі чим її мото. Плюс динаміки значно краще. Питання хлама....в неї його може ніколи й не буде, але в мене його теж немає. Ніяких там фейсбуків/інстаграмі в у нас нема. У неї для роботи ватсап і сігнал, чого немає в мене. В іншому все ідентично
Post automatically merged:

Паук, особливо поки все не відкешує. Плюс перший матне слово сяомі, де я так і не зміг повністю вимкнути рекламу. От не знаю яка софтина це зробила з сяомішних, але отой очищувача пам'яті тупо вічно кидає гру, де якась чувіха рожає....уяви собі офігівання оточуючих, про своє не кажу😅

Взял через розетку модель Серого цвета, в комплекте была и зарядка на 33 вата и бампер (к другим цветам зарядки нету, вроде). Посмотрю как будет работать
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
сяомі, де я так і не зміг повністю вимкнути рекламу.
Коли в мене був Mi9SE - (до Mi9/Mi9T це теж стосується) - в налаштуваннях 5-6 "тіпасистемних" прог вимкнув "пропонувати рекомендації". Ні разу ні одна гадіна не пролізла.
А нафіга ті очищувачі для 3+ ГБ ОЗУ ? (ну якшо не встановлено купу лайна)
 
Реєстрація
25.12.10
Місто
Житомир
Шановні мотоводи, а що у мотороли з камерами? Є непогані?
Ось тут дуже непогана


Я собі купляв таку g62 https://www.currys.ie/products/motorola-moto-g62-5g-64-gb-grey-10238691.html
Пам'яті 4/64 але працювала шустро. Екран дуже якісний. Камера мені було достатньо. Зарядний з комплекту правда був 10 ватт. Купив, погрався тиждень та подарував близької людині, якій нужніше лишилась без телефону (розбила екран).

В мене чутливі очі до ШИМ тому шукав з IPS екраном. Ось форумчані порадили мото. Телефон класний.

Доречі, грався Едж ультра десь пару годин - дивно, але ШИМ, не відчув.

Поки ходжу зі своїм ZTE та ось думаю може пізніше Едж взяти чи може розглянути покупку айфону.
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Коли в мене був Mi9SE - (до Mi9/Mi9T це теж стосується) - в налаштуваннях 5-6 "тіпасистемних" прог вимкнув "пропонувати рекомендації". Ні разу ні одна гадіна не пролізла.
У самого було десять різних Сяомі, і саме у такий спосіб я вимикав всю рекламу. Але тільки на Redmi Note 9t 5G після очищення кеша, вилазить реклама, яку я ніяк не можу вимкнути.
 
Зверху