Реєстрація
19.11.16
Місто
Броды
1. удалить старый.
2. чистка реестра и мусора
3. перезагрузка
4. установка дров.
Захожу в диспетчер устройств, выбираю этот свисток, удаляю его вместе с драйверами., пробую ставить ранее скачаный с оф сайта драйвер, он стандартно просит удалить старый, который я уже якобы удалил, ставит наново. Без перезагрузки.
Напишите пожалуйста как правильно удалить старый и где,что и как почисить в реестре.
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
проблема только на компе
Загрузить комп с любой Live-USB флешки, подключиться к сети и понаблюдать.
Впервые о таком слышу, не силен. Где об этом почитать или может есть простая инструкция? И что я там смогу наблюдать?
Есть загрузочные диски/флешки, применяемые для обслуживания компьютеров, работы с дисками/разделами, резервного копирования и восстановления, диагностики, антивирусной профилактики и т.п.; например 2k10 Next 11.03, Alkid Live CD/DVD/USB 30.03.12, WinPE 10-8 Sergei Strelec и т.д.
Это более удобная и быстрая альтернатива варианту "установить на другой раздел/диск чистую ОС".

Под "понаблюдать" я подразумевал штатно и в интенсивном режиме поработать в Wi-Fi сети - появятся ли те же симптомы через 3-5 мин, что и при загрузке привычной ОС. Если в Live-режиме (на чистой ОС) полет нормальный - предполагаем проблемы драйверов/программ. Если тоже начинаются лаги - предполагаем "железные" проблемы - перегревы, отказы в материнке...
Post automatically merged:

пробую ставить ранее скачаный с оф сайта драйвер, он стандартно просит удалить старый, который я уже якобы удалил
Возможно, с установкой драйвера идет спец утилита для его деинсталляции?
Если нет, я бы сделал так: диспетчер устройств, выбрать адаптер, удалить его + галка "вместе с драйвером", вынуть из USB-порта, перезагрузить комп.
Можно еще попробовать вставлять свисток в другие USB-порты. Порт USB 2 даже предпочтительней, могут быть проблемы именно с USB 3.0, было как-то.
 
Останнє редагування:

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
выбираю этот свисток, удаляю его вместе с драйверами
Достаточно, дальше стандартная очисткой диска,
после можно чистить прогой типа
 
Реєстрація
19.11.16
Місто
Броды
проблема только на компе
Загрузить комп с любой Live-USB флешки, подключиться к сети и понаблюдать.
Впервые о таком слышу, не силен. Где об этом почитать или может есть простая инструкция? И что я там смогу наблюдать?
Есть загрузочные диски/флешки, применяемые для обслуживания компьютеров, работы с дисками/разделами, резервного копирования и восстановления, диагностики, антивирусной профилактики и т.п.; например 2k10 Next 11.03, Alkid Live CD/DVD/USB 30.03.12, WinPE 10-8 Sergei Strelec и т.д.
Это более удобная и быстрая альтернатива варианту "установить на другой раздел/диск чистую ОС".

Под "понаблюдать" я подразумевал штатно и в интенсивном режиме поработать в Wi-Fi сети - появятся ли те же симптомы через 3-5 мин, что и при загрузке привычной ОС. Если в Live-режиме (на чистой ОС) полет нормальный - предполагаем проблемы драйверов/программ. Если тоже начинаются лаги - предполагаем "железные" проблемы - перегревы, отказы в материнке...
Post automatically merged:

пробую ставить ранее скачаный с оф сайта драйвер, он стандартно просит удалить старый, который я уже якобы удалил
Возможно, с установкой драйвера идет спец утилита для его деинсталляции?
Если нет, я бы сделал так: диспетчер устройств, выбрать адаптер, удалить его + галка "вместе с драйвером", вынуть из USB-порта, перезагрузить комп.
Можно еще попробовать вставлять свисток в другие USB-порты. Порт USB 2 даже предпочтительней, могут быть проблемы именно с USB 3.0, было как-то.
Все так и сделал, с порта не вынимал. 20 минут, полет нормальный. Малой пробовал пинг в игре, все ок.
Свисток теплый, но не горячий.
Post automatically merged:

Спасибо за помощь, парни. Всем мира и успехов!
 

Вкладення

  • Безымянный.jpg
    Безымянный.jpg
    43 КБ · Перегляди: 44

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Народ, прошу допомоги. Вмер мій домашній роутер TP-LINK TL-WR841N, версія "заліза" 8.2, відробив 11 з лишком років в режимі 365/24/7. А вчора перестав роздавати інтернет. Причому, я даже не бачу його в ефірі. На що порадите замінити? Бюджет до 1000 гривень. Будинок на 36 квартир, проблем з діапазоном 2,4 ГГц майже немає.
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Народ, прошу допомоги. Вмер мій домашній роутер TP-LINK TL-WR841N, версія "заліза" 8.2, відробив 11 з лишком років в режимі 365/24/7. А вчора перестав роздавати інтернет. Причому, я даже не бачу його в ефірі. На що порадите замінити? Бюджет до 1000 гривень. Будинок на 36 квартир, проблем з діапазоном 2,4 ГГц майже немає.
Mercusys ac12g.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Народ, прошу допомоги. Вмер мій домашній роутер TP-LINK TL-WR841N, версія "заліза" 8.2, відробив 11 з лишком років в режимі 365/24/7. А вчора перестав роздавати інтернет. Причому, я даже не бачу його в ефірі. На що порадите замінити? Бюджет до 1000 гривень. Будинок на 36 квартир, проблем з діапазоном 2,4 ГГц майже немає.
Mercusys ac12g.
Трошки не в бюджеті :( Та і занадто наворочений, як на мене. Є в продажу той же TP-LINK TL-WR841N, тільки версія вже 14 і коштує лише 749 гривень. Чи не вартий він тієї ціни?
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Прослужит еще лет 10
я би не був такий впевнений. з їхніми новими процесорами, вони добряче гріються. в людей після 3 років, в декого повмирали такі флагмани за 2000 тис на той час
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
я би не був такий впевнений. з їхніми новими процесорами, вони добряче гріються. в людей після 3 років, в декого повмирали такі флагмани за 2000 тис на той час
У мене вже 7 років Asus AC RT-66U ще першої ревізії і все чудоворо працює, і коштував 2000+ на момент покупки і досі ним задоволений, хіба поглядаю у сторону WiFi 6, аби видав ближче до Гігабіта а не ~360Мбіт по WiFi.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
webivan, знаю такий, знайомому налаштовував. я говорю про нові, з потужними торент качалками, і тп . на них потрібно додаткове охолодження ставити, бо 10 років вони не витягнуть
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ну то ще звісно залежить від моделі використання роутера.
Але щось мені підказує, що у нормальних роутерів усе працює з коробки без охолодження. А у тих що "Топ за свої гроші" якраз треба пердолінгом з охолодженням займатись. Зокрема з мого досвіду усі ТП-Лінки то бюджетне гімно, навіть якщо воно не супер бюджетне. Але то мій суб'єктивний досвід, бо експертом з роутерів я напевне не є.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
webivan, у людей зараз роутери споживають 50-60 ват, справа не в "Топ за свої гроші", а тому, що там занадто сильні процесори, яким треба охолодження додаткове
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
webivan, у людей зараз роутери споживають 50-60 ват, справа не в "Топ за свої гроші", а тому, що там занадто сильні процесори, яким треба охолодження додаткове
Що ви верзете, ви в школі були?? Якщо ні то сходіть ще раз, рахуйте потужність блока живлення 12*3 максимум 36 ват і то я сумніваюсь що там ставлять 3 ох амперні, в крайньому випадку 2 і того 24 ват.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, у людей зараз роутери споживають 50-60 ват, справа не в "Топ за свої гроші", а тому, що там занадто сильні процесори, яким треба охолодження додаткове
Якщо у роутера з коробки не йде охолодження, що відповідає рівню нагріву - то справа таки в "Топ за свої гроші", бо на ньому тупо зекономили.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Що ви верзете, ви в школі були?? Якщо ні то сходіть ще раз, рахуйте потужність блока живлення 12*3 максимум 36 ват і то я сумніваюсь що там ставлять 3 ох амперні, в крайньому випадку 2 і того 24 ват.

AC Charger Fit for Asus RT-AC5300 AC5300 RT-AC88U AC88U RT-AC87U RT-AC87R RT-AC3200 RT-AC3100 AC3100 Rog Rapture GT-AC5300 GT-AX11000 Wireless Dual-Band Gigabit Gaming Routers Power Supply Cord​

Output Max - 19V 3.42A 65W (compatible with 45W) Input Volt Range: 100-240V. Це в 2019-2020 році вже 45 ват, напевно якщо глянути нові моделі за 2022, то буде і всі 65
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
webivan, у людей зараз роутери споживають 50-60 ват, справа не в "Топ за свої гроші", а тому, що там занадто сильні процесори, яким треба охолодження додаткове
Якщо у роутера з коробки не йде охолодження, що відповідає рівню нагріву - то справа таки в "Топ за свої гроші", бо на ньому тупо зекономили.
ОК, що мені порадиш? Мені потрібен простий надійний стабільний домашній роутер, аналогічний тому, який в мене був. Я його як включив в розетку більше 10 років тому, так він звідти і не вимикався, і забезпечував мене інтернетом по всій квартирі, включаючи і ТВ, і смарти, і планшети, і ноути. Провайдер дає мені швидкість 10 Мб/сек
 
Зверху