Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2


 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Китайці теж крадуть опенсурс і потім в своїх салямі/етц продають закритим
Нажаль, так. В салямі теж стоїть дрєвнюча wrt (ще дрєвніша ніж у кацапнетіка). Та і інші виробники не брєзгують цим.
І це серйозна проблема з точки зору безпеки - мільйонні ботнети самі по собі не виникають. Там, де відкрита спільнота накатить патч безпеки, закривши свіжу діру (і пристрій обновиться), оце все дрєвнє лайно перетворюється на бота. Бо виродникам в 99% фіолєтово на підтримку своєї продукції, а в іншому 1% зроблять це занадто пізно.
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Бачу я тут Третю світову почав за Кінетік.
Ну ви там ще трохи посріться, а потім не забудьте зайти в чат ОСББ через напів руский Вайбер, подзвоніть через Київстар Фрідмана, гляньте фільм на hdrezka і потім не забудьте запустити свій репак-софт з (обов'язково) ліцензійного Віндовса без скачаного з руского торрент-трекера напів руского KMS активатора :)
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Підарскій гімен "саюз нірушимий ріспуплік свабодних" зранку не співаєш? Трикольорова ганчірка і півень-мутант ночами не сниться?
Ні, не співаю. Якщо ти так доводиш про російськість цього роутера, поясни чому він продається у всіх магазинах типу Розетки, MOYO, Алло, Фокстрот і тд?
По-друге. Київстаром російським часом не користуєшся? Чи може Телеграмом, Вайбером? Софт на комп'ютері весь ліцензійний, без репаків?
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Не краще за ці гроші взяти набагато потужніший міні-пк, поставити на нього Pfsense і не звʼязуватись з ібаною руснею, якщо ти вже такий потужно-роутер-задрот?
Для танців з бубном? Поставити міні-пк з активним охолодженням, який буде шуміти завжди, нагріватись. Дякую, мені на роботі серверів вистачає. Для дому даний роутер - коли все в одному, безшумно і працює без лишнього геморою - набагато краще. А про російськість даного роутера можна спорити. Він такий ж російський, як і Київстар, Райфайзен і так далі до безкінечності.
Post automatically merged:

LArmstrong а Вайбер то тут яким боком? Ним японці з Rakuten володіють.
Очільник ГУР МО Кирило Буданов навіть заявив у квітні 2023, що «Вайбер створений для шпигунства».
У березні 2022 було опубліковано кілька вакансій Вайбера у цій країні, що свідчить про наявність у цій білорусі команд розробки.
Колись, у далекому 2010 році Viber створили ізраїльтянин Тальмон Марко та ізраїльтянин російського походження Ігор Магазінік.

Це все жирна іронія, тому що все одно всі продовжать користуватись Телеграмом, Київстаром, Вайбером і тому подібним. Яким би не російським ПЗ ви б не користувались, все ламається і зливається. Питання тільки в тому, щоб не поширювати в будь-яких месенджерах важливу інформацію типу банківських баних, документів, паролів і тому подібного. Про свою безпеку кожен повинен сам дбати, бо зливи даних стаються всюди. При дотриманні цифрової гігієни, друге питання: а кому ви цікаві? Кому потрібно цілеспрямовано ламати акаунти месенджерів "простих роботяг" без доступу до різних держструктур?
 
Останнє редагування:

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
А ты уверен что там русаки не участвовали?
На відміну від аналоговнетного кацапнетіка, який являється спіжженим openwrt, піефсенс це оупенсорс-проект

Maxxx , Русь-Рось - це ми (та все інше похідне від цього). А оте, шо навіть назву нашу вкрало 300 років тому - кацапи
Запропонуйте за схожі гроші (5-6 тис.) альтернативний "неросійський" роутер з таким ж функціоналом як в Кінетіка. Але щоб з коробки все було. Не пропонуйте варіанти по типу: візьми б/в Мікротік 3х річної давнини, тоді 5 годин прошивай його під якусь opensource прошивку, яка неясно ким написана. Щоб все офіційно, з гарантією, оновленнями і чеком :) Чекаю.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Banana-Pi R3 або R4. З коробки все є, нічого не нужно прошивати. Функціонал із залізом там на порядок вище кацапнетіка. Офційніше нікуди, в офіційного стора бабани, гарантія, чек - квитанція твого банку, оновлення будуть вічними (допоки буде живий openwrt). Але хомячкам то дуже складно, їм треба кнопку "працюй!" і лампочку "працюю", і чим дорожче тим краще. А те, шо там дрєвнє залізо і дирява паршивка, так це хомячкам зовсім не цікаво.
Ну і якраз оупенсорс ясно ким написаний, для особих задротів є соурскод, копайся-досліджуй шо там і як.

LArmstrong вкажи населений пункт у профілі
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Banana-Pi R3 або R4. З коробки все є, нічого не нужно прошивати.
Та ти шо, там треба плату в корпус вставити і радіатори приклеїти, не панська це справа... :LOL: Чогось я вважаю, що якщо вже платиш такі бабки за роутер - то вже мусиш вміти витиснути з нього максимум, допилювати руцями потрібний функціонал, а не використовувати понтове закрите лайно з фсбшними бекдорами. Інакше навіщо це все? Вистачить і Нетіса за 1200 грн - відмінно працює для простого юзингу.
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Banana-Pi R3 або R4. З коробки все є, нічого не нужно прошивати. Функціонал із залізом там на порядок вище кацапнетіка. Офційніше нікуди, в офіційного стора бабани, гарантія, чек - квитанція твого банку, оновлення будуть вічними (допоки буде живий openwrt). Але хомячкам то дуже складно, їм треба кнопку "працюй!" і лампочку "працюю", і чим дорожче тим краще. А те, шо там дрєвнє залізо і дирява паршивка, так це хомячкам зовсім не цікаво.
Ну і якраз оупенсорс ясно ким написаний, для особих задротів є соурскод, копайся-досліджуй шо там і як.

LArmstrong вкажи населений пункт у профілі
Я вроді детально описав, що роутер налаштовую нормально, а не як хомʼячки. Мені на роботі вистачає задрочки з серваками. Вдома мені це не потрібне, бо є справ по горло. Свої образи можеш залишити при собі.
Про місто, можеш взнати в Кочевніка, чому я не вказав.
Post automatically merged:

Banana-Pi R3 або R4. З коробки все є, нічого не нужно прошивати.
Та ти шо, там треба плату в корпус вставити і радіатори приклеїти, не панська це справа... :LOL: Чогось я вважаю, що якщо вже платиш такі бабки за роутер - то вже мусиш вміти витиснути з нього максимум, допилювати руцями потрібний функціонал, а не використовувати понтове закрите лайно з фсбшними бекдорами. Інакше навіщо це все? Вистачить і Нетіса за 1200 грн - відмінно працює для простого юзингу.
Немає часу ще вдома задрачуватись цією фігнею. На роботі вистачає.
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
LArmstrong це не образи. По аналогії можна так само "рекламувати" гранту/весту/іксрей, теж наче годні тазіки, і коштують дешевше аналогів. Або ебралуські вантажівки/автобуси/траліки/ітп.
Щодо "продається у всіх магазинах типу Розетки, MOYO, Алло, Фокстрот і тд" - відсутність інформаційної гігієни та фактчекінгу.
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
LArmstrong це не образи. По аналогії можна так само "рекламувати" гранту/весту/іксрей, теж наче годні тазіки, і коштують дешевше аналогів. Або ебралуські вантажівки/автобуси/траліки/ітп.
Щодо "продається у всіх магазинах типу Розетки, MOYO, Алло, Фокстрот і тд" - відсутність інформаційної гігієни та фактчекінгу.
В Кінетіка зараз ніде не вказано будь-що за рашку. Всюди пише про Китай.
По такій логіці всі мали перестати користуватись Київстаром, для прикладу. Але чомусь КС, який має набагато більше даних про нас - це ок, а Кінетік - не ок.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
LArmstrong, можете принаймі тішитися,що серверні/хмарні структури для ринку України і параши були розділені кілька місяців тому, то ж дівайси з неньки тепер не стукають "наліво".
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Немає часу ще вдома задрачуватись цією фігнею. На роботі вистачає.
В цьому немає логіки, тобі вдома потрібні можливості серверів на роботі (файли, торенти, резервування і тд), але заморачуватись не хочеш? Я давно вирішив проблему використанням відносно простого роутера та домашнього міні-сервера, заживлено все по DC для блекаутів, поки вистачає на 6..7 годин точно. Звісно, з сервером треба трохи заморочитись, але воно того варто, він коштує ті самі гроші (давно відбився), як хочте платити за роутер...
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Немає часу ще вдома задрачуватись цією фігнею. На роботі вистачає.
В цьому немає логіки, тобі вдома потрібні можливості серверів на роботі (файли, торенти, резервування і тд), але заморачуватись не хочеш? Я давно вирішив проблему використанням відносно простого роутера та домашнього міні-сервера, заживлено все по DC для блекаутів, поки вистачає на 6..7 годин точно. Звісно, з сервером треба трохи заморочитись, але воно того варто, він коштує ті самі гроші (давно відбився), як хочте платити за роутер...
Можливо, колись як візьму відпустку від всього і всіх на місяць і стане дуже скучно, то займусь цим. Я любив накатувати різні ddwrt, openwrt на старі ТП-Лінки років 10 тому. Робив з нетбука на Ubuntu Server - SMB файлові помийки.
Зараз якось чи то інтерес, чи то час зник.

В мене зараз і роутер і вся квартира заживлена акумом 180А + інвертор 12-220В, який включається напряму в щиток, де є розетка тільки на вхід і автомат на три положення 1-0-2 (2-живлення з розетки від інвертора). Ще на етапі ремонту це запланував. Вистачає на 8-10 годин.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Зараз якось чи то інтерес, чи то час зник.
Повністю згоден, робити щось "просто так", як раніше, і у мене вже немає ні бажання, ані часу. Робиться тільки за необхідністю та/або коли це приносить прибуток. Тому, як "диванний фройд", скажу тобі, що й Кінетик той тобі реально не треба - у тебе просто є можливість викинути на нього бабки, розписати його фічі тут, сублімувавши таким чином свій невикористаний потенціал "техно-гіка".. ;)
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Зараз якось чи то інтерес, чи то час зник.
Повністю згоден, робити щось "просто так", як раніше, і у мене вже немає ні бажання, ані часу. Робиться тільки за необхідністю та/або коли це приносить прибуток. Тому, як "диванний фройд", скажу тобі, що й Кінетик той тобі реально не треба - у тебе просто є можливість викинути на нього бабки, розписати його фічі тут, сублімувавши таким чином свій невикористаний потенціал "техно-гіка".. ;)
Ну воно то може так. Навіть якщо забрати звідти Кінетік, поставивши ТП-Лінк і повноцінний якийсь Synology/Qnap NAS навіть на 1 HDD для фільмів, файлів, все одно залишається питання стабільності ТП-Лінка. Як доречі ситуація з Asus зараз? Чи з Netgear.
 
Зверху