Воля

Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
Воля Контакт центр не работает. Нет wan соединения, и одновременно пропало обычное их кабельное ТВ. Есть смысл куда то писать/звонить?
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Какой-то странный выверт: невозможно зайти на оф сайт volia.com через подключение самой воли,
зато через мобильный LC нормально заходит и на сайт и в кабинет.
И дело точно не в браузере или его кеше/куках.
Код:
|------------------------------------------------------------------------------------------|
|                                      WinMTR statistics                                   |
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|                         router.asus.com -    0 |   31 |   31 |    1 |    1 |    4 |    2 |
|                   No response from host -  100 |    7 |    0 |    0 |    0 |    0 |    0 |
|                     agg-1.khe.volia.net -    0 |   31 |   31 |    2 |   13 |  228 |    2 |
|               77-121-3-13.khe.volia.net -    0 |   31 |   31 |    1 |    2 |    5 |    1 |
|                   No response from host -  100 |    7 |    0 |    0 |    0 |    0 |    0 |
|                   No response from host -  100 |    7 |    0 |    0 |    0 |    0 |    0 |
|                   No response from host -  100 |    7 |    0 |    0 |    0 |    0 |    0 |

|                   No response from host -  100 |    7 |    0 |    0 |    0 |    0 |    0 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
   WinMTR v0.92 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider
 
Реєстрація
21.05.17
Місто
ZP
Привет. Кто пользуется интернетом от Воли, как качество? Часто ли перебои, держит ли заявленная скорость? И какое у них подключение, ПОЕ или витая пара? Подключение в Запорожье.
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Привет. Кто пользуется интернетом от Воли, как качество? Часто ли перебои, держит ли заявленная скорость? И какое у них подключение, ПОЕ или витая пара? Подключение в Запорожье.
У меня по ТВ кабелю работает все отлично. 100/15 (мбит/с аплоад и даунлоад). Главное - чтоб кабель был нормальный (без скруток, делителей и так далее). Видимо много людей ушло с этой технологии, вот оно и летает.
 
  • Like
Реакції: Xort
Реєстрація
21.05.17
Місто
ZP
Привет. Кто пользуется интернетом от Воли, как качество? Часто ли перебои, держит ли заявленная скорость? И какое у них подключение, ПОЕ или витая пара? Подключение в Запорожье.
У меня по ТВ кабелю работает все отлично. 100/15 (мбит/с аплоад и даунлоад). Главное - чтоб кабель был нормальный (без скруток, делителей и так далее). Видимо много людей ушло с этой технологии, вот оно и летает.
А ТВ у вас через кам модуль? Я давно был абонентом, именно тв, через кам модуль. Картинка нормальная была. Или они сейчас iptv крутят?
Прозвонил Волю, для новых абонентов акция 99 грн. в месяц на интернет, интернет по ТВ кабелю. Насчёт ТВ. Кам моделей нет, через тюнер, 10 грн. в месяц аренда.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Привет. Кто пользуется интернетом от Воли, как качество? Часто ли перебои, держит ли заявленная скорость? И какое у них подключение, ПОЕ или витая пара? Подключение в Запорожье.
У меня по ТВ кабелю работает все отлично. 100/15 (мбит/с аплоад и даунлоад). Главное - чтоб кабель был нормальный (без скруток, делителей и так далее). Видимо много людей ушло с этой технологии, вот оно и летает.
А ТВ у вас через кам модуль? Я давно был абонентом, именно тв, через кам модуль. Картинка нормальная была. Или они сейчас iptv крутят?
Прозвонил Волю, для новых абонентов акция 99 грн. в месяц на интернет, интернет по ТВ кабелю. Насчёт ТВ. Кам моделей нет, через тюнер, 10 грн. в месяц аренда.
у меня тв нет. тв можно смотреть на смарт тв через приложение Воли
 
  • Like
Реакції: Xort
Реєстрація
03.04.20
Місто
Запорожье
Телефон
OnePlus 3T
Привет. Кто пользуется интернетом от Воли, как качество? Часто ли перебои, держит ли заявленная скорость? И какое у них подключение, ПОЕ или витая пара? Подключение в Запорожье.
У меня по ТВ кабелю работает все отлично. 100/15 (мбит/с аплоад и даунлоад). Главное - чтоб кабель был нормальный (без скруток, делителей и так далее). Видимо много людей ушло с этой технологии, вот оно и летает.
А ТВ у вас через кам модуль? Я давно был абонентом, именно тв, через кам модуль. Картинка нормальная была. Или они сейчас iptv крутят?
Прозвонил Волю, для новых абонентов акция 99 грн. в месяц на интернет, интернет по ТВ кабелю. Насчёт ТВ. Кам моделей нет, через тюнер, 10 грн. в месяц аренда.
Если интересует Кам модуль, пиши в ЛС
 
  • Like
Реакції: Xort
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Воля без комісії вже не поповнюється?
Портмоне, Приватбанк, Ізіпей - малюють комісію :(
 
Реєстрація
28.04.20
Місто
Львів
Телефон
Meizu
з 1.08 збільшення абонплати з 179 до 230грн
за це дають ось це
Наша компанія кожного дня дбає про зв'язок і надійний доступ до інформації для мільйонів українців. Піклуючись про стабільність мережі, ми оновлюємо тарифи, водночас збільшуючи їхні можливості. З 01.08.22 ваш тариф зміниться на 'Інтернет 100 Мбіт/с 230' із щомісячною вартістю 230 грн.

Також ми без доплат надаємо вам доступ до Volia TV на цілий рік!

Скористайтесь сучасним онлайн-телебаченням у новому форматі та будьте в курсі всіх подій.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Воля щось уж дуже задрала цінник. У мене в приватному секторі гігабіт по PON, цифрове ТБ (DVB-C) по тій самій оптиці та IPTV. І все це за 249 грн.
 

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
"Лідер цифрових розваг" - Volia отримала нагороду «Кращий провайдер цифрових розваг: ТВ і високошвидкісний Інтернет» в конкурсі «Вибір року» впродовж 4-х останніх років.
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запорожье
Телефон
Neffos C9a
ТВ дорожает с 169грн до 210грн.Бонусом на три месяца дают на выбор каналы Кидс или фильмовые каналы Вип.Совсем охренели...
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
як воля надумає підняти з моїх 160 грн без тб (воно не потрібне, бо супутник), то перейду на іншого провайдера, тут 6 провайдерів, акції на рік-два. Я і так хотів перейти в лютому, коли підняли ціну, але війна... думаю нехай так вже буде як є.
 
Зверху