Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
LArmstrong, на олх найдешевший 1450грн (але наче новий), і в описі "Wi-Fi роутера Keenetic Extra (KN -1711) досить для постачання бездротовою мережею невеликої квартири." :(
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
LArmstrong, на олх найдешевший 1450грн (але наче новий), і в описі "Wi-Fi роутера Keenetic Extra (KN -1711) досить для постачання бездротовою мережею невеликої квартири." :(
Друг використовує в приватному будинку, покриває 2 поверхи і двір. Я в будинку на 3 поверхи використовую TP Link C1200, вже на другому поверсі сигналу майже немає.
 
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
У мене зараз Keenetic Extra (KN -1711), більше року - на 3 кімнатну квартиру в 68 кв.м. з головою. Але у 2021 він був близько 1700 грн.
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Дивне бажання фінансувати рашистів!!!
Погугліть про бренд кінетік!!!
Для прикладу:
 
Останнє редагування:

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Роутери внє палітікі
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Блок живлення підкинь новий.
Це знана хвороба стареньких Асусів. Сохнуть електролити.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Tsarsky з аналогічним/кращим залізом ціна питання буде від 2кгрн.
В n66u теж (для мене) приколів вистачає - це кастрована підтримка wifi в openwrt, а як збирати софт для dd-wrt мені тоді було ліньки розбиратися. Для пересічного вистачить заводської паршивки, для непересічного мерліна чи dd-wrt
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
1к5 грн роутер Xiaomi Redmi AC2100 - прошивок море на вибір: Падаван, Мерлін, ОпенВРТ, навіть якийсь Кінетик є.
Б'є далеко, проц стягує торенти на 200мбіт аплінку без нарягу, локалка гігабітна. Єдиний недолік (кому це критично) - нема USB портів.

Конкурентів в ціновому сегменті, фактично, нема, хіба старіші версії Xiaomi.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Tsarsky, саме ці старі моделі Xiaomi що наразі в продажу лише у вас, я і мав на увазі.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Сегодня мутили сетку на кинетиках, основной hero 4g и еще 3 extra в mesh. Прям понравилось, кинетик это микротик здорового красноглазика. Правда были куплены еще до войны, жаль что такой хороший продукт делает рузня. Поддержка уровня Бог, не конектился один девайс, хоть убей, со старым usb свистком tp-link, оказалось что на контролере нужно отключить режим WPA2/3 в пользу WPA2 и сразу все поехало. Да и поддержка любого роутера 4 года, дорогого стоит. Мой Archer AX73 плачет в сторонке, например с поддержкой wireguard, а там уже есть (после обновления).
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Beam Forming (формирование луча 5ГГц)
А есть кто пользовался этой технологией? Почитал реализацию - черная магия какая-то, стало интересно это реально работает или по большей части маркетинг?
 

nighthawk

Вуйко Бублик
Реєстрація
03.02.22
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M51
А есть кто пользовался этой технологией?
В мене вона постійно ввімкнена, в порівнянні з роутерами без неї - ніби на пару десятків метрів далі може добивати, але по швидкості на таких відстанях ніякого "вау" нема.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А есть кто пользовался этой технологией?
В мене вона постійно ввімкнена, в порівнянні з роутерами без неї - ніби на пару десятків метрів далі може добивати, але по швидкості на таких відстанях ніякого "вау" нема.
У меня на Фрице эта функция включена по умолчанию. Даже не знал, что в моем роутере она есть, пока не прочитал на форуме))). Роутер работает со всеми гаджетами по беспроводу и не у одного из них не заметил снижения скорости
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Але ж там і там Салямі, цікаво, як воно працюватиме з іншим виробником.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Салямі не полюбляють інтел в ноутах, і деколи інші салямі смарти, особливо на 5ГГц, а загалом - дуже непогано: залізо фактично рівня мідла від Асус, софт в більшості популярних моделей окрім стока має багатий вибір на кастоми.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Intel AX200 и WiFi6 самая большая боль, работает почти никак
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Всім привіт, порадьте роутер з вбудованим 4g модемом. В селі телефон біля вікна ловить 1 поділку. Не дуже хочу ставити зовнішню антену, якщо біля того самого вікна роутер буде брати 2-3 поділки мене це цілком влаштує. Варіанти з юсб свистками не пропонувати. Ловить бенд 3 (1800)
 
Зверху