Выбор CDMA-телефона

Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
Все Xiaomi стоят внимания за такую цену
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Slik, Придбав Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB дружині. Телефон у всіх відношеннях хороший та збалансований: добре залізо, відмінна автоновність, добре тримає мережу, а також дуже приваблива ціна. Але для мене є критичним наявність NFC, а в Redmi Note 5 він відсутній. Також, не дуже подобається в ньому реалізація слота під сімки - він гібридний (дві сімки або сімка + картка памяті). В Mi Note 3 взагалі немає підтримки карт памяті, але це компенсується розміром вбудованої памяті - 128 Гб.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.10.16
Місто
Киев
Моя сестра уже дважды пожалела о покупке Xiaomi. Так как ей нужен с поддержкой CDMA, то брали у фирм, что заказывают в Китае. Гарантия в первом случае была 3 месяца, во втором месяц. Первым телефоном был Redmi 3s. Прошло чуть более года - желтое пятно на экране, за пару месяцев выросло так, что пользоваться некомфортно. Второй аппарат - Redmi 5 Plus. Куплен в октябре, и вот на днях (полгода спустя) - снова желтое пятнышко, пока маленькое, и не на каждом цвете фона видно, но тем не менее...
При этом ни один из телефонов не падал, в тяжелые игры сестра не играет. Хотя телефоном пользуется активно (звонки часа два в день + мессенджеры)
Сейчас подыскиваю какую-то модель Huawei с поддержкой CDMA и достаточно хорошей камерой - но вот цены по сравнению с Xiaomi удручают сильно
 
Реєстрація
27.09.18
Місто
Киев
Ранее на олх видел контору которая торгует американскими телефона с поддержкой CDMA, находилсь в районе БЦ Форум, не могу сейчас найти их.
Хотелось бы руками перед покупкой пощупать.
Напомните, в какиз стандартах работает интертелеком, CDMA 800/2000 ?
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Slik, для американського ринку практично всі телефони йдуть на 1 сімку. Сам колись пішов по такому шляху, три роки назад став щасливим власником Kyocera Brigadier E6782. Телефон у всіх відношеннях бомба, але на одну сімку і вже трохи застарілий. Зараз, коли постало питання купівлі нового телефону також спочатку хотів щось зі штатів. Як варіант розглядав Motorola Moto Z Force 2, але всі моделі для американського ринку,що підтримують CDMA виключно на 1 сімку.
 
Реєстрація
27.09.18
Місто
Киев
але всі моделі для американського ринку,що підтримують CDMA виключно на 1 сімку.
На сколько я знаю, в некоторые аппараты можно вшить номер и использовать GSM симку, такой вариант меня вполне устроит.
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Сообщение от freud
але всі моделі для американського ринку,що підтримують CDMA виключно на 1 сімку.
На сколько я знаю, в некоторые аппараты можно вшить номер и использовать GSM симку, такой вариант меня вполне устроит.
Так, знаю, але маючи досвід володіння апаратом для американського ринку можу сказати, що довести все до пуття (розблокувати, побороти операторський софт, локалізувати на предмет підтримки укр. та рос. мови, та іншм нюанси) треба перечитати не один форум та витратити добряче часу. Скажімо я купив вже підготовлений до роботи в наших мережах апарат, але по ходу почали вилізати косяки які доводилось самому усувати (через навність руту відмовлявся працювати NFC, проблеми з автономністю через "незасинання" апарату). І хоча вдалося усунути всі проблеми, в моєму випадку більше не хочеться з цим всім стикатися. Хочеться купити апарат який буде нормально працювати "з коробки".
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Slik, и при этом передергивать затвор - переключаться между жсм и сдма.
В чем сейчас такая ценность сдма? Если даже взять покупку сдма трубки б/у за 1к грн с расчетом на 2 года:
1000/24мес = 41.66 грн/мес + абонка 25 грн/мес = 66 грн/мес при этом имея гемор с выбором телефона и интернет уровня 2000 года, зачастую еще имеется гемор с подбором руим карт под определенную модель.
Проще уже какой то утел годовой оплатить и иметь 300 минут куда угодно чем звонки в пределах одного города.
 
Реєстрація
27.09.18
Місто
Киев
alex_b, в некоторых местах gsm не алле, а cdma вытягивает отлично, при этом даже 3g отлично работает, а мне для работы инет необходим.
Пару раз на трассе приходилось останавливаться и делать работу, на gsm трубе вроде был значек 3g а по факту не было связи.
 

alex_b

Особый статус
Реєстрація
15.04.10
Місто
Черкассы
Телефон
MiMax 3/32 "096 Онлайн3ж/063 Удобный"
Slik, это все сказки, я пытался за городом что то делать на том якобы 3ж инете - 100-200кбит это ни о чем. А в городе в трц интер не алле от слова вообще - ни инета ни голоса.
 
Реєстрація
27.09.18
Місто
Киев
alex_b, ну в Черкассах у МТС 3г совсем недавно тоже заработал, а интер работал отлично.
Понимаю что все зависит от месторасположения, но в тех местах где я бываю ситуация именно такая.
Для меня не скорость важна, а стабильный конект.
Поэтому интертелеком для меня необходим. Да и номеру уже много лет + прямой номер.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Моя сестра уже дважды пожалела о покупке Xiaomi. Так как ей нужен с поддержкой CDMA, то брали у фирм, что заказывают в Китае. Гарантия в первом случае была 3 месяца, во втором месяц. Первым телефоном был Redmi 3s. Прошло чуть более года - желтое пятно на экране, за пару месяцев выросло так, что пользоваться некомфортно. Второй аппарат - Redmi 5 Plus. Куплен в октябре, и вот на днях (полгода спустя) - снова желтое пятнышко, пока маленькое, и не на каждом цвете фона видно, но тем не менее...
При этом ни один из телефонов не падал, в тяжелые игры сестра не играет. Хотя телефоном пользуется активно (звонки часа два в день + мессенджеры)
Це говорить про те, що вона, мабуть, часто десь тримає телефон, де він перегрівається. Із спостережень про скарги на жовті плями на екрані, то вони, часто звучать від одних і тих же користувачів. Наприклад, люди люблять носити телефони в кишенях штанів. Не виключено, що якраз через подібне й виникає перегрів.

В мене вдома 4 телефони Сяомі, і на жодному жовтих плям нема. Використовую Сяомі із 2015 року. Зато є інша проблема: постійно б"ється екран в одного і того ж користувача. За 2 роки, на 2 телефонах, вже 5 раз побився.:dash1: Ненавмисне, звичайно, і сам не знає як. В цього злісного розбивача екранів вже є останнє китайське попередження: ще раз поб"є єкран, і його телефоном надовго стане дубова дзвонилка 2006 року випуску.
 
Реєстрація
27.09.18
Місто
Киев
В споре рождается истина, но вопрос с телефоном остался открытым =)
Что есть достойное до 10к грн ?

Основные требования.
Работа двух операторов одновременно
Возможность использовать интернет от двух операторов
Работа телефона сутки без зарядки
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Slik, Коли собі вибирав то якщо відкинути Xiaomi як варіанти ще розглядав Motorola Moto Z2 Force xt1789-05 (для Китайського ринку) та Huawei Mate 10. Від Мотороли відлякав високий відсоток проблем з батареями, необхіднійсть заморочуватися з локалізацією та налаштуваннями, і колір (двостандартна версія на дві сімки буває тільки біло-золотому виконанні). Від Хуавей відштовхнула ціна, а загалом апарат дуже достойний.
 
Реєстрація
27.09.18
Місто
Киев
Huawei Mate 10 интересный аппарат, но какая точно моделька нужна ?
И разброс цены какой то дикий, gsm дешевый, с cdma ценник в 2 раза О_о
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Щодо Huawei Mate 10 поглиблено у маркування версій апарату не вникав бо він однозначно не вписувався в мій бюджет. Думаю інформацію по даному питанню можна знайти на 4PDA в гілці обговорення даної моделі (у розділі "Купівля"). Щодо ціни, то бачив на ОЛХ прозицію, де за новий у двостандартну виконанні апарат просили в районі 10000 грн.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Кто то уже пользует телефон с ИТ маркета ZTE Baojun B505? Интересует громкость звонка, громкость и качество голоса, сколько держит батарея?
 
Зверху