sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Неплохая традиция не забывать своих родителей . Тем более в документах .
За вашими словами усі іноземці забули своїх батьків, а в культурах, у яких нема імен взагалі одне одного відрізнити не можуть... :)
Мені, щиро кажучи, байдуже як звуть батька чиновника, який підписує мені документ, і який за кошти платників податків не може вивчити свою сферу, зате поноситься іменем свого батька.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Обращение ученика к училке:
Протягивает руку и:
-Зинаида, скажите пожалуйста, а чему равен квадрат гипотенузы?

Обращение челяди к мэру:
-Роман, ваше начинание превосходно, но нам хочется хлеба и зрелищ!

Обращение заместителя к мэру:
-Рома, ты подписал тот указ?
Обращение секретарши к мэру:
-Ромочка, я уже без трусиков...
Вы зря шутите, в частных школах только по имени и обращаются к учителям. Скоро и до муниципальных (бесплатных :)) дело дойдёт. Просто те, кто захватил совок, будучи школьником, с ужасом представляет как он мог бы химичку, Марь Иванну, назвать просто Мария:LOL:
 
Останнє редагування:

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Не искажайте смысл . Я утверждаю, что:
1. Не забывать родителей хорошо;
2. Всячески напоминать миру о них в том числе и в документах правильно;
3. Брать и учиться лучшему даже у врагов нужно продолжать;
4. У матрицы к примеру 10*3 символов больше вариантов чем у 10*2 .
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
@sprintload, це більш російські традиції, до речі.
Це східнослов'янські традиції, які є спільними для українців, росіян, білорусів...
Post automatically merged:

P.S. У нас вже навчається одна студентка в якої по батькові відсутнє в документах взагалі Вона просто Прізвище Анастасія, але вона була громадянкою Словаччини...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Прізвище Анастасія, але вона була громадянкою Словаччини...
О боже, вона ж не знає свого батька, яка в дитини трагедія...
Post automatically merged:

Не искажайте смысл . Я утверждаю, что:
Так це ви усе перекрутили. ДСТУ замінив лиш Д. Д. на Дмитро. Де ви там батька побачили і ідентифікацію?
2. Всячески напоминать миру о них в том числе и в документах правильно;
Неправильно. Чому ви не повідомляєте у документах ім'я своєї матері? Вона для вас ніхто, виходить? А дідів із бабою? Вони теж для вас - ніхто... прикро!

Наші громадяни б краще згадали про батьків і поприбірали на цвинтарях, соромно зайти... а тим паче іноземцям показати, які за вашими словами, своїх батьків не знають. Порівняйте будинки для пристарілих та цвинтарі у тій же Польщі і у нас, а потім міряйтесь. Обслуговування в лікарнях так само...
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
А еще марихуаной наколоться и в жопу ебаться, все как европейцы делают. Видишь, я тоже мастер уместной генерализации
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Це східнослов'янські традиції, які є спільними для українців, росіян, білорусів...
1. У сербів, наприклад, "по батькові" не використовується ніде.
2. Запам'ятайте - "рускіє" - не слов'яни, доведено науковцями-генетиками, російськими в тому числі. А генетика - не історія, її не підробиш.))
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Обращение ученика к училке:
Протягивает руку и:
-Зинаида, скажите пожалуйста, а чему равен квадрат гипотенузы?

Обращение челяди к мэру:
-Роман, ваше начинание превосходно, но нам хочется хлеба и зрелищ!

Обращение заместителя к мэру:
-Рома, ты подписал тот указ?
Обращение секретарши к мэру:
-Ромочка, я уже без трусиков...
Вы зря шутите, в частных школах только по имени и обращаются к учителям. Скоро и до муниципальных (бесплатных :)) дело дойдёт. Просто те, кто захватил совок, будучи школьником, с ужасом представляет как он мог бы химичку, Марь Иванну, назвать просто Мария:LOL:
Пані Зінаїдо, пані вчителько, пані вихователько, пане професоре, пане лікарю. Шанобливе ставлення не виправляється ім'ям батька.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
"А оце були Давидові сини, що народилися йому в Хевроні: первороджений Амнон, від їзреелітянки Ахіноам; другий Даниїл, від кармелітянки Авіґаїл; третій Авесалом, син Маахи, дочки Талмая, царя ґешурського; четвертий Адонійя, син Хаґґіт; п'ятий Шефатія, від Авітал; шостий °треам, від жінки його Еґли; шестеро народжено йому в Хевроні. І царював він там сім років і шість місяців, а тридцять і три роки царював в Єрусалимі. А оці народилися йому в Єрусалимі: Шім'а, і Шовав, і Натан, і Соломон, четверо від Вірсавії, Амміїлової дочки, і Ївхар, і Елішама, і Еліфалет, і Ноґаг, і Нефеґ, і Яфія, і Елішама, і Еліяда, і Еліфелет, дев'ятеро. Усе це Давидові сини, окрім синів наложниць та сестри їх Тамари." - Натан, третій син (з чотирьох) юдейського царя Давида від його улюбленої дружини Вірсавії, що народився в Єрусалимі (згадується в Біблії у 1 Хронік 3:5 та в Луки 3:31 в родоводі Ісуса).
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
sprintload, пропоную пам'ятати по матері ;)
А это идея - добавить дополнительное поле для матронима!
Он может быть составной частью имени, но использоваться опционально.
Иными словами будет Прізвище Ім'я Патронім Матронім. Но в документах матроним может опускаться.
Тогда я могу быть Александр Сергеевич или Александр Светланович :cool:
 
  • Like
Реакції: idea

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
у моего друга Сашки жена Сашка. Вот прикольно будет Иван Александрович Александрович Петров
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

Я до того, що люди різних націй вміють пам'ятати та шанувати свій рід, якщо це їм дано. Я он з дитинства свою прабабцю розпитував про минуле та на сервертках малював родослови (шкода от, що мало часу цьому приділяв...). Згодом оцифрував та поділився з рідними, щоби вони доповнювали.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
2. Запам'ятайте - "рускіє" - не слов'яни, доведено науковцями-генетиками, російськими в тому числі. А генетика - не історія, її не підробиш.))
Всё же не надо читать жёлтую прессу. Славяне – термин не генетики, а лингвистики, язык передаётся не через ДНК, а воспитанием.
Другое дело, что школьная схема с тремя ветвями славянских и тремя восточнославянскими языками сильно упрощена.
Те же украинский и белорусский языки намного ближе между собой, чем третий, также они достаточно близки и с языками западных соседей. Причины и этого, и генетических различий, и разницы в народных костюмах на картинке в той статье – исторические: когда сформировались два крупных средневековых государства – ВКЛ и Московия со своими постепенно всё более различающимися языками. Потомки славянского населения первого из них и стали украинцами и белорусами. А если бы московские войска в своё время не захватили Новгород, то имели бы ещё один восточнославянский язык, а также ещё одно экономически развитое государство в ЕС и НАТО.
 
Зверху