В якому банку кращий курс для розрахунків за кордоном

Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Привіт всім.
Чи є зараз в кого інфа, гривневою картою якого банку зараз найвигідніше розраховуватись в єврозоні?
Дякую за відповідь.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Привіт всім.
Чи є зараз в кого інфа, гривневою картою якого банку зараз найвигідніше розраховуватись в єврозоні?
Дякую за відповідь.
Мій варіант - Глобус. Конвертація через євро. На сьогодні курс євра 41,45, для порівняння у Моні - 41,8. Ще й кешбек можна отримати за основними категоріями.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
lite, зрозумів, дякую.

може хто володіє інформацією, де відслідковуються курси конвертації в євро з гривневих карток всіх (основних? деяких?) банків?
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Прошу допомоги клубу.
Карткою якого українського банку в ГРН найвигідніше РОЗРАХОВУВАТИСЯ в Ізраілі?
Друге питання - навигідніше ЗНЯТИ в шекелях з якої української картки (і де, тобто яуі банкомати/банки)? Є декілька банків і картки в грн та валюті (дол/євро). Вал. картки пусті, власник там. І варіанти поповнення їх не дуже прості.
Дякую за практичні поради.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Платив сьогодні у британських фунтах з доларової VISA від Привата.
Курс блокування був згідно калькулятору VISA
Додаткових комісій не взяло.

Selianka, для тебе інформація може бути цікавою.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Прошу допомоги клубу.
Карткою якого українського банку в ГРН найвигідніше РОЗРАХОВУВАТИСЯ в Ізраілі?
Друге питання - навигідніше ЗНЯТИ в шекелях з якої української картки (і де, тобто яуі банкомати/банки)? Є декілька банків і картки в грн та валюті (дол/євро). Вал. картки пусті, власник там. І варіанти поповнення їх не дуже прості.
Дякую за практичні поради.
Для розрахунків - Глобус, для зняття - Моня.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Прошу допомоги клубу.
Карткою якого українського банку в ГРН найвигідніше РОЗРАХОВУВАТИСЯ в Ізраілі?
Друге питання - навигідніше ЗНЯТИ в шекелях з якої української картки (і де, тобто яуі банкомати/банки)? Є декілька банків і картки в грн та валюті (дол/євро). Вал. картки пусті, власник там. І варіанти поповнення їх не дуже прості.
Дякую за практичні поради.
Для розрахунків - Глобус, для зняття - Моня.
Я рекомендую для зняття Хамелеон. Власні кошти безкоштовно, єдине, що курс конвертується через долар/ євро.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Я рекомендую для зняття Хамелеон. Власні кошти безкоштовно, єдине, що курс конвертується через долар/ євро.
За курсом 37,7 + 1,3% за "екзотичність" валюти. Це навіть трохи більше виходить, ніж у Моні з його 2% комісії (це якщо до 20к на місяць знімати, інакше ще +2% за зняття).
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
для зняття Хамелеон
Black & White також?
З гривневих карток норм? Чи тут поповнювати валютні в $/€, а там знімати/платити в шекелі? Де найменші втрати? Початкова валюта - готівкова гривня, вихід в шекіль (цікавить і варіант "оплата карткою" в ₴/$/€ та зняття в банкоматі в шекелях).
Дякую.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
для зняття Хамелеон
Black & White також?
З гривневих карток норм? Чи тут поповнювати валютні в $/€, а там знімати/платити в шекелі? Де найменші втрати? Початкова валюта - готівкова гривня, вихід в шекіль (цікавить і варіант "оплата карткою" в ₴/$/€ та зняття в банкоматі в шекелях).
Дякую.
В мене лише одна картка- рожево-блакитна гривнева платінум.Гривнями поповняю в Україні, знімала євро в Словаччині і коруни в Чехії. Євро по курсу вийшло без ніяких комісій, коруни вийшло трошки меншим курсом через подвійну конвертацію.
Розраховулася в кафешках в Ізраїлі також, але шекелі не знімала.
Не зовсім зрозуміла про які 1.3% каже lite - в мене нічого додатково не було. Хіба це якесь новшество, бо я знімала останній раз "екзотику" в лютому. По євро без змін.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Не зовсім зрозуміла про які 1.3% каже @lite - в мене нічого додатково не було. Хіба це якесь новшество, бо я знімала останній раз "екзотику" в лютому. По євро без змін.
Якщо знімати з Сенсу не євро і не долари, то знімає додатково 1,2-1,3% (якийсь згладжуючий коефіцієнт - винахід Альфи). При цьому у них завжди вищий курс, тобто навіть "без комісії" за зняття виходить те ж саме, що у інших з комісією.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Значить протягом Новорічних свят мала невеличке турне, то вирішила перевірити картку Сенс Хамелеон. Отже, зняття корун в Чехії вийшло більш-менш нормальним курсом(1.74 проти 1.72 в обміннику). А от євро курс невигідний (43.58 проти 41.80).
lite отой "згладжуючий коефіцієнт" це насправді подвійна конвертація. Тобто на мій подив Сенс працює напряму лише з доларом. Відповідно євро також конвертується в долар, що робить невигідним використання даної картки саме для євро.Що досить дивно, бо я до націоналізації знімала за нормальним курсом. Тому не можу сказати відколи це нововведення відбулося.
Але комісії за зняття нема навіть за кредитні кошти. Або я його не бачу.
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Отже, зняття корун в Чехії вийшло більш менш нормальним курсом(1.74 проти 1.72 в обміннику). А от євро курс невигідний (43.58 проти 41.80).
@lite отой "згладжуючий коефіцієнт" це насправді подвійна конвертація.
Ви не з обмінником порівнюйте, а з курсом, який вийде під час перерахунку через курс МПС. Тоді буде видно, що банк накидає свою комісію для згладжування коливань курсу. Ну і сам процес конвертації і щодо євро та інших валют описаний ось тут.
 
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якщо користуватися Сенсом, то краще пакетками. В єврозоні платити картками в євро, а в зоні ексклюзивних валют знімати з доларової.
А, ще знімати з єврової євро в межах ліміту пакету можна без комісії.
Ну й відповідно купувати на них валюту через додаток.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Я завжди порівнюю з обмінником, де купляю готівку, щоб розуміти чи варто наступного разу мені її брати.А за вашим, ingeniero ,лінком чітко написано
* З метою згладжування курсових коливань та недопущення збитку, курс МПС збільшується банком на 1,2% для операцій в середині регіону СЕМЕА (Центральна і Східна Європа (крім країн Європейського Союзу),
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Кочевник в мене вже є картки в фунтах і доларах. І якось не бачила необхідності заводити ще і євро картку. Я розраховують євро лише в Словаччині, коли приїзжаю додому, що не дуже часто. А відпочивати їзжу в неєврові країни в основному.
 
Зверху