Глобус Банк

lite

Заблокирован
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Через підтримку, але я відразу зазначив, шо мені потрібно дистанційно і в мене є електронний підпис.
Я теж сказав, але відмовили. Які чарівні слова треба сказати і як вони це роблять дистанційно?
 
Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
Виявляється, що в мене закінчився 1 рік дистанційного обслуговування, поблочили в мене все: картку, кешбек не можу вибрати, аж за годину спілкування все це вияснилося, дистанційно підписувальник відмовились підписувати, було 25 т кредиту, для закриття рахунку потрібно було знизити до 0,що і зробив, подав на закриття рахунку, от деб@@@, їм краще розігнати ніж піти на зустріч, добре, що ще в січні закінчились усі депозити,а то би і то полочили. Людина закордоном, як фізично прийти у відділення це 1, а 2- живу в Хмельницькому, а відділення відкрито в Кам'янці Подільському, плати 200 грн туди, їжа, їдь назад, краще менший % по продуктах, а ніж дивитися на них дебілої@@@.
 
Реєстрація
19.07.13
Місто
Дніпро
Melo4ek, коли дата договору (початку обслуговування)? Бо в мене рік і один місяць з початку співпраці з банкою минув. Цікаво дізнатись, чи й мене чекає щось подібне.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Melo4ek, чи не було перевищення ліміту в 400 тис грн на рік на видаткові операції?
Я бачив таке попередження при реєстрації через Дію.
 
Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
Malyk, 1.06.2023 відкрив віртуальну картку, не проблема сходити в банк у себе в місто, а якщо воно в 100 км від домівки, то що тоді?
Post automatically merged:

yahoo, точно не було, гарячка так і сказала, саме рік пройшов від початку оформлення картки дистанційно, може в когось якісь є кейси,як можна отримати дистанційно доки і підписати, може тоді ще раз спробую, а поки що, ні відділення (телефонував до них), ні гарячка не хочуть дистанційно висилати доки, лише фізичне перебування у відділенні.
 
Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
lite, може вам повезе і все буде ок, в мене станом на сьогодні - закриття рахунків, поки ще не розірвання ділових відносин.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
lite, може вам повезе і все буде ок, в мене станом на сьогодні - закриття рахунків, поки ще не розірвання ділових відносин.
Цікаво, а вони не посилаються - де саме у них це написано про один рік? Серед наявних документів не знаходжу на сайті.
 

lite

Заблокирован
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
lite, може вам повезе і все буде ок, в мене станом на сьогодні - закриття рахунків, поки ще не розірвання ділових відносин.
Відповіли, що якщо протягом року перевищив ліміт 400к, то можуть заблокувати і тоді тільки до відділення з паспортом, а якщо не заблокують/перевищиш протягом року, то через рік ліміт обнулиться і можна далі користуватися.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
fnm, ну у порівнянні з ситуацією на ринку заявка непогана.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
В глобуса є невеликі ліміти на безкомісійний СЕП та P2P на інші банки, тому це так, хіба побалуватися закинувши якусь суму перед покупками чи погашенням кредиток.
 
Реєстрація
05.03.21
Місто
Херсон
а для тех, кто в отделении открывал карту, тоже есть какой-то срок, через который они блокируют счета?
 
Зверху