Глюки lifecell

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
у меня эта симкарта вообще не видит сети в кнопочных телефонах- я уже три телефона перепробовал
А якщо наклеїти 1-2 шари ізострічки або товстого скотчу? Раптом збільшення товщини сімки покращить контакт. У мене парі таких сімок допомогло: кнопковик почав бачити.
 
  • Wow
Реакції: idea

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
у меня эта симкарта вообще не видит сети в кнопочных телефонах- я уже три телефона перепробовал
Дивно. Ну а в смартфоні працює беззаперечно, і SMS ходить?
В мене є одна каліч тоненька VF, яку в аллоше задарма допродавали(за рахунок знижки до основної покупки). Так вона працює тільки в окремих китайських дзвонилках. В інших смартах/телефонах "заборонена мережа". Тел. книжка доступна, список смс на сімці доступні, а в мережу не пускає ні авто, ні ручками, навіть екстренні виклики недоступні. Вже і mcc/mnc редактував, залишивши тільки рідну, без всяких роумерів.. і нічо. В китайчатнику працює, в інших - дзуськи.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
В тому ж і зміст SIM карти що куди не встав - має працювати (на відміну від eSIM). Значить, у кого не працює - це у вас просто бракована SIM яку треба замінити. Можливо, в іншому магазині з іншої партії.
Нещодавно, в цьому році я переходив по MNP на lifecell і їхня SIM у мене працює навіть в древній кнопковій дзвонилці Samsung якій більше 10 років. Робіть висновки.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
которая не может работать в кнопочных телефонах
Звонки она принимает, смс нет. Сейчас даже некоторые новые стартпаки продают уже с такими карточками. Неудобно до жути.
новий номер lifecell тариф потужний куплено минулого року (2023) працює sim картка як смартфонах, так і в кнопкових дзвонилках нокіа
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
у меня эта симкарта вообще не видит сети в кнопочных телефонах- я уже три телефона перепробовал
Дивно. Ну а в смартфоні працює беззаперечно, і SMS ходить?

в смартфоне всё без проблем- и смс и звонки,
но как только любой кнопочный- нет ничего.
 
  • Wow
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Точно будь-який? В яких моделях перевіряв?

к сожалению, у меня нет всех кнопочных телефонов всех моделей- я проверял только в трёх разных нокиевских
Важко написати, да? 3 телефони - це все ж таки не всі моделі.
Я вже описував проблеми з платформою Series 30. То може глюк саме в серії Нокії?
Хоча минулорічні сімки від ліфона в тих кнопкових апаратах працюють без проблем.
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Точно будь-який? В яких моделях перевіряв?

к сожалению, у меня нет всех кнопочных телефонов всех моделей- я проверял только в трёх разных нокиевских
Важко написати, да? 3 телефони - це все ж таки не всі моделі.
Я вже описував проблеми з платформою Series 30. То може глюк саме в серії Нокії?
Хоча минулорічні сімки від ліфона в тих кнопкових апаратах працюють без проблем.

так я ведь так и написал- у меня для пробы три кнопочных нокиевских телефона
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
З такою впертістю приховування які саме моделі, бажання допомагати повністю зникло.
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
у меня эта симкарта вообще не видит сети в кнопочных телефонах- я уже три телефона перепробовал
А якщо наклеїти 1-2 шари ізострічки або товстого скотчу? Раптом збільшення товщини сімки покращить контакт. У мене парі таких сімок допомогло: кнопковик почав бачити.

с какой стороны лучше его наклеить?
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
romrom, перед тем как клеить, лучше фото сим лотка/щели покажи.
 

babakiurii

Україна Назавжди
Реєстрація
13.12.15
Місто
м.ЗБАРАЖ Тернопільська обл.
Телефон
Huawei P Smart 2019
Щось твориця з мережею на Тернопільщині... То вчора мережа пропадала, а сьогодні додзвонитися неможливо... Ще й в додоток одну БС виключили чомусь у Збаражі 😡
 
  • Sad
Реакції: idea
Зверху