Глюки Vodafone

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Інформація про роботи на мережах стільникового та фіксованого зв'язку: www.vodafone.ua
 
Причина: актуалізована інформація в шапці
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Глюки поперли... В "Мой Водофон" не войти - приложение с порога выдает api.error 502. При попытке пополнить номер через Монобанк - Монобанк кричит "Не знайдено жодного оператора для поповнення" (с пополнением КС и пр. все ОК).
Post automatically merged:

Обновил версию МВФ - пофигу, нет входа.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Глюки поперли... В "Мой Водофон" не войти - приложение с порога выдает api.error 502. При попытке пополнить номер через Монобанк - Монобанк кричит "Не знайдено жодного оператора для поповнення" (с пополнением КС и пр. все ОК).
Post automatically merged:

Обновил версию МВФ - пофигу, нет входа.
В мене працює. Спробуйте очистити дані користувача.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Глюки поперли... В "Мой Водофон" не войти - приложение с порога выдает api.error 502. При попытке пополнить номер через Монобанк - Монобанк кричит "Не знайдено жодного оператора для поповнення" (с пополнением КС и пр. все ОК).
Post automatically merged:

Обновил версию МВФ - пофигу, нет входа.
Ватафон гальмував. Зараз вже працює.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
knedlyk, не очищав. Якось само очухалось після 12ої. Це в них треба розробників... того... якби мовити... "Нємножко стреляйт, немножко вешать...".
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На модем Huawei-E8372 надійшло смс з номера 1020 (автоматичні налаштування передавання даних) :)

На жаль, ваша модель телефона не підтримує передачу даних
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Через 2 дня снятие абонки 170грн. Решил поменять через сайт Vodafone бонусы *777*1# на бонусные гривны (20грн. на *101*10#). Пополнил основной на 150грн. И запросил досрочное снятие абонки *101*444#. Выбило "недостаточно средств". Собрался допополнять ещё основной, но пакет уже начислили. Так что бонусная программа в связке с основным счётом работает некорректно, но работает.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Через 2 дня снятие абонки 170грн. Решил поменять через сайт Vodafone бонусы *777*1# на бонусные гривны (20грн. на *101*10#). Пополнил основной на 150грн. И запросил досрочное снятие абонки *101*444#. Выбило "недостаточно средств". Собрался допополнять ещё основной, но пакет уже начислили. Так что бонусная программа в связке с основным счётом работает некорректно, но работает.
Ты их сам запутал, задействовал три счета;- основной, дополнительный, и бонусный. А у них система не многозадачная...😁
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
На модем Huawei-E8372 надійшло смс з номера 1020 (автоматичні налаштування передавання даних) :)

На жаль, ваша модель телефона не підтримує передачу даних
Скоріш за все У модема imei від пристроя, який не підтримує передачу даних. Модель визначається по TAC коду-перші 8 цифр імея.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
На модем Huawei-E8372 надійшло смс з номера 1020 (автоматичні налаштування передавання даних) :)

На жаль, ваша модель телефона не підтримує передачу даних
Скоріш за все У модема imei від пристроя, який не підтримує передачу даних. Модель визначається по TAC коду-перші 8 цифр імея.
Ні, у мене те саме... Ємей такий як треба ;)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
То просто "тєкст нємножечко по-дібільному напісан." ©
Певно, мали на увазі, що в них немає для нього автоматичних налаштувань.
 
  • Like
Реакції: BaDa
Реєстрація
02.08.21
Місто
Chernihiv
Привіт банда, підкажіть, після переходу з лайфа до водафона помітив що смс з різних сервісів перестали надходити, код з інтернет магазинів, від онлайн банкінкінгу ПУМБа, та навіть від самого my.vodafone.ua. Підтримка в себе проблеми не бачить, кажуть щоб я чистив кеш, телефон перезавантажив... СМС центр прописано вірно +38050000501
Як дати штовхана що все пішло? грішу на глюк в самій сімці, ще хочу спробувати на іншому смартфоні поганяти тести.
 
Реєстрація
01.12.22
Місто
Харків
Привіт банда, підкажіть, після переходу з лайфа до водафона помітив що смс з різних сервісів перестали надходити, код з інтернет магазинів, від онлайн банкінкінгу ПУМБа, та навіть від самого my.vodafone.ua. Підтримка в себе проблеми не бачить, кажуть щоб я чистив кеш, телефон перезавантажив... СМС центр прописано вірно +38050000501
Як дати штовхана що все пішло? грішу на глюк в самій сімці, ще хочу спробувати на іншому смартфоні поганяти тести.
Жалобу писати в українській центр радіочасто
 
Реєстрація
02.08.21
Місто
Chernihiv
Спробував сімку на двох інших телефонах. Зрушення нема. Пішов на точку водафона, дали нову сімку, через декілька годин буду переходити. Сподіваюсь полікується цей глюк.
 
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Пополнил досрочно на 1 день раньше. Пришло смс о пополнении. Пакет начислен до 1.11, а не до 28.10, что немного удивительно (у операторов в месяце обычно не 30-31 день, а 28). И через 2 часа после начисления пакета услуг пришло второе сообщение, что этой ночью будет снята абонплата; при недостатке средств будет сниматься по 15грн. Это позднее зажигание или тупой расчёт, что я по ошибке пополню номер ещё раз?
 
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
Якщо не перезамовляли пакет достроково, то зніметься за графіком вночі, а термін дії залежить від умов тарифу: місяць чи 28 днів.
Post automatically merged:

Зрештою можна орієнтуватись на залишок коштів на рахунку
 
Зверху