ДХ, СХ та КХ-радіо

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
І чого тільки вночі
Я не сильный радиолюбитель, но когда в школе увлекался поиском разных станций в разных диапазонах, на средних днём ловил что-то, но помехи слишком уж большие, а вечером/ночью вполне нормальное качество. В плане экономии лучше всё-таки вешать, когда слышно, а не "шоб було".
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Саня-068, ось. А у Західному Донбасі, де я, на цій хвилі не чуть анічогісеньки. Тобто потужності ретранслятора не вистачає. А інші, про які інфа на сайті Укррадіо та у Вікіпедії, вимкнені.
Просто мене взбісило чому тут на форумі пишуть що передавачі вимкнули і нічого не працює! (Якщо насправді усе працює) після 23:00 можливо спокійно впіймати Українське Радіо на середніх хвилях. Особисто я був в шоці коли тут пишуть що передавачі не працюють а в мене в той час під вухом бубнить радіо.
Після 23:00 Ви слухаєте УР на частоті 1386 кГц, передавач працює з Литви, а не 1278 кГц з Одеси. Жоден український передавач зараз не працює.
Слухайте Українське Радіо у FM та AM діапазонах, у мережі проводового мовлення ПАТ "Укртелеком" та на хвилях комунальних і місцевих радіостанцій по всій території України. AM частоти: 1278 кГц, 657 кГц, 1404 кГц та 1386 кГц (з 00:00 до 6:30 в Україні та у всій північній Європі і частині західної Європи, Білорусі та європейській частині РФ).

Тобто по вашій логіці Українське радіо бреше що вони працюють на середніх хвилях, інфонмація з їхнього сайту + я підтверджую що працює. Але для вас воно не працює)))))А в шоці з вашої логіки! Ну ОК! Значить Українське радіо пише не правдиву інформацію у себе на офіційному сайті, а ви пишете правдиву інформацію якої підтвердити не взмозі!
 
Реєстрація
25.11.14
Місто
Луганськ, Україна
Телефон
Nokia N8
Жоден український передавач зараз не працює.
Чого така ситуація? Під час обстрілів і блекаутів, може це єдина можливість отримати інформацію.. Що за зрада? І чого тільки вночі?
1278 кГц, 873 кГц, 1404 кГц перестали працювати після обстрілу в кінці листопада минулого року, 657 кГц вимкнувся у січні. Напевно пошкодження передавальних центрів і економія електроенергії.
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Жоден український передавач зараз не працює.
Чого така ситуація? Під час обстрілів і блекаутів, може це єдина можливість отримати інформацію.. Що за зрада? І чого тільки вночі?
1278 кГц, 873 кГц, 1404 кГц перестали працювати після обстрілу в кінці листопада минулого року, 657 кГц вимкнувся у січні. Напевно пошкодження передавальних центрів і економія електроенергії.
Можна лінк на офіційне джерело? Тому що це звичайна писанина яка нічим не підтвердженна! ( суто ваша думка )
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
На цій частоті (якщо не помиляюсь, передавач в Ізмаїлі) в мене раніше приймалося УР, з Нового року вимкнено. Підтвердження з одного з форумів

Переглянути вкладення 53717
Я прошу офіційне джерело! А не писанина з якогось невідомого форуму, невідомими людьми.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
1413 - вєсті-фм фашиків
Це з "ПМР" (Григоропіль, отой великий передавач "Маяк"). В мене теж приймається
Я прошу офіційне джерело! А не писанина з якогось невідомого форуму, невідомими людьми.
За офіційною інформацією воно досі мовить, (як і "Перець-FM" на 102.3 в мене в місті Рені). По факту - 102.3 мовчить вже більше року, 1404 мовчить понад 3 місяці. "Вам шашечкі, ілі єхать?" ©
 
Реєстрація
25.11.14
Місто
Луганськ, Україна
Телефон
Nokia N8
Жоден український передавач зараз не працює.
Чого така ситуація? Під час обстрілів і блекаутів, може це єдина можливість отримати інформацію.. Що за зрада? І чого тільки вночі?
1278 кГц, 873 кГц, 1404 кГц перестали працювати після обстрілу в кінці листопада минулого року, 657 кГц вимкнувся у січні. Напевно пошкодження передавальних центрів і економія електроенергії.
Можна лінк на офіційне джерело? Тому що це звичайна писанина яка нічим не підтвердженна! ( суто ваша думка )
Це не думка, а факт який підтверджує мій радіоприймач. До листопада на цих частотах УР мовило, а зараз ні.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Вот ще, не офіційно, але:

Буде натхнення, помониторю частоти на середних хвилях.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Саня-068, тобі таки шашечки? Зняти відео із шипінням на 1404? І заодно на 102.3. Та з рашистами на 1413.

Розумієш, від того що на офсайті не оновили своєчасно інформацію (а може й спеціально не оновили) - то не означає, що мовлення є, а ми просто вирішили дружньо тебе наїб@ти.

Ось наприклад в Харкові на 100.0 FM росіяни якусь свою станцію мовили з Білгородської народної республіки, нещодавно наші увімкнули глушилку. Чи є про це десь офіційна інформація?

Чого ти такий впертий?
 

Sek

Реєстрація
21.04.08
Місто
Kiev


Тобто по вашій логіці Українське радіо бреше що вони працюють на середніх хвилях, інфонмація з їхнього сайту + я підтверджую що працює. Але для вас воно не працює)))))А в шоці з вашої логіки! Ну ОК! Значить Українське радіо пише не правдиву інформацію у себе на офіційному сайті, а ви пишете правдиву інформацію якої підтвердити не взмозі!
Українське радіо бреше!!! Актуальную инфу дает bshurshur
Прислушивайтесь к нему..
Украина забросила вешание на всех диапазонах кроме УКВ и FM -
экономически и коммерционно не выгодно.
И зто очень плохо - вражью станцию с приднестровья слышно хорошо большее время суток почти по всей Украине.
 
Реєстрація
01.12.16
Місто
Серед лісів
От про що я і писав. Був масований обстріл, відключили світло, тобто проводного інтернету нема, тв не працює, моб.інтернет та зв'язок через годину вмерли разом з акумуляторами на вежах. Радіо на батарейках є і робе. Але фм станції заснули разом з електроенергією у місті, а в інших діапазонах наші станції просто не працюють... От сиди та міркуй, що і де за ці години сталося...
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
нота, польское радио на ДВ ("1") работает как и 40 лет назад. На старых транзисторных приемниках этот диапазон есть. Перед новым годом как раз в блэкаут слушал.
 
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
нота, польское радио на ДВ ("1") работает как и 40 лет назад. На старых транзисторных приемниках этот диапазон есть. Перед новым годом как раз в блэкаут слушал.
Це на якій частоті?
 
Зверху