Давайте поговорим о бороде, усах, бритье, бритвах, станках, лезвиях...

Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
djv, Vitek, подарочной(по факту 😏), ей уже более 10лет, недавно сломался рычаг, выдвигающий лезвие немного вперёд(практическое значение почти 0, тем более, что слом в момент, когда было не выдвинуто).

И филипс, как вспомогательная для завершающего лоска.)))
Филипс рекомендовать не могу, т.к сам ищу замену.
Мотор работает отлично, но ч-з год стираются насадки и не держат, приходится изловчаться, придерживая пальцами.
 
  • Like
Реакції: djv

djv

Заблокирован
Реєстрація
11.01.18
Місто
Тернополь
Купив на тимчасовій акції в АТБ. Чудово стриже. Але ж, якщо самому, то зробиш лише якийсь один рівень. Якихось кандібоберів не буде. Сьогодні буду знов сам стригтись.
ну мне понты не нужны, сверху 6мм, с боков 0-3мм, а моделька у вас именно какая?
 

djv

Заблокирован
Реєстрація
11.01.18
Місто
Тернополь
Филипс рекомендовать не могу, т.к сам ищу замену.
Филипсом когда-то стригся сам, выходило хорошо, но у них вроде насадка прозрачная очень ламкая, а запасных вроде не достать - поэтому исключил из вариантов.
Мне нужна простая до 9мм, но надежная, и желательно чтоб лезвия можно было острить.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Сьогодні буду знов сам стригтись.
Колись сам підстригся, після глянув в дзеркало і щось обличчя (чи морда) не сподобалась, знайшось гарного майстра і вже 19 років в неї обслуговуюсь. Заходжу, блакаю, гарну зачіску робить. Що, щє треба. Але це моє.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Sashkent, у мене проблема із перукарями та стоматологами (ніяк не знайду свого), або надто вибагливий. Ну, і зараз карантин.
Цією машинкою я себе стрижу не гірше ніж мене за вартість до 200 грн. У ціні 400 грн хоч є віскі 😀
Але питання в тім, що з гівна цукерку не зліпиш. Маючи лисину та яйцеголовість 🙄 лишається малий вибір гарних зачісок.
Мій знайомий колись давно мені радив стригтися самому. Він ще тоді сам себе стриг. Мені його зачіска не надто подобалась. Тому не ризикував. Але карантин та акція в атб допомогли спробувати. І, я не розчарований. Це краще ніж заплатити гроші і бути розчарованим, що гроші заплачено, а знов не те і не так. Тут можеш лиш винити себе і свої граблі :)
О, ще я ненавиджу записуватись! Я люблю так, захотілось - прийшов - постригся.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Маючи лисину та яйцеголовість
:ROFLMAO: Дякую, зробив мені вечір.
Post automatically merged:

Та ми всі для себе не такі, але приходжу до дівчат побалакати (підстригтися)-дівчата гарні. До речі, чайові ніколи не даю, але, у всіх вже мій сорт винограду та самогон постійно смакують.
 
Останнє редагування:
  • Love
Реакції: idea

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
Посоветуйте машинку для стрижки под нолик. Бюджетую надёжную.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Tabarik, хіба такі машини бувають? Під нуль лиш станок, або лезо. Пропозиція @кочевника включена.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
На 3 леза (зараз користуюсь BIC) не забиваються, але все одно порізи.. :confused:
Придбав восени Gillette SkinGuard - прокачана версія Slalom на ручці від Fusion - 2 леза на відносно великій відстані.
Голить акуратно, але по враженню затупилася швидко

 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
скатл для гоління
Век живи - век учись. Даже не знал, что есть название для такой хрени. Я мылом пару раз чисто для пробы брился (обычно гель или пена, если в поездку - тогда кисточка и крем), пену в мыльнице походной сбивал. От буржуи придумали - скаттл :)))
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Господа, хочу себе взять первый триммер. На Филипок потратиться пока не хочу, кто что скажет про Розетковскую технику? На такой смешной сумме готов рискнуть :)
 
Зверху