Державні та релігійні свята

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
А що там з Угорцями?
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Це має таке значення?
Для мене це принципове значення. Так вже я вихований з дитинства, що в один день з мадярами колядувати не буду.
Взагалі-то, 25-го грудня святкує весь світ, крім наших клятих сусідів. То ж, не святкуйте разом з мадярами, святкуйте 25-го грудня разом з поляками, англійцями та тими ж православними греками )

Доречі, судячи по тенденції, мадяри і самі можуть скоро на московський календар перейти.
Єрусалимська, Польська, Грузинська, Сербська та інші церкви, що використовують виключно юліанський календар то кляті сусіди?

Дуже цікаво...
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Ніяка влада не зможе переконати мене перестати колядувати 7 січня і дарувати подарунки 19 грудня.
Який смітник в голові... Не влада, а здоровий глузд - повернулись до точного календаря, як і має бути. Ти би особисто носив би годинник, який за добу на 10 хвилин запізнюється? І жив би по ньому, як недолугий якийсь, як москаль?
А ображати то обов'язково?
Мабуть варто трошки почитати про причини проблематики використання календарів саме у церкві та усвідомити врешті решт, що релігія це не математика?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
релігія це не математика?
Релігія - не математика - це "опіум для народу". Така моя особиста думка та світосприйняття, нікому не нав'язую. Але, якщо вже ці релігійні свята впливають на життя звичайних громадян, то ці громадяни мають право розуміти і визначати, що і як святкувати.
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Єрусалимська, Польська, Грузинська, Сербська та інші церкви... то кляті сусіди?
Крім Польської на даному етапі.
Крім польської на даному етапі що? Автор саме ці церкви наділив такою властивістю як клятість. Тож дуже цікаво послухати аргументи або вибачення перед цими поважними зібраннями людей. Ось так ні за що... Дуже некрасиво... М'яко кажучи.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
ображати то обов'язково
Ось так і зароджується шовінізм, непомітно і тихенько. Тому проти всіляких "орків"
Post automatically merged:

Релігія - не математика - це "опіум для народу".
Якщо ти не поділяєш погляди (чи календар) що заважає просто мовчки пройти?
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Якщо ти не поділяєш погляди (чи календар) що заважає просто мовчки пройти?
Якщо я не поділяю погляди фашизму, комунізму, погляди тоталітарних сект, самогубців, насильників, педофілів, то мені теж мовчки пройти?
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
vlad_g, все перераховане прямо чи опосередковано заборонено державою. Церква поки ні.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
вибачення перед цими поважними зібраннями людей
Ну от якщо поважаєш їх, то й вибачайся. Може ще перед плоскоземельщиками вибачитись, або свідками макаронного монстра, що я не поділяю їх віру та погляди?
Post automatically merged:

На жаль. Але московький тоталітарний патріархат повинен був давно бути заборонений, принаймні в Україні
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
В нас ходять діти, яких я вже бачив з банкою алкогольного ревича і папіросою) Доначу тому на дрони краще)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Якщо ти не поділяєш погляди (чи календар) що заважає просто мовчки пройти?
Я ж вище написав, що ці свята офіційно визнані державою, я громадянин держави, якщо я маю виконувати обов'язки громадянина, то й самі ці свята маю право обговорювати. Тому не пройду. Рамадан або Пейсах, або якись дати буддистів у нас офіційно не святкують, тому до них питань не маю.
Post automatically merged:

Дронами херачити дітей з бухлішком і папіросами?
Було б непогано, особливо нариків, які оруть під вікнами))
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
вибачення перед цими поважними зібраннями людей
Ну от якщо поважаєш їх, то й вибачайся. Може ще перед плоскоземельщиками вибачитись, або свідками макаронного монстра, що я не поділяю їх віру та погляди?
Та ні... Але свинотська поведінка раніше чи пізніше призведе до бану... Гарного дня.
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
свинотська поведінка
Запахло образою почуттів соціальної групи, яка не вірить в саме твого бога
Та ні, тут вже справа не в релігійному питанні взагалі...
Та нє, я просто вимагаю поваги до своїх атеїстичних поглядів. Чому я маю святкувати народження або перевідродження якихось уявних персонажів? І ще й до того ті, що їм поклоняються не можуть вирішити в який саме день їм святкувати...
Не мають бути релігійні свята у статусі державних у світській державі (за Конституцією).
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
свинотська поведінка
Запахло образою почуттів соціальної групи, яка не вірить в саме твого бога
Та ні, тут вже справа не в релігійному питанні взагалі...
Та нє, я просто вимагаю поваги до своїх атеїстичних поглядів. Чому я маю святкувати народження або перевідродження якихось уявних персонажів? І ще й до того ті, що їм поклоняються не можуть вирішити в який саме день їм святкувати...
Не мають бути релігійні свята у статусі державних у світській державі (за Конституцією).
Вимагати поваги до себе і, при цьому, прирівнювати когось до лайна це, звісно, цілком логічно та нормально... Хто ж сперечається?!...
 
Зверху