Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Хоч ланет я люто не люблю з купи причин, але домашній інтернет Київстар це дно, яке існує тільки завдяки спільним тарифами на мобільний зв'язок і домашній інтернет.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
artsel, якщо хтось захоче дізнатися вашу адресу і ці люди будуть знати ваш IP Ланет - провайдер безпідставно одразу видасть адресу непроханим гостям. Як кажуть "без суда і слідства", тобто незаконно.

Тому, якщо і користуватися Ланет - за 101 VPNом сидіти.
 
Останнє редагування:

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Реєстрація
17.06.22
Місто
Lviv
Оплата за домашній інтернет (якщо тариф не "все разом") на окремому особовому рахунку враховується і з нього знімається? Якщо є мобільний номер, то він не матиме з ним загальний рахунок? Кошти не зніматимуться за мобільний якщо оплачуєш за домашній?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
з нього знімається?
так
Якщо є мобільний номер, то він не матиме з ним загальний рахунок?
ні
Кошти не зніматимуться за мобільний якщо оплачуєш за домашній?
ні
 
Реєстрація
14.04.23
Місто
Житомир
w0lart, щось не дуже зрозуміло, ви пишете що у параметрах мережі у вас показує 1гбіт, ... так у вас показує, як на скріні внизу?

Коли вам змінювали кабель на 8-жильний, що вам майстер говорив, що включив вас у гігабітний порт, чи просто замінив кабель і усе? І чому другий майстер вже вам казав, що немає вільних гігабітних портів, значить перший майстер вас не включив в гігабітний порт?
Post automatically merged:

w0lart, яку швидкість зʼєднання wan каналу показує роутер? Може не вірно обжали кабель.
460 краще зовсім не вірити. Мені вони казали, що не бачать зʼєднання, хоча роутер був підключений до мережі та отримав ip адресу.
В вінді показує швидкість лінії (тобто wan порт) 1000/1000 туди і назад, але швидкість інтернету 100 мбіт
Post automatically merged:

w0lart, так другий майстер вам і сказав причину, ви просто включені в 100-мбітний порт, так як вільних 1-гбітних портів вже у вас у будинку немає. Те що тільки 2 гігабітні порти, то таке часто буває, коли в будинку стоять ще старі комутатори, на них у них дійсно лише кілька таких портів на весь будинок. Лишайте і надалі заявки на виклик майстра, а коли прийде майстер вимагайте в нього щоб він залишив заявку на заміну або встановлення додаткового комутатора у вашому будинку з 1-гбітними портами.

Щодо сайту КС, то там може показувати будь-що, у мене, наприклад, уже давно гігабіт, а на сайті як писало, так і надалі пише, що за моєю адресою немає можливості підключити послугу.
А якщо майстер казав просто чекати, це брєд? Треба саме від них просити щоб заявку на заміну портів робили?
Майстер казав чого чекати, що включиться гігабіт, чи чекати на заміну/встановлення обладнання щоб потім підключити вам гігабіт? Якщо на заміну/встановлення обладнання для гігабіту, то у кожного по різному виходить, у мене в будинку втсановили за 1 день, але мені для цього прийшлося через центральний офіс КС це питання порішати, ... якщо просто чекати, то тут як пощастить, поки до вас черга не дійде, доти прийдеться і чекати.
Показує так як на скріні (тобто мережева карта підтримує гігабіт), але швидкість інтернету 100 (завантажував і через торрент і через спідтесту перевіряв і т.д), я перевіряв чи порти 1000 мегабіт підтримуються на моєму обладнанні, в під'їзді зі слів майстра не вистачає гігабітнтх портів, кабель в мене замінений на 8 жильний. Перший майстер просто замінив кабель, інший вже вказав на причину відсутності гігабіту
Подивився я в щиток до комутаторів, які ж там порти стоять і на кожному як я бачу помітка 5е категорії, тобто всі підтримують гігабіт, але з одним "але", вісім жил тільки до 2х потрів йдуть наскільки я зрозумів, тому і гігабіту немає, тобто лінивість монтажників настільки велика, що вони лише 2 порти зробили гігабітними на увесь під'їзд, а в системі тягнеться що підключення присутнє, от і маємо
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
помітка 5е категорії, тобто всі підтримують гігабіт
Звідки такий висновок? 5E до Гігабіта ніяк не відноситься. Треба дивитись по моделі свіча, або іншим ознакам, наприклад, в деяких для 1000 є окремий індикатор. А ось за 4 жильну виту пару до абонентів треба вбивати... Бухтою "чорної" одеси замість кувалди.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
тобто лінивість монтажників настільки велика
за 4 жильну виту пару до абонентів треба вбивати
Мене монтажник одразу спитав, чи потрібен мені гігабіт, а потім вже почав скрутку робити. Прийшов одразу з бухтою 5е

w0lart треба було все одразу перевіряти при заміні кабелю, а не потім на форумі скиглити
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
спеціальні зрощувачи під krone, або вже хоча б скочлоки
ми точно зара про кс говоримо?
він до мене навіть без дробини прийшов, які зрощувачи.. Лазив по підʼїзду на моєму кухоному стільці
Якщо треба було б стіну сверлити, то напевно й дрель йому позичав
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
спеціальні зрощувачи під krone, або вже хоча б скочлоки
ми точно зара про кс говоримо?
він до мене навіть без дробини прийшов, які зрощувачи.. Лазив по підʼїзду на моєму кухоному стільці
Якщо треба було б стіну сверлити, то напевно й дрель йому позичав
Мені так і Ланет і Київстар і CrazyNetwork проводили, ні дрелі і табуретку дайте)
 
Реєстрація
14.04.23
Місто
Житомир
тобто лінивість монтажників настільки велика
за 4 жильну виту пару до абонентів треба вбивати
Мене монтажник одразу спитав, чи потрібен мені гігабіт, а потім вже почав скрутку робити. Прийшов одразу з бухтою 5е

w0lart треба було все одразу перевіряти при заміні кабелю, а не потім на форумі скиглити
Мені в квартиру завели восьми жильний кабель, з площадки, тут справа у тому що ці порти самі скоріш за все на 4 жилах зі сторони провайдера сидять, бо порти всі (там де є гігабіт і де немає) всі з однаковим маркуванням, але з гігабітнтх тягнеться більше жил вгору
Post automatically merged:

помітка 5е категорії, тобто всі підтримують гігабіт
Звідки такий висновок? 5E до Гігабіта ніяк не відноситься. Треба дивитись по моделі свіча, або іншим ознакам, наприклад, в деяких для 1000 є окремий індикатор. А ось за 4 жильну виту пару до абонентів треба вбивати... Бухтою "чорної" одеси замість кувалди.
Ну ті порти, де є гігабіт і там де немає вони однакові візуально і з однаковим маркуванням
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Lviv
Як з портами при підключенні домашнього інт?
Програми на P2P файлообмінному протоколі працюють?
 
Реєстрація
17.06.22
Місто
Lviv
Кабель з чотирьох (8-жильний) або двох (4-жильний) скручених пар мідних проводів. Пропускна здатність для 4-х жил – до 100 Мбіт/с, а кабель на 8 жил використовується для підключення гігабітного Інтернету.
 
Зверху