Mobijolo

Заблокирован
Реєстрація
29.01.09
Місто
Киевская область
Телефон
Huawei G700
Re: Інтернет "Київстар"

Перешёл в тариф "Турбо+". Узнавал, почему в личном кабинете нет акционных денег (те, что в тарифах с "+").
1. Деньги акционные будут с 12 апреля.
2. Их нельзя использовать на стоимость приостановления интернета (10 гривен), нельзя переводить на телефоны Билайн и контрактные Киевстар.
3. Можно использовать на услугу "Двойная скорость" (50 гривен), изменение тарифного плана на тариф с меньшей стоимостью (50 гривен), переводить на припейд Киевстар/Диджус (работает 20 дней).
 

Юрий

life:)
Реєстрація
20.11.07
Місто
Турка
Re: Інтернет "Київстар"

кто знает работает ли киевстар с роутерами, вчера пробовал настраивать на дир100
что то мелко получилось что только пинг с других компов шел на сервак, зайти не реально было хоть куда то! кто может знает как настроить дир 100 ? Буду очень благодарен
 

Advoc@te

Заблокирован
Реєстрація
09.04.08
Місто
Республика Крым, РФ
Телефон
TCL Idol X
Re: Інтернет "Київстар"

У меня wi-fi роутер TP-Link WR941ND - он сам настроился через свою программу на 5 минут, мне осталось только дать название сети и задать пароль.
 
Реєстрація
02.11.07
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Юрий

life:)
Реєстрація
20.11.07
Місто
Турка
Re: Інтернет "Київстар"

выдает айпи 192.168.0.100 при втыкании шнура из роутера в комп на сетевом подкл. как и должно быть при подключении шнура с роутера.

в админке роутера днцп включен. Сайты даже пингует, но при попытке зайти на сайт что то грузит но очень долго, и так и не заходит, стоит последняя прошивка 2,03, обновил ее.

Добавлено через 18 минут
хм, не много полазив по киевстаровском сайте нашел там настройки, только не понял, логин и пароль для л2тп это тот логин и пароль что и для входа в систему мой киевстар?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.09.10
Місто
Николаев
Re: Інтернет "Київстар"

выдает айпи 192.168.0.100 при втыкании шнура из роутера в комп на сетевом подкл. как и должно быть при подключении шнура с роутера.

в админке роутера днцп включен. Сайты даже пингует, но при попытке зайти на сайт что то грузит но очень долго, и так и не заходит, стоит последняя прошивка 2,03, обновил ее.

Добавлено через 18 минут
хм, не много полазив по киевстаровском сайте нашел там настройки, только не понял, логин и пароль для л2тп это тот логин и пароль что и для входа в систему мой киевстар?

Именно так , один и тот же пароль используется и для входа в системе управления , и для доступа к интернету.:)
 

Юрий

life:)
Реєстрація
20.11.07
Місто
Турка
Re: Інтернет "Київстар"

по 2лтп с впн-ном не катит, ответ от оператора "У Вас отсутствует возможность в доме подключить через VPN"
при настройте роутера по динам. айпи идет только пинг с других компов подключенных по шнуру к роутеру и пытается загрузить сайт но не загружает :(
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Re: Інтернет "Київстар"

Шановний абоненте!

Впродовж 01-03 квітня 2011 року виконувалися планові роботи з технічної міграції користувачів фіксованого доступу до мережі Інтернет «Beeline-Україна» - клієнтів послуги «Інтернет вдома» - на послугу «Домашній Інтернет» системи обліку та тарифікації «Київстар». Ці роботи зумовили певні складнощі у користуванні Інтернетом. На даний момент послуга надається в звичайному режимі роботи.


Сподіваючись на Ваше розуміння та подальшу плідну співпрацю, повідомляємо, що у період з 01 по 03 квітня 2011 року абонентна плата за користування послугою «Домашній Інтернет» не нараховуватиметься. «Київстар» приносить щирі вибачення всім клієнтам послуги, котрі відчули незручності.


Важливо!


* Для подальшого успішного користування послугою «Домашній Інтернет» від «Київстар» змінювати налаштування Вашого кінцевого обладанання (компьютера) непотрібно.
* Ваш тарифний план залишається без змін.
* Замість системи «Особистий кабінет» Вам стає доступною система самообслуговування «Мій Київстар».
* Після прийняття оферти від «Київстар» змінюється система нарахування абонентної плати зі щомісячної на щоденну. Надалі абонента плата за послугу «Домашній Інтернет» нараховуватиметься й списуватиметься у Вас на щоденній основі, що є більш комфортним та зручним способом оплати.


З повагою та побажанням успіхів,

Центр обслуговування компанії «Київстар».
 
Реєстрація
25.01.09
Місто
Київська обл.
Re: Інтернет "Київстар"

Ремонтные работы действительно проводились, но вот АП за этот промежуток времени не забыли снять. ;)

Да, сегодня всё-таки вернули деньги на счёт за 3 дня.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.08.09
Місто
Луцк
Телефон
Iphone 4
Re: Інтернет "Київстар"

Ежедневная оплата конечно же удобнее психологически. Ремонтные работы действительно проводились, но вот АП за этот промежуток времени не забыли снять. ;)

:)
 

Вкладення

  • IMG_0063[1].PNG
    IMG_0063[1].PNG
    154.6 КБ · Перегляди: 188

alexsher

Beeline fan
Реєстрація
01.11.07
Місто
Volyn
Телефон
Puntech Burst 16 Gb Titanum
Re: Інтернет "Київстар"

Оце вже нахабність із сторони Київстара - перед 1-им квітня поповнив інтернет на 50 грн. на залишку було ще біля 2х гривень, з мене 1-го зняло 49 грн., а зараз кожного дня знімає гроші за інтернет - вже сьогодні показувало мінус 3.40 і в інтернет не
пускало, вчора показувало мінус 5 грн. Телефоную до оператора - став розказувати ситуацію, що 1-го квітня зняло 49 грн (тариф 5 мегабіт) за інтернет, а зараз кожного дня знімає, мені заявили, що тепер буде щодня знімати і ніби ті 49 грн., що в мене зняло за цей поточний місяць, то вони їми погасили ї мій борг - прикол в тому, що до цього в мене боргу не було взагалі, я став розпитувати хай розкажуть як це в мене вийшов борг - вийшло що ніби в кінці лютого я не заплатив 49 грн., хоча оплачував 100% через ibox і на рахунок вони поступили бо я потім перевіряв рахунок... Мені говорять, що я тільки на початку лютого на 10 грн. поповнився - я взагалі ще ні разу інет від білайн (київстар) на 10 грн. не поповнював. Одним словом - повні виродки, крадуть гроші і не красніють. Брат ходив в центр обслуговувавння абонентів там те ж саме сказали, що я перед цим написав і головне там було ще 2 людини в яких така ж проблема в яких незнати звідки взявся борг і їм сказали, що в них борг і вони нічого не знають.
Одним словом - народ нізащо не підключайтесь до того довбаного кївстара інтернет, ато будете мати багато проблема, а вирішити їх ніяк не можна буде. Як тільки появиться аірбітес в мене в будеинку зразу ж туда перейду...
 

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
Re: Інтернет "Київстар"

Признаться, также было полной и оттого ещё более приятной неожиданностью, что Киевстар решил "компенсировать" первоапрельскую чехарду, не взяв абонплаты за дни, когда интернет частично отсутствовал. "Морду лица" звезданутый брэнд таким образом хоть частично, но сохранил. Но, чесслово, сподобились бы лучше бросить немного средств на подготовку персонала в Колл-центрах. Это же убожество: ботизированная школота рулит!
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Re: Інтернет "Київстар"

ОФТОП
Это же убожество: ботизированная школота рулит!
Проблемма не в Киевстаре, а в общей системе образования. Недавно говорил с завкафедрой, где подрабатывал студентом в компьютерной лаборатории.... Мужик в шоке от качества студенческой отары баранов массы на первом курсе
Конец ОФТОПА
 
Реєстрація
19.10.08
Місто
Харьков+
Реєстрація
02.11.07
Місто
Харьков
Телефон
Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Re: Інтернет "Київстар"

Наблюдение за трассами к л2тп серверу.

nslookup tp.beeline.ua
Addresses: 10.0.0.28
10.0.0.29

nslookup tp.kyivstar.ua
Addresses: 10.0.0.28
10.0.0.29


tracert 10.0.0.28

Трассировка маршрута к 10.0.0.28 с максимальным числом прыжков 30

1 <1 мс <1 мс <1 мс router [192.168.88.1]
2 2 ms 2 ms 6 ms 10.63.52.1
3 <1 мс <1 мс <1 мс 10.36.102.29
4 1 ms 1 ms 1 ms te-2-2-cr0-co11.kh.sovam.net.ua [85.223.225.205]
5 5 ms 4 ms 3 ms te-0-1-0-0-cr2-co11.kh.sovam.net.ua [85.223.228.5]
6 2 ms <1 мс 1 ms 10.36.10.49
7 3 ms 4 ms 2 ms 10.0.0.28

Трассировка завершена.


tracert 10.0.0.29

Трассировка маршрута к 10.0.0.29 с максимальным числом прыжков 30

1 <1 мс <1 мс 1 ms router [192.168.88.1]
2 3 ms 3 ms 3 ms 10.63.52.1
3 <1 мс 1 ms 1 ms 10.36.102.29
4 <1 мс 1 ms 1 ms 10.36.10.65
5 2 ms 3 ms 5 ms 10.0.0.29

Трассировка завершена.
 

eMkiLL

eMkiLL
Реєстрація
29.07.10
Місто
Запорожье
Телефон
Xiaomi Mi 11 Lite
Re: Інтернет "Київстар"

Появилось в "Мой Киевстар" строчка с бонусами,но пока 0 на счету
А так же в услугах "Перевод бонусов"
 
Зверху