Реєстрація
26.12.21
Місто
Житомир
м. Хмельницький, м-н Гречани, поставили і у нашому будинку акамулятори, тепер потрібно чекати слушного моменту, щоб перевірити.
Ви багато заявок на встановлення акумуляторів залишили оператору? Вже декілька разів відписував в чаті києвстару і все що вони відповіли, це те що після встановлення акумуляторів на обладнання мені надійде смс)
 
Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
Kings_V, Так мені прийшло смс, писав ще їм після вимикання світла, десь в січні 2023 році, сказав, що є юзером на умовах договору і не можу користуватися їхніми послугами, так як світло вимикають і все(( ще сказав, що залежимо від сусіднього будинку, а так як різні черги, то в них є світло, зато в нас немає і навпаки, то перевірив поставили батареї і в них і в мене, живу на 9 поверсі, але не чув, щоб хтось щось ставив, є і гігабіт і акамулятори, тепер чекаю слушного моменту, щоб перевірити, до речі, 3-й будинок, від якого ми незалежні, то у них є інтернет від Київстару, але батарей не поставили, тільки в моєму будинку і в залежному, все про все пішло 1 рік, швиденько поставили, якщо поставили.
 
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
INFINIX HOT 20 5G
Подавал заявку в конце августа штиль досих пор.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Hanter, може ще не скоро бути.

Загалом користувачі послуги будуть забезпечені обладнанням для безперебійної роботи в 44 містах України. Всього ж провайдер планує охопити понад 22,3 тис. адрес, де будуть встановлені ДБЖ. Для цього по всій Україні працюють 180 фахівців, які залучені до процесу встановлення, перевірки та тестування обладнання.
 
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
INFINIX HOT 20 5G
Таж сама ситуація і теж в Житомирі. Ви не знаєте, в нашому місті Київстар взагалі встановлює дбж на обладнання?
из всех знакомых нигде не поставил, пришлось менять интернет провайдера на местного там везде все продумано на GEPON.
Тут даже война за гигабит была лучше бы и не требовал.
 
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
Підкажіть: 1 числа знімається абонплата, при підключенні послуги "Пауза", наприклад 10 числа, чи повернуться на рахунок кошти за ті 20 днів у які я не буду користуватися інтернетом чи ні?
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
Підкажіть: 1 числа знімається абонплата, при підключенні послуги "Пауза", наприклад 10 числа, чи повернуться на рахунок кошти за ті 20 днів у які я не буду користуватися інтернетом чи ні?
Скорее всего нет
 
Реєстрація
05.01.15
Місто
Суми
Телефон
vivo Y31
Дзвонив оператору, сказали так, але їм вірить себе найо..... От і хотів тут дізнатись чи стикався хто з таким.
P.S. Підтримка у київстара просто супер. Один каже одне, другий інше, а третій взагалі не знає як працює ця послуга.
 
Останнє редагування:

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Раньше были ТП с посуточной оплатой. Сейчас - помесячно .
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
Раньше были ТП с посуточной оплатой. Сейчас - помесячно .
Домашній день.
Всього за 25 грн ви отримаєте Домашній інтернет до кінця наступної доби. Замовити послугу можна:

  • За запитом *561# або *561*XXXXXXX# (де ХХХХХХ — ваш особовий рахунок) — лише з номера Київстар, вказаного як контактний
  • У додатку Мій Київстар у розділі Послуги
  • За номером 460 або 0 800 300 460 (безкоштовно на короткий номер з мобільних Київстар і на 0 800 — з міських по Україні)
 
Реєстрація
13.03.22
Місто
Хмельницький
Сьогодні вже довелося перевірити ДБЖ на практиці, пропало світло, 1,5 год інет працював, далі вже не було змісту перевіряти, світло з'явилося. Хмельницький.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
У меня уже сутки не работает ДИ. Техподдержка говорит что они в курсе проблемы, но от этого как то не легче..
 
Реєстрація
25.07.10
Місто
Житомир
Телефон
INFINIX HOT 20 5G
Киевстар даже не думает по Житомиру ставить ибп походу их дефицит.
 
Зверху