Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Есть кто подключил скорость гигабит? И какая может быть скорость на скачку? Смотрел у знакомого не више 30мб качает epicgames может от нагрузки зависит и от абонов в доме.
Я качав Battlefield з серверів ЕА, завантаження було в районі 400-500 Мбіт/с. Торренти теж норм, якщо є кому віддавати.
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    17.7 КБ · Перегляди: 52
Реєстрація
17.06.22
Місто
Київ
Підкажіть будь ласка, для встановлення ДІ потрібен КС номер для прив'язки або можна використовувати будь-якого оператора, наприклад, номер Водафону?
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Поможіть розібратись. Після "покращення" тарифу на +100грн/міс - постала задача заощадити. Знайшов на сайті тариф Все Разом Єдність - місто підходить, 250грн готовий відразу платити.

1713780722280.png
Але в faq на сторінці тарифу "Підключити тариф можна, якщо ви ще не користуєтеся Домашнім Інтернетом". Хоча окремо існує лінійка тарифів з коментарем "тільки для нових абонентів ДІ" ("Все разом wow + тб").
Пробувати перевестись на Єдність через сайт і шантажувати відключенням від послуг?
 
Реєстрація
23.09.10
Місто
Дніпропетровська область
Телефон
Lenovo z5s
250грн готовий відразу платити.
так платіть. це для поточних абонентів. для нових знижка - по 200 грн на 3 місяці.у "мій київстар" гляньте, може там і перейти можна, якщо ні, то через офіс чи 460
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
250грн готовий відразу платити.
так платіть. це для поточних абонентів. для нових знижка - по 200 грн на 3 місяці.у "мій київстар" гляньте, може там і перейти можна, якщо ні, то через офіс чи 460
Дякую, так і спробую зробити. Вводить в оману просто попередження "якщо ви ще не користуєтесь ДІ". Але припускаю в КС просто бардак з описами тарифів.
1713784827594.png
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Львов
Кто знает сколько по топологии сети у ди киевстара приходит гигабит на дом, если абонов много то скорость просядет? А то есть другой провайдер там оптика Epon и гиг на 64 абона как то так.
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
если абонов много то скорость просядет?
жоден провайдер не видасть швидкість по тарифу, якщо всі абоненти почнуть одночасно качати. Гарантована швидкість коштує дещо інших грошей, не 200-300 грн.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Львов
Тогда приходит гиг на дом ? Ну на оптике epon не лучше тогда.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Львов
Реєстрація
17.06.22
Місто
Київ
Як відмовитися від ДІ КС зовсім, щоб не було претензій?
Тимчасово можна як я зрозуміла на "Паузу" до 6 міс.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Як відмовитися від ДІ КС зовсім, щоб не було претензій?
Тимчасово можна як я зрозуміла на "Паузу" до 6 міс.
Не платити більше року

Або в магазин зайти з документом
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
жоден провайдер не видасть швидкість по тарифу, якщо всі абоненти почнуть одночасно качати.
Собственно и не должен, скорость указана в тарифе "ДО",а у Киевстара еще и большими буквами прям на странице тарифов написано(гигабита это тоже касается)
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Львов
Ну значит никто не знает сколько приходит на дом.
Ту что оптику подключают гиг на 64 абона тут наверное также.
 
Реєстрація
01.03.20
Місто
Black Rock
Ну значит никто не знает сколько приходит на дом.
Ту что оптику подключают гиг на 64 абона тут наверное также.
Незалежно від того скільки гіг виділено на окремо взятий будинок, там ще на кільці є додатково кілька лінків по 10 гіг на агрегації, так що просідання каналу ви скоріше за все не помітите, навіть при пікових навантаженнях.
 
Реєстрація
03.07.23
Місто
Kiev
Ну значит никто не знает сколько приходит на дом.
Ту что оптику подключают гиг на 64 абона тут наверное также.
Ну мне когда переподключали на 1гбит, ну со 100 на 1гб, недавно(провод на 8 жил меняли, я у того монтажника спрашивал, но он так что то невнятно сказал , то ли по подьезду по 10гб идет (врядли конечно)то ли на дом, я так понял он и сам не шарил, ну покрайней мере у меня в подьезде 2 типа живёт у кого тоже 1гб/с подключен, ну и мы добазарились кто со стима кто с uplay, кто с epic,по напрягли каналы так сказать, у меня в стиме скачка была около 50-70мегабайт в сек, у товарищей 70-80,у третьего около 90мегабайт P.s и всё это в один момент (ну тоесть в 13.00 напрягаем каналы)))))), у меня почему так мало потому что скачка игры была на hdd + я торренты роздавал, кароче у меня hdd 100%й захлёб был,)))), а товарищи сразу на sdd инсталили игру, кароче впринцепи просадки по скорости небыло...
P.S. насчёт скорости скачки с со стима, etc, особо не парюсь, допустим с утра включил комп что б скачать игру, пока чай заварил,перекурил, кошку покормил и всё 20-25мин игра на диске😀
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Зверху