Домашній Інтернет 4G

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Домашній Інтернет 4G

Високошвидкісний домашній Інтернет без кабелів.

Робота з дому, покупки на дивані, перегляд HD-фільмів, ігри. Всі це важливо і не може чекати.

lifecell тепер надає швидкий, надійний і майже безлімітний інтернет с тарифним планом "Домашній Інтернет 4G", який діє по всій Україні.

Потужний 4G забезпечуватиме швидкий Інтернет для всіх членів вашої родини.

Насолоджуйтесь інтернетом до 9999 ГБ на 4 тижні. Це реально! Жодних хитрощів, жодних обмежень швидкості, жодних прихованих умов. Трафік може використовуватися лише через роутери, придбані зі стартовим пакетом "Домашній Інтернет 4G".


Як підключити?
lte-home-internet-ua.jpg
Тарифний план "Домашній Інтернет 4G" від lifecell за 150 грн/4 тижні плюс вартість роутера.

Якщо вам не сподобається, ви зможете повернути роутер протягом 2 тижнів.

Запитання та відповіді
Що таке Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Тариф «Домашній Інтернет 4G» використовує ту ж мережу 4G, на якій працюють смартфони lifecell, в залежності від наявності сигналу у вашому місці знаходження.

Ви отримуєте послугу через маршрутизатор, який перетворює сигнал 4.5G у Wi-Fi і забезпечує сигнал Wi-Fi, доступний всім пристроям у вашій оселі.

Чому мені варто використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Причин може бути кілька:
  • Жодних кабелів для інтернету вдома
  • Спільне використання домашнього інтернету з іншими пристроями викликає проблеми, коли ви працюєте з дому, здійснюєте відео дзвінки або дивитеся фільм
  • Час від часу підключення вашого провайдера недоступне, і вам необхідне резервне підключення
  • Ви постійно переміщуєтеся та хочете носити свій інтернет з собою
  • Ви просто хотіли б бачити менше кабелів навколо
Як я можу придбати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете замовити його онлайн. Інструкцію дивіться на сторінці послуги.

Де я можу використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете використовувати його в будь-якому місці, де доступний сигнал 4.5G від lifecell.

Що входить в пакет послуг Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
9999 ГБ.

Чи є обмеження швидкості для Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
Ні, обмеження швидкості немає.

У мене є свій власний маршрутизатор. Чи можу я використовувати на ньому Домашній Інтернет 4G від lifecell?
«Домашній Інтернет 4G від lifecell» надається/постачається разом з маршрутизатором. Послуга не працює на інших маршрутизаторах або мобільних телефонах.

На яку швидкість я можу розраховувати?
Швидкість може варіюватися в залежності від місця розташування, рівня і доступності сигналу, часу доби та інших факторів. Очікується, що середня швидкість завантаження становитиме 15 Мбіт/с, що достатньо, наприклад, для HD-фільмів, відео дзвінків.



 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Сімки для інтернету лайфа без шейпу з 1тб (безліміт), які є в інтернеті це все в середині чужої корпорації як правило? Може хтось пояснити підводні які камені у них?

У мене кс 4г за 225грн міс, хочу змінити на лайф якщо є такі ж самі умови. У мене свій роутер B818-263 включений лише в 4G мережі.
Вам у маркет, там повинно бути
 
Реєстрація
30.06.21
Місто
Харків
Хто підключався на тариф 150грн 2р. тому, вас перевели на 275?
Сплачую 225. Зараз середня швидкість 40 -50 Мбит. на 1800 МГц. Чекаю, щоб зробили на вежі підтримку агрегації частот, мій роутер її підтримує. Рядом є вежі на 900 МГц LTE, 2100 МГц LTE.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Можно ли заполучить такой тариф без их роутера? Нормально ли будет работать такая симка в другом устройстве?
 
Реєстрація
17.01.20
Місто
RayonD
Можно ли заполучить такой тариф без их роутера? Нормально ли будет работать такая симка в другом устройстве?
извиняюсь не увидел что тема лайф. Лайф я тестировал бизнесЛайф ,который тоже безлим то работал в разных устройствах за 200грн в месяц.
сейчас у меня симка киевстар домашний 4G))))
на олх и проме были в продаже,уже давно нет привязки к имей,у меня симка три года,стояла в алкатель линк хаб-роутере,стояла в смартфоне раздавала,сейчас стоит в роутере хуавей. всё отлично,старый архивный тариф с абонкой 225 грн в месяц.
 
Зверху