- Реєстрація
- 01.12.22
- Місто
- Харків
А щось за ipv6 в них чутно?
У США досі на деяких заправках існують імпринтери як єдиний метод розрахунку карткою. (Хто не знає що це - https://uk.wikipedia.org/wiki/Імпринтер )навряд домінація DOCSIS залишиться так надовго, як мінімум в США.
Додам смішних подробиць до цього факту.upload до 20 Мбіт/сек. з ДВОХ. МЕГАБІТ.
Romik_Kyiv, У результаті погасив мінус близько 30 грн (поки він ще не зріс до розміру абонплати). Завантажив, роздрукував, заповнив і відправив їм на електронну пошту фото заяви на розірвання договору. Протягом кількох годин отримав відповідь, що угоду розірвано.
пишіть сюди [email protected], тема: номер договору.Romik_Kyiv, У результаті погасив мінус близько 30 грн (поки він ще не зріс до розміру абонплати). Завантажив, роздрукував, заповнив і відправив їм на електронну пошту фото заяви на розірвання договору. Протягом кількох годин отримав відповідь, що угоду розірвано.
можете підказати де завантажити заяву на розірвання договору?
а от цікаво, де запускає нову мережу? вона, що якось з повітря матеріалізується, чи на базі Волі вона буде? тоді це звичайна модернізація. Шелемба уже не знає як викручуватись, який сенс від назви того тарифу Лайф, якщо все так і залишається на базі Дати і Волі.Позбутися «Волі». Група DVL Ксав'є Ньєля поступово відмовляється від бренду домашнього інтернету «Воля».
Бренд «Воля» зникає: група DVL поступово перейменовує фіксований інтернет на lifecell. Це частина стратегії уніфікації, яку реалізує DVL (включає «Датагруп-Volia» та lifecell). Хоча офіційно ребрендинг не підтверджують, оператор уже запускає нову PON-мережу та об’єднаний тариф «Лайфсет» без згадок «Волі».
![]()
Домашній інтернет lifecell: чи відмовиться DVL від бренду «Воля» — Forbes.ua
Група DVL поступово відмовляється від бренду «Воля» для домашнього інтернету та ТБ. Чому вона це робить?forbes.ua
В першу чергу ассоціюється із доксіс по коаксіалу, тупими модемами на 220 валет, які стартують пів години, низькими швидкістями і поганим аплоадом...який у багатьох асоціюється з колекторами та купою неприємних історій.
За останні кілька років провайдери типу Копійка та Лінком протягнули оптику практично всюди, де "грубшим" провайдерам було не цікаво лізти, то ж перспектива кабеля, коаксіал то чи езернет, зійшла на нівець. При цьому Воля ака Датагруп періодично намагалися вертати клієнтуру знижками, але, як вище зазначали, мало хто на таке міг клюнути.історична частина міста
це факт, але ж Шелемба був ініціатором купівлі Волі, а тут виявляється що бренд токсичний і його треба закрити, а 5 років де ділось? питання бренду тут на останьому місці, Шелембі важливий процес, а не результат.Це не дивно, адже "Воля" - це токсичний бренд, який у багатьох асоціюється з колекторами та купою неприємних історій. Чимало людей не хочуть підключатися до них із принципу. "Хто завгодно, але тільки не Воля". "На Волю знову не підключусь ніколи". А перехід абонента з DOCSIS на рівень якості зв'язку по технології Ethernet чи GPON іншогопровайдера додатково підсилювало таку думку. Тому Шелемба і розуміє, що ефективно розвивати цей бренд він надалі не зможе. А lifecell має значно кращу репутацію.
Ничего не прошито, но часто дают "операторские версии" типо вместо ax10 - ex220 и тд. Но с другими провайдерами всё будет работать.Хтось знає чи прошиває воля роутер tp link archer c 20 ? Чи можливо з ним звалити до іншого провайдера?
Доречі тепер цей мінус на рахунку неможливо відмінити, а раніше можна було.Alex_Khark, дякую за відповідь. Деякі речі на волі жахають, я колись хотів перейти з пакета тв + інтернет і виявилось що неможливо це зробити по телефону, тільки через офіс. Про те що можна в мінуси зайти по рахунку я вже мовчу