Доставка речей/товарів за межі України

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Є необхідність відправити посилку з (вживаним) одягом та деякою косметикою з України у Польщу.
Думаю, запакувати у коробку і відправити одною з поштових служб.
Списки заборонених до відправки предметів я переглядав, з цим питань немає.
Питання по оцінці таких посилок та які ризики попасти на розмитнення.
У кого який досвід з цього приводу? Наскільки прискіпливі митники, чи не захочуть вони переоцінити коробку з різним одягом по ціні нових речей?
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Телефон
OP10Pro, S23U, S24U
yahoo, проблем не будет, если бирок нету, даже новые вещи, только не все новые, можете хоть лекарства не запрещенные слать, только без упаковки (в блистерах). А вообще есть масса частных перевозчиков и дешевле и меньше трусят, все там схвачено.
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
Є необхідність відправити посилку з (вживаним) одягом та деякою косметикою з України у Польщу.
Думаю, запакувати у коробку і відправити одною з поштових служб.
Списки заборонених до відправки предметів я переглядав, з цим питань немає.
Питання по оцінці таких посилок та які ризики попасти на розмитнення.
У кого який досвід з цього приводу? Наскільки прискіпливі митники, чи не захочуть вони переоцінити коробку з різним одягом по ціні нових речей?
Відправляв декілька посилок містом і новою поштою. З міста одного разу витягли частину речей (підозрюю, що не сподобалися митникам, бо там були лаки для нігтів, лампа для манікюру, ітд), але назад не прислали. Новою поштою відправляв, то чай на митниці завернули, але прислали назад.
З приводу швидкості і сервісу - нова пошта сподобалася принципово більше, але ж вона і дорожча
 
Реєстрація
17.06.15
Місто
Полтава
Телефон
Meizu M2 Note
чай на митниці завернули, але прислали назад
безкоштовно?
Здається, так
Але точно вже не пам'ятаю
тобто як? Витягли і, ні назад не повернули, ні закордон отримувачу не доїхало?
Так, підозрюю, що "утилізували"
 
Зверху