Друкована преса

Как вы получаете прессу?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    91

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Це ціла епоха. Купував його колись кожного тижня. Ех...
Шкода тільки, що так і не перейшли на нормальну модель з якимось цікавим контентом за ₴, як це відбулось в європейській пресі.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Інколи в цій темі не лише закриття:
Вийшов перший номер відновленого друкованого журналу NV в форматі щомісячника. Він містить 148 сторінок замість 68-ми, як було раніше. Про це повідомив головний редактор видання Віталій Сич.
«Я отримав задоволення і за цей продукт мені не соромно. Мені здається, важливо отримувати задоволення від того, що робиш. Тоді і продукт виходить ок.
Мені завжди було трохи тісно в щотижневику, бо ніколи не можна було по-справжньому розвернутися. Не вистачало шпальт. А тут майже вистачило. Різноманіття тем і естетика
», — прокоментував вихід номера Сич.
Серед авторів і співрозмовників цього номеру редактор відзначив Олену Зеленську, Ярослава Грицака, Дмитра Кулебу, Олексія Резнікова, Андерса Аслунда, Павла Казаріна, Валерія Пекаря, Олега Гороховського, Олю Кудіненко, Олексія Тарасова, Андрія Пишного, Марина Стародубського, Макса Колеснікова.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Головні редактори друкованих видань - неземні люди, у мого друга батько був таким, нажаль вже помер.
Взагалі у цій справі дуууже багато залежить від головних осіб номера, а частіше від однієї головної. Ще кілька років тому (інтернет вже був, але не такий розвинений і журнали купували) важко було знайти спонсора на випуск 48ми друкованих сторінок, не кажучи про зараз.
Зазвичай у кожному номері такого типу журналів є основна діюча особа (паровоз), інтерв"ю з якою і є метою випуску цього номера (бо це спонсор) і є кілька людей, які потрапляють туди як вагони за паровозом. Деякі "вагони" про це знають, деякі не знають, думають, що вони є основною темою цього номеру, але коли номер вже з"явився у продажу, то задкувати їм не хочеться, бо згадування про тебе у ЗМІ приємне.
До речі, хто не встиг прочитати наукові праці тодішнього лідера

https://uk.wikipedia.org/wiki/Трилогія_Брежнєва

той може придбати книги(!!!) теперішнього. І це не дорого, спочатку вони були дорожчими, до 300 грн за окрему книгу.
Пс. Я думав, що далі книг не буде, але ж є
Інші"місяці" не шукав, це просто попався у гуглі
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Щодо паперових спортивних видань, в кіоску таке бачив:
1691781827087.png
Сайт війну не пережив, але фото обкладинки викладають.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Газета Хазяїн та Спорт Арена мають спільного видавця.
У Хазяїна ще і сайт живий і оновлюється. Наче Хазяїна десь обговорювали, бо зовсім недавно натрапив на нього
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Сайт зі статтями з харківських газет більш як сторічної давнини:
Історія створення:
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
У березні 2024 року стартує новий проєкт з оцифрування газет, журналів, вісників, що зберігаються в бібліотечних фондах Державного архіву Івано-Франківської області. Про це у телеграмі повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, передає «Укрінформ».
Спершу в електронний формат переведуть періодичні видання з найдавнішого часу до 1944 року, зокрема газети періоду ЗУНР — «Република», «Републиканець», «Нова зоря», «Новий час», «Громадські вісті», «Кур’єр станіславівський» та «Станіславівські вісті»
На сайті архіву опублікують понад 100 газет та журналів в електронному форматі, що дозволить розширити доступ до давньої періодики і при зберегти їхній стан та якість.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Слишком уж 2гис подробная программа, нельзя такое во время войны в пользование выпускать.
При живых всемирных аналогах смысла в секретности мало. Это как в СССР секретили номера западных журналов о военной технике, потому что там были шпионские фото советской.
 
  • Like
Реакції: goga

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
debugger, немножко не так. Из западных источников компилировали "Зарубежное военное обозрение". Но - для секретных библиотек. :cool:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
У Франції вийшла друком сатирична газета, яку випускають лише 29 лютого

У французьких кіосках з’явився новий випуск газети La Bougie du Sapeur — єдиної у світі газети, яка виходить раз на чотири роки 29 лютого, повідомляє ВВС.

La Bougie du Sapeur («Свічка сапера») — це 20-сторінковий таблоїд, єдине у світі друковане видання, яке виходить лише 29 лютого.

Газету заснувала група друзів, які «хотіли посміятися». Перше видання вийшло друком у 1980 році, а цьогорічний випуск — уже дванадцятий.

Видання має тираж 200 тисяч екземплярів, коштує 4,90 євро й повністю рентабельне.

«Коли перший випуск розпродали за два дні, агентства почали закликати нас зробити ще, тож ми сказали: гаразд, але за чотири роки! Газету досі видає купка товаришів. Ми зустрічаємося в барі й обговорюємо ідеї за напоями. Нам дуже весело, а якщо читачеві теж — то це вишенька на торті», — розповідає редактор видання Жан д’Інді.

La Bougie позиціонується як антиполіткоректне видання й структурована як звичайна газета, з рубриками про політику, спорт, міжнародні справи, мистецтво, головоломки й плітки про зірок.

Втім, статті на її сторінках задумані як гумористичні коментарі. Наприклад, останній випуск має статтю під заголовком «Ми всі будемо інтелектуалами» про те, як іспити й інтелектуальні досягнення знецінюються через штучний інтелект.

Інший матеріал із заголовком «Що потрібно знати чоловікам перед тим, як стати жінками» описує «виклики», що стоять перед чоловіками, які хочуть змінити стать.

«Це французький гумор, він не перекладається іншими мовами. Ми намагаємося бути дотепними, але не злими. Сміятися без жорстокості», — каже д’Інді.

У рубриці міжнародних новин опублікували короткий матеріал про Ліз Трасс як про найбільш «забутого» зі сучасних британських прем’єр-міністрів.

У спортивній рубриці редакція радить заснувати премію Вінстона Черчилля для першої людини, яка вибуває з Олімпійських ігор — адже, як пише газета, девізом Черчилля було «Жодного спорту».

Також газета публікує серійне оповідання «Потопання у ставку», наступна частина якого вийде у 2028 році.

La Bougie du Sapeur названа на честь одного з перших карикатурних персонажів у Франції, сапера Камамбера. Цей солдат-простак був героєм комічних картинок про життя військових у 1890-х роках.

Газета не має електронної версії й може бути куплена лише в газетних кіосках.

«Сподіваюся, ми даємо людям подих свіжого повітря кожні чотири роки. В ці часи всім потрібна можливість посміятися», — каже д’Інді.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Компанія MyHeritage запустила сайт OldNews.com, що надає доступ до тисячі історичних видань, переважно з 1800-х і 1900-х років — від великих міжнародних до газет невеликих міст. Його пошукова система дає змогу швидко знайти інформацію про людину чи подію, повідомило видання Tech Crunch.

Наразі OldNews містить видання зі США, Канади, Великої Британії, Австрії, Нідерландів та Австралії. Сайт доступний 11 мовами: англійською, французькою, німецькою, голландською, данською, норвезькою, шведською, фінською, італійською, іспанською та португальською. Надалі MyHeritage щомісяця додаватиме нові газети.

Сайт дає змогу шукати й переглядати новини, оголошення про народження дітей і реєстрації шлюбів, некрологи, публікації зі сфери спорту й культури тощо з історичних газет.

«Наша команда об’їхала весь світ, співпрацюючи з бібліотеками й архівами. Після оцифрування ми застосували до друкованих матеріалів наше нове запатентоване оптичне розпізнавання символів і процес моделювання мови на основі ШІ. Ми отримали точну, найкращу у своєму виді текстову базу даних ексклюзивно для OldNews, де можна здійснювати пошук за іменами, датами, місцями та ключовими словами», — сказав директор із контенту MyHeritage Міко Клелланд.

Під час пошуку сайт показує користувачам збільшене мініатюрне зображення статей, потім можна переглянути повну статтю, роздрукувати документ або завантажити його на свій пристрій.

MyHeritage планує випустити додаткові функції для перегляду в найближчі місяці, наприклад, можливість зберігати газетні вирізки й ділитися ними.

«Цей випуск — лише початок. У нас є неймовірний набір додаткового контенту й функцій, а також амбітні плани зробити OldNews.com онлайн-репозиторієм номер один серед міжнародних історичних видань за межами англомовного світу», — зазначив керівник та засновник MyHeritage Гілад Джафет.

Підписка на OldNews коштує 99 доларів на рік, також доступна семиденна безплатна пробна версія.
 
Зверху