Дубілет вєщаєт

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Упс:
Верховна Рада призначила новий склад Кабінету Міністрів України
Олег Немчінов, Міністр Кабінету Міністрів України
А де Дмитро??? А як же його ініціативи?
"Здобули"
Теперь посмотрим, какие же инициативы будут у Немчинова и будем ли вообще знать что полезного он делает
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
А то він був вам як кістка в горлі.
Насправді, не очікував. Думав, що він залишиться. Федоріва ж лишили на посаді. Але, хто саме був генератором ідей - покаже час.
А що буде з Дією, цікаво?
ПС Це такий цирк був нині у ВР. Я плекскав у долоні Гончаренкові, решта - клоуни.
А що з Дією має бути? Федоров залишився. ДІЯ - це його проект. Дубілет фактично ніякого відношення до цього не мав. Плюс, подейкують, що Дубілет таки залишається в команді, але цікаво, на якій посаді.
 
  • Like
Реакції: volf

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Дубилет, мне кажется, никакой власти не мешает, а наоборот привлекает часть аудитории, не залезая при этом туда, где у пацанов ключевые интересы. Он, мне кажется это точно так же понимает и сознательно занимается интересными его амбициям проектами.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Вот кто сменщик:
У новому складі уряду прем’єр-міністр може розраховувати лише на одну «свою людину» — міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова.
42-річний Олег Немчінов народився у Львові в родині службовців. Є онуком героя Радянського Союзу артилериста Івана Немчінова. Має дружину та сина. Навчався на географа, здобув кваліфікацію магістра з державної служби.
Починав політичну кар’єру з громадської діяльності. У 1990-х очолював Львівську філію Української студентської спілки, згодом Львівську міську організацію “Молодий Рух”. У 2005 році став членом Центрального проводу Української народної партії, був президентом Федерації легкої атлетики Львівської області. У 2016 став членом Комісії розвитку ФЛАУ.
Паралельно з цим Олег Немчінов працював у Львівській міській раді у відділі роботи з молоддю, за сумісництвом викладав у Львівському професійно-технічному училищі та був помічником народного депутата України Олександра Гудими.
Немчінов також працював у Львівській обласній державній адміністрації та у Львівському університеті державного управління. У 2006-2010 роках був депутатом Львівської облради. З січня по лютий 2016 брав участь в АТО, а з червня 2016 по січень 2017 керував Військово-цивільною адміністрацією в селищах Комінтернове, Водяне, Заїченко Волноваського району Донецької області. У 2017 році був державним секретарем Міністерства молоді та спорту України, а до цього працював у Держприкордонслужбі.
Новопризначений міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов

©
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Я плекскав у долоні Гончаренкові, решта - клоуни.
Гончаренко, це той хто з 2005 і до 2014 р. був в Партії регіонів, висловлювався, що Одеса ніколи не була українським містом, ярий захисник і підтримує зробити 2-гу мову державною російську. Закінчив Академію народного господарства при уряді РФ. Постійно вчиняє скандали, останній скандал, коли на конференції по безпеці представився журналістом і почав викрикувати під час виступу Зеленського.
 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Вот кто сменщик:
У новому складі уряду прем’єр-міністр може розраховувати лише на одну «свою людину» — міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова.
42-річний Олег Немчінов народився у Львові в родині службовців. Є онуком героя Радянського Союзу артилериста Івана Немчінова. Має дружину та сина. Навчався на географа, здобув кваліфікацію магістра з державної служби.
Починав політичну кар’єру з громадської діяльності. У 1990-х очолював Львівську філію Української студентської спілки, згодом Львівську міську організацію “Молодий Рух”. У 2005 році став членом Центрального проводу Української народної партії, був президентом Федерації легкої атлетики Львівської області. У 2016 став членом Комісії розвитку ФЛАУ.
Паралельно з цим Олег Немчінов працював у Львівській міській раді у відділі роботи з молоддю, за сумісництвом викладав у Львівському професійно-технічному училищі та був помічником народного депутата України Олександра Гудими.
Немчінов також працював у Львівській обласній державній адміністрації та у Львівському університеті державного управління. У 2006-2010 роках був депутатом Львівської облради. З січня по лютий 2016 брав участь в АТО, а з червня 2016 по січень 2017 керував Військово-цивільною адміністрацією в селищах Комінтернове, Водяне, Заїченко Волноваського району Донецької області. У 2017 році був державним секретарем Міністерства молоді та спорту України, а до цього працював у Держприкордонслужбі.
Новопризначений міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов

©
Сейчас эта "старая школа" "вернёт всё как было" до Дубилета
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Я плекскав у долоні Гончаренкові, решта - клоуни.
Гончаренко, це той хто з 2005 і до 2014 р. був в Партії регіонів, висловлювався, що Одеса ніколи не була українським містом, ярий захисник і підтримує зробити 2-гу мову державною російську. Закінчив Академію народного господарства при уряді РФ. Постійно вчиняє скандали, останній скандал, коли на конференції по безпеці представився журналістом і почав викрикувати під час виступу Зеленського.
Хто більше закине грошей, за того і виступатиме.
А пересічні будуть плескати - бо хліба та видовищ
Post automatically merged:

Вот кто сменщик:
У новому складі уряду прем’єр-міністр може розраховувати лише на одну «свою людину» — міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова.
42-річний Олег Немчінов народився у Львові в родині службовців. Є онуком героя Радянського Союзу артилериста Івана Немчінова. Має дружину та сина. Навчався на географа, здобув кваліфікацію магістра з державної служби.
Починав політичну кар’єру з громадської діяльності. У 1990-х очолював Львівську філію Української студентської спілки, згодом Львівську міську організацію “Молодий Рух”. У 2005 році став членом Центрального проводу Української народної партії, був президентом Федерації легкої атлетики Львівської області. У 2016 став членом Комісії розвитку ФЛАУ.
Паралельно з цим Олег Немчінов працював у Львівській міській раді у відділі роботи з молоддю, за сумісництвом викладав у Львівському професійно-технічному училищі та був помічником народного депутата України Олександра Гудими.
Немчінов також працював у Львівській обласній державній адміністрації та у Львівському університеті державного управління. У 2006-2010 роках був депутатом Львівської облради. З січня по лютий 2016 брав участь в АТО, а з червня 2016 по січень 2017 керував Військово-цивільною адміністрацією в селищах Комінтернове, Водяне, Заїченко Волноваського району Донецької області. У 2017 році був державним секретарем Міністерства молоді та спорту України, а до цього працював у Держприкордонслужбі.
Новопризначений міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов

©
Сейчас эта "старая школа" "вернёт всё как было" до Дубилета
Парикмахерскую в Кабмин вернут, что ли?
 
Реєстрація
14.06.08
Місто
Київ
Телефон
M315F
Может еще останется...
Українська правда сказав(ла):
...по данным источника «Украинской правды» в парламенте, должность министра Кабинета Министров может сохранить Дмитрий Дубилет.

«У Дубилета еще будут консультации. Возможно, он останется в правительстве», — сказал источник.

По его информации, вечером 4 марта у Зеленского и Дубилета запланирована встреча на Банковой.
 
  • Like
Реакції: volf

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Дубилет, мне кажется, никакой власти не мешает
Він заважав тим, хто кормився на державній нерухомості. Перукарня - це дрібниця. Нещодавно в Дубілета була ініціатива продати купу державних будинків в центрі Києва. Це дрібні суми на рівні Кабміну, але добрячий тіньовий дохід управлінців середньої ланки. Але це вже буде політсрач.

Навряд чи на нього образилися, що він в своєму інтерв'ю згадав гриф документів з обмеженим доступом, а потім виправився "секретні документи".
 
Реєстрація
14.06.08
Місто
Київ
Телефон
M315F
Дмитро Дубілет у Telegram сказав(ла):
Щодо моїх планів.
Більшість проектів, якими я займався, не завершено. А нічого так не болить, як відчуття загубленого часу через незавершені проекти.

Ми будемо обговорювати, у якому форматі я продовжу працювати в уряді. Якщо продовжу.

Я хочу подякувати всім своїм екс-колегам за спільну роботу. Робота була не проста, ми всі робили помилки, але принесли, певен, немало користі для країни.
Всім дуже дякую за підтримку. Не перемикайтесь.
t.me/dmytro_dubilet/599
 
Реєстрація
14.06.08
Місто
Київ
Телефон
M315F
Такого я не ожидал:
Петиция
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Дубілет не буде в КМУ.

По поводу моих дальнейших планов.

В состав Кабмина я входить не буду.

При этом я хочу довести до конца часть проектов из топ-50 (прошлый пост). Буду ими заниматься извне — благо, опыт внедрения iGov в качестве волонтера есть.

Сейчас возвращаюсь в родную стихию — в бизнес. Какой — буду еще решать.
Всем желаю пережить карантин с наименьшими потерями и, конечно, здоровья.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
- Поки що до сервісу підключені два банки — ПриватБанк і monobank. Інші банки підключаться найближчим часом.
Станом на 24 квітня (минуло 4 місяці) додано лише 2 банки - А-Банк і Восток. І три платіжних агрегатори: Інтерпейсервіс, Штрафы UA :)fuu:) і LuckyPay.Online. Інші банки не поспішають.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Dubilet


Ми створили дашборд, присвячений карантину та економіці України. Це, мабуть, найбільш масштабний та докладний дашборд на цю тему.

Веб-адреса дашборду: q.rating.zone.

На ньому можна відстежувати вплив карантину на економіку — загалом понад 30 показників, які оновлюються щоденно/щотижня/щомісячно.

Ми використовували показники, за якими можна оцінювати зміни стану захворюваності, міграційних і демографічних процесів, зайнятості, фінансах і торгівлі, а також бюджеті та податках. Ми отримали офіційні дані з 1 жовтня 2019 року, додали до них зрозумілі візуалізації та об’єднали на одній сторінці.

Тепер можна не гадати, а точно визначити скільки українців повернулось до країни (463 тис. людей), наскільки впав обсяг продажів взуття та одягу в магазинах (-98,6%), як змінюється кількість безробітних (431 тис. людей) та яка з областей найменше втратила доходів до місцевого бюджету.

Дашборд буде функціонувати на період карантину та протягом часу потрібного для відновлення роботи економіки.
 
Зверху