Евакуація з України

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Маю знайомих саме в Львівській опері. В них напряг був ще перед цим туром. Вимагали клястися на біблії, що повернуться.
Але, як бачимо, комунізм не працює.
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Маю знайомих саме в Львівській опері. В них напряг був ще перед цим туром. Вимагали клястися на біблії, що повернуться.
Але, як бачимо, комунізм не працює.
я думаю, якби їм на підпис поклали протокол, що вони вбили Кеннеді, вони б також підписались, щоб виїхати з України :(
 
Реєстрація
13.09.23
Місто
Limanka
Телефон
MI 9T Pro
Не ругайтесь, не та ситуация в стране.
Не на часі (с)
 

MotoFun

Заблокирован
Реєстрація
24.02.24
Місто
Lviv
happy_stone, чи може справжній львівянин у неділю стрибати у колготах по сцені?! Це ж гріх, сором і содом!
В суботу , точніше починаючи з ночі пятниці
Post automatically merged:

справжній львівянин у неділю
Усе, що робиться після церкви, бог та всі решта - не бачать, тому - так, і навіть веселіше можуть проводити час :sneaky:
Ви теж плутаєте - все що робиться після заходу сонця , точніше все відміняється коли сонце заходить
Post automatically merged:

Щоб трошки по темі : шістнадцятирічним чоловікам сказали що якщо вони не стануть на військовий облік їх не допустять до ЗНО. Інший випадок - моя колега по роботі звільнилась і перед повноліттям вивезла свого сина. І це вже не смішно
 
Реєстрація
31.05.10
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Mi 9T Pro
Щоб трошки по темі : шістнадцятирічним чоловікам сказали що якщо вони не стануть на військовий облік їх не допустять до ЗНО.
Хто сказав? І в чому проблема 16 річним чоловікам ставати на військовий облік? Пане MotoFun, ваша справа живе і процвітає?:)
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Не пускати на ЗНО без "приписки" - глупство та беззаконня; жахатися "приписки" - дурість та ще багато чого. Евакуація хлопців <16 років - не заборонена та легальна, хоч з точки зору нації та держави є певні нюанси. Які були завжди - як у старій пісні про повістку до цісарського війська, де син пропонує батькові йти на службу замість нього...
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
вивезла свого сина
У малого в класі таких 5 або 6 чоловік.
У мене теж на роботі бачу у колеги підручник з польської. Питаю - будеш виїжджати? Каже ну це я малого вчу (15 чи 16 років), ну і сама з ним щоб контролювати. Однозначно прошарок юнаків поступати вчитися буде не в українські виші.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Це логічно, що батьки вивозять дітей. Поки є можливість. Війна затягується все більше. Майбутнє невідоме і нерайдужне. Потім виїхати буде набагато дорожче, або, взагалі, неможливо.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
За жовтень-листопад їз моїх знайомих (з якими не так часто, але періодично спілкуюсь) більше 10 сімей (дружина+дитина/діти а є і цілими сім'ями) виїхали. Є і такі, хто синів 16-17 років вивезли.
 
Реєстрація
13.05.22
Місто
Lutsk
Телефон
SGS21U+iPhone 12
В мене колега віддала сина на інтенсив з польської для вступу у вуз там. Але поки "хочу, щоб школу тут закінчував".
 
Зверху