Євробачення

Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
Чуда не произошло на Евровидение едут "лидеры" букмекеров и постоянные навязчивые гости "плюсов". Было странно, если бы позволили выиграть кому-то другому. Просто голосование пошло не по сценарию и опрокинули Дию неспроста. Среди финалистов Нацотбора ярких исполнителей как раньше не было. А за кого вы реально голосовали? Понимаю, что участие чисто номинальное, но всё же.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Їдуть лідери букмекерів. Так і мало б статись. В них більшість переглядів, більшість лайків, в порівнянні з іншими конкурсантами. Так, вони агресивно розкручували свою пісню, але це їхня справа, як розкручувати свій продукт. Впевнений, що на Євробаченні вони займуть високе місце. В п'ятірці точно будуть.
Post automatically merged:

Взагалі твоя активність в цій темі нагадує анекдот суть якого в фразі: "я ледь наздогнала вас, щоб сказати вам, як ви мені байдужі" ))
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Где можно увидеть количество зрителей Нацотбора? Просто хочу для себя понять, какое количество запросов вывело из строя Дию.
Так в самій Дії видно -1 167 185 чол.
Ungvar, "имиджевая история"? Какой имидж создал для Австрии бородатый мужик, который натянул женское платье и думал, что это красиво, а не блевотно.
Він переміг у 2014, а ви запам'ятали, хоч кажете, що не дивитесь.
Стосовно іміджу...Україна одна з найцікавіших країн, бо завжди проходить у фінал і за замовчуванням там разом з країнами Великої 5тірки. Наш Відбір дуже популярний серед фанів, і цього року його транслювали на ЄМС, членами якої є 74 країни. Пісня Сердючки 2007, у топ 3 за найбільшою кількістю переглядів.

Та і загалом на цьому конкурсі Україна завжди показує високі результати на велику аудиторію. І як вже правильно вище написали, це потужне нагадування про нас.
По букмекерам ми зараз на 1шому місці
 

Вкладення

  • Screenshot_20240205-001926.png
    Screenshot_20240205-001926.png
    376.5 КБ · Перегляди: 28

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
простите, я отстал от паравоза: а чо тут Израель делает то? Он же не в Европе вовсе :Olen:
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
простите, я отстал от паравоза: а чо тут Израель делает то? Он же не в Европе вовсе :Olen:
Географически только. В остальном Европа .
Из Вики.
Израиль является ассоциированным государством Европейского Союза (ЕС). Отношения между ними оформлены в рамках Европейской политики соседства (ЕПС), Евро-средиземноморского партнерства и Средиземноморского союза.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
простите, я отстал от паравоза: а чо тут Израель делает то? Он же не в Европе вовсе :Olen:
Тю... Що тоді казати за Австралію ;)
На Евровидении выступают страны которые входят в Европейский вещательный союз
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Ізраїль обрав свою представницю на «Євробачення-2024». Нею стала співачка Еден Голан яка жила в росії, а до Ізраїлю повернулася близько 2 років тому.
Уродженка Ізраїлю Еден Голан, яка цього року буде представляти Ізраїль на пісенному конкурсі «Євробачення», жила в росії протягом 13 років, за які встигла зробити там кар’єру артистки. Голан в інтерв’ю місцевому медіа розповіла, що у віці 5 років разом із батьками вона переїхала з Ізраїлю до Москви у зв'язку з роботою батька. На Батьківщину вони повернулися два роки тому, після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. В соціальних мережах Голан не виголошувала жодної позиції щодо війни росії проти України. У 2015 році Іден узяла участь у відборі на «Дитяче Євробачення» від росії. У 2016 році батьки відправили Еден виступати на дитячій «Новій хвилі» в окупованому Криму в «Артеку». 2018-го року у віці 15 років Голан брала участь у російському шоу «Голос. Діти» у команді співачки Пелагеї, яка перебуває під санкціями РНБО за антиукраїнську діяльність. До 2022 року вона випускала пісні російською мовою. В інтерв’ю Голан дякувала росії за старт кар'єри, але скаржилася на часті прояви антисемітизму.
 
Зверху