Електроенергія, тарифи, лічильники

Готовы ли Вы отказаться от "лампочки ильича"?

  • Да.

    Голосів: 387 61.6%
  • Скорее да чем нет.

    Голосів: 107 17.0%
  • Скорее нет чем да.

    Голосів: 59 9.4%
  • Нет.

    Голосів: 75 11.9%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    628
Реєстрація
26.10.07
Місто
Запорожье
В начале марта Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, утвердила новые цены и тарифы на электроэнергию, газ и тепловую энергию для населения, которые вступают в силу уже с 1 апреля.
Тарифы на электроэнергию [в копейках за кВт/час]


Період< 100 кВт/год100 – 600 кВт/год> 600 кВт/год
з 1.04.20150,3660,631,407
з 1.09.20150,4560,7891,479
з 1.03.20160,570,991,56
з 1.09.20160,7141,291,638
з 1.03.20170,91,681,68
< 250 кВт/год≥ 250 кВт/год
з 1.01.20211,68
з 1.10.20211,441,68
з 1.06.20232,64
з 1.06.20244,32



C 01.04.2015 меняется тарифный коэффициент двухзонного счётчика для зоны "ночь" (23:00-7:00) — до 0,5 тарифа (было 0,7)

К сообщению вложена статья:
5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками // Статья из журнала «Электрик». 2017. № 1-2
 

Вкладення

  • 1490184709.pdf
    694.7 КБ · Перегляди: 100
Причина: 5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками
Останнє редагування модератором:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Menwyy, лично меня останавливает пересылка за свой счет обратно в случае проблем с лампами. Может, я и экономлю на копейках, но где-то так.
 

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72
лично меня останавливает пересылка за свой счет обратно в случае проблем с лампами. Может, я и экономлю на копейках, но где-то так.

Ну можно взять с избытком и потом отправлять сразу пачку неисправных. Как вариант...у меня вчера стал вопрос с покупкой ламп...залез на али, пошарился у нас и понял, что али уже не торт даже с кешбеком.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
27.05.11
Місто
Полтавська обл.Миргородський р-н
Телефон
Xiaomi Mi 8

Menwyy

все четко
Реєстрація
01.07.09
Місто
Киев
Телефон
Nokia E72

за инфу спасибо, но...

в моем случае: это все же не максус (к максусу у меня больше доверия) + температура 4к + в киеве я таки не смогу поменять по гарантии как в розетке.
 

Rainbow

Отакої
Реєстрація
19.11.07
Місто
Саливінки(Київська обл.)
Телефон
Huawei V8/Nokia.gov.no1.4
Пам`ятаєте питав що робити з чуваком, котрий нагло підключився після того як його відключили, причому хрін зна як?

Так от звернулись люди у ЖЕК (через диспетчерську службу). Прийшов електрик, подивився і сказав що провід вам на голову не впади. То що хтось там лазить його не гребе. У вас він нічого не краде, а решту мене не гребе. І пішов.

Мораль така. Київенерго по барабану. Ціни підняли і це компенсується. ЖЕК як була контора котра нічого не робить і не збирається робити, так і залишається. Перемога!
 

Crow

Заблокирован
Реєстрація
20.01.16
Місто
Днепропетровская обл.
Телефон
fly 442
Так если пришел электрик из ЖЕК, то конечно ему по-барабану что кто-то крадёт у Киевэнерго.

а если оно идет в учет жэку. А тот уже выставляет жильцам, пользование лифтом, освещение подъезда или в квартплату, не знаю в какую оно графу идет. Хотя так и есть, жэку по барабану, облэнерго по барабану, всем по барабану, если оно подучетно.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Домовой/подъездный счетчик должен все считать, по идее.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
всем по барабану, если оно подучетно.
...если по аналогии и участковому по барабану, то тогда этому хитрому чуваку, крадущему электроэнергию, как бы не грех... циферблат... коллективом... ну вы поняли... ;) Может, тогда дойдет?
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
А може вони хочуть почекати і вгатити позов на кругленьку суму?
 

Rainbow

Отакої
Реєстрація
19.11.07
Місто
Саливінки(Київська обл.)
Телефон
Huawei V8/Nokia.gov.no1.4
А може вони хочуть почекати і вгатити позов на кругленьку суму?
Чим більша сума тим важче її зтягнути.
Я схиляюсь до думки, що їм просто пофіг.

У мене була історія, що Київобленерго не присилали рахунку, і я не платив. Потім прийшли і тупо відчепили провід. Без попередження. Через два місяці. Всього то. І сума була там тисячі. При майже постійно працюючій бетономішалці і обігрівачі, це не багато. Прийшлось заплати ~200 гр. за повторне підключення. В тому ж випадку там ніхрена не платиться вже роками. Чуваку пофіг, бо квартира на нього.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Кто нибудь использует для отчетности юр. лица личный кабинет с ЭЦП от cesaris.itsway.kiev.ua ??
Говорят оно все шлючит ужасно, одни проблемы
А в ДТЭК надоели навязывать этот электронный кабинет, я отнекиваюсь, зачем мне головная боль с этими электронными ключами да еще и за твои же деньги
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
На розетке максус 10Вт лед
в том же Комфи поштучно эта лампа выйдет на 4 гривны дешевле

А кто что плохого скажет об этих максусах (А60/А65) ?
Нужно поменять несколько доисторических воздухогреек. Их то и осталось всего штук 4-5, но блин они почему-то имеют свойство вечером светиться одновременно по всему дому)
 
Реєстрація
26.07.16
Місто
Днепр
Плохого- нет. Только хорошее. У меня 13 штук от 6 до 20 месяцев. Все работают, часть- в герметичных светильниках, и ничего. Напряжение сети бывало в пределах 189-262, и порядок!
 

Qwertивый

Заблокирован
Реєстрація
04.10.08
Місто
Київ
Телефон
SL45i :)
О 23:53 17.12.2016 внаслідок збою автоматики управління підстанцією було повністю знеструмлено підстанцію 330 кВ Північна (с. Нові Петрівці) з втратою живлення власних потреб підстанції. В результаті було знеструмлено навантаження обсягом 144,9 МВт ПАТ "Київенерго" та 58 МВт ПАТ "Київобленерго". Також була знеструмлена Київська ГАЕС з втратою живлення власних потреб. Злагоджені дії оперативного персоналу ДП "НЕК "Укренерго", ПАТ "Укргідроенерго", ПАТ "Київенерго" та ПАТ "Київобленерго" дозволили вже за годину, о 01:05, відновити нормальну схему електричної мережі, заживити всіх знеструмлених споживачів та забезпечити роботу Київської ГАЕС в нічний період.
Серед можливих причин збою розглядаються хакерська атака, а також несправність обладнання (збій системи). Своєчасно були залучені правоохоронні органи і проводиться ретельне розслідування причин аварії, про що будемо своєчасно інформувати громадськість. До закінчення офіційного розслідування цього випадку керування всіма об'єктами ДП "НЕК "Укренерго", що мають автоматичні системи керування, було переведено на локальний рівень.
В свою чергу, Укренерго приносить вибачення усім споживачам та нашим клієнтам, які були позбавлені електроенергії внаслідок ситуації на підстанції Північна.
 
Зверху