Електроенергія, тарифи, лічильники

Готовы ли Вы отказаться от "лампочки ильича"?

  • Да.

    Голосів: 381 61.5%
  • Скорее да чем нет.

    Голосів: 106 17.1%
  • Скорее нет чем да.

    Голосів: 59 9.5%
  • Нет.

    Голосів: 74 11.9%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    620
Реєстрація
26.10.07
Місто
Запорожье
В начале марта Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, утвердила новые цены и тарифы на электроэнергию, газ и тепловую энергию для населения, которые вступают в силу уже с 1 апреля.
Тарифы на электроэнергию [в копейках за кВт/час]


Період< 100 кВт/год100 – 600 кВт/год> 600 кВт/год
з 1.04.20150,3660,631,407
з 1.09.20150,4560,7891,479
з 1.03.20160,570,991,56
з 1.09.20160,7141,291,638
з 1.03.20170,91,681,68
< 250 кВт/год≥ 250 кВт/год
з 1.01.20211,68
з 1.10.20211,441,68
з 1.06.20232,64



C 01.04.2015 меняется тарифный коэффициент двухзонного счётчика для зоны "ночь" (23:00-7:00) — до 0,5 тарифа (было 0,7)

К сообщению вложена статья:
5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками // Статья из журнала «Электрик». 2017. № 1-2
 

Вкладення

  • 1490184709.pdf
    694.7 КБ · Перегляди: 36
Причина: 5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками
Останнє редагування модератором:

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Е27, но это не важно.
Важливо, тому що в мене ось такі
І в них яскравість суттєво плаває, якщо напруга просідає до 200 В і нижче.
У меня такие, еще более мелкие и яркость не плавает. Но это явно не от типа цоколя зависит.
Значит, для себя надо промерять конкретные модели, если есть проблема с просадками напряжения.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
SP777, в тебе напруга коливається на періоді 1-2 секунди? Якщо інтервал просідання довший, то не помітно.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Кочевник, як ти бачиш зміну яскравості? Дивишся на лампу? Бо так еа око важко помітити.
Post automatically merged:

Alik iv, а еще есть ртутные градусники и там ртути больше. Да и вреда от мерцающей светодиодки глазам не меньше
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
Кияни та мешканці Київщині, як справи з електрикою у ваших оселях?
В мене, в Києві, ще ні разу не вимикали, хоча адреса в 3 групі (повинні відключати два рази на добу)!
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
@SP777, в тебе напруга коливається на періоді 1-2 секунди?
Не замечал такого. Обычно колебания суточные в зависимости он нагрузки на сеть.

Не знаю старые энергосберегайки мне как то комфортнее на глаз и цветопередачу
У светодиодок спектр более гладкий, у ртутных (сберегеаек) более линейчатый, отсюда их цветопередача хуже. Может и были какие-то дорогие модели с хорошим люминофором, но не встречал таких на практике.

Да и вреда от мерцающей светодиодки глазам не меньше
У современных светодиодок с полноценным драйвером коэффициент пульсаций менее 1%, для сравнения у ламп накаливания коэффициент пульсаций около 10%, у люминесцентных может быть более 100%. Так от каких ламп больше вреда?
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Кочевник, а может потому, что драйвер в лампе отрабатывает и даже при таких колебаниях напряжения световой поток явно не меняется. Я же не слежу с вольтметром за колебаниями, может они и есть. Когда были накалки, любые колебания были хорошо заметны, например, при включении мощной нагрузки.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
SP777, форумчанин который спросил не будет покупать супер модели. Я и говорю о так скажем о народно массовом сегменте. Зашел в маркет взял лампу.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
В селі поставив зубр. Напруга 220, вмикаєш споживача на 2квт - напруга просідає до 200, а якщо додати ще одного (увімкнути чайник або мікрохвильовку на 2хв) - ще нижче.
Через деякий час напруга без суттєвих навантажень стає 200-210 (я розумію, в країні велика трабла з ЕЕ, тобто все ок), при увімкнені потужного споживача (2квт) - просадка до 185-190 і нижче. Зубр вже налаштований на 175В (( Проводка нова.
Питання - це нормально щоб напруга так просідала при увімкнені споживача на 2квт?
У Києві такого не спостерігав.
 
  • Dislike
Реакції: baha

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Багато споживачів с тобою на фазі
Post automatically merged:

Трансформатор в селі та Києві то різне
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Багато споживачів с тобою на фазі
Тобто можна просити перемкнути на іншу фазу, якщо є така можливисть? (я розумію, що не факт, що це допоможе)

Колись у Києві була нестабільна напруга (висока), викливали електриків, вони зробили балансування фаз (здається) і все стало ок.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
драйвер в лампе отрабатывает и даже при таких колебаниях напряжения световой поток явно не меняется
Він навпаки не відпрацьовує. І потік плаває, відповідно освітленість в кімнаті плаває. Буду на об'єкті, зніму відео.
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Багато споживачів с тобою на фазі
Тобто можна просити перемкнути на іншу фазу, якщо є така можливисть? (я розумію, що не факт, що це допоможе)

Колись у Києві була нестабільна напруга (висока), викливали електриків, вони зробили балансування фаз (здається) і все стало ок.
Невідомо, що на інших фазах буде з вашими експериментами, те що напруга піднялась, може бути виключення автоматів інших споживачів на фазі.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Напруга 220, вмикаєш споживача на 2квт - напруга просідає до 200, а якщо додати ще одного (увімкнути чайник або мікрохвильовку на 2хв) - ще нижче.
Через деякий час напруга без суттєвих навантажень стає 200-210 (я розумію, в країні велика трабла з ЕЕ, тобто все ок), при увімкнені потужного споживача (2квт) - просадка до 185-190 і нижче. Зубр вже налаштований на 175В (( Проводка нова.
2 кВт обычно проваливают сеть на 7-10вольт, но если большое расстояние до трансформатора то и провал будет больше, для того чтоб что-то делать нужно видеть общую картинку нагрузки, однозначно стоит обратиться в РЕС с написанием заявления (именно писать заявление, а не словесно поболтать) о некачественной электроэнергии, пускай выезжают разбираются, хотя сейчас идет всеобщая попа с электричеством могут и на это сослаться
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Roman_UA, Крутій містянин прийхав до села з чайником)) зараз всі ввімкнуть обігрівачи і буде тобі тепло й темно. :) Щасти з проханнями, але бачу що ти не розумієшь.
 
Останнє редагування:
Зверху