Електроенергія, тарифи, лічильники

Готовы ли Вы отказаться от "лампочки ильича"?

  • Да.

    Голосів: 381 61.4%
  • Скорее да чем нет.

    Голосів: 106 17.1%
  • Скорее нет чем да.

    Голосів: 59 9.5%
  • Нет.

    Голосів: 75 12.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    621
Реєстрація
26.10.07
Місто
Запорожье
В начале марта Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, утвердила новые цены и тарифы на электроэнергию, газ и тепловую энергию для населения, которые вступают в силу уже с 1 апреля.
Тарифы на электроэнергию [в копейках за кВт/час]


Період< 100 кВт/год100 – 600 кВт/год> 600 кВт/год
з 1.04.20150,3660,631,407
з 1.09.20150,4560,7891,479
з 1.03.20160,570,991,56
з 1.09.20160,7141,291,638
з 1.03.20170,91,681,68
< 250 кВт/год≥ 250 кВт/год
з 1.01.20211,68
з 1.10.20211,441,68
з 1.06.20232,64



C 01.04.2015 меняется тарифный коэффициент двухзонного счётчика для зоны "ночь" (23:00-7:00) — до 0,5 тарифа (было 0,7)

К сообщению вложена статья:
5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками // Статья из журнала «Электрик». 2017. № 1-2
 

Вкладення

  • 1490184709.pdf
    694.7 КБ · Перегляди: 40
Причина: 5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Жеваго через борги втратив ТЕЦ у Білій Церкві. Новий власник – міська рада
Білоцерківська міська рада викупила ТЕЦ, яку Нацбанк відсудив за борги у бізнесмена Костянтина Жеваго


 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Центренерго платить Росії за імпорт вугілля з Казахстану. Схему курує Андрій Гота – голова правління підприємства.

«Центренерго» завозить до України вугілля з Польщі. До Польщі завозиться вугілля нібито з Казахстану, але транзитом через Росію. Завозити таке вугілля до України прямо заборонено постановою уряду.

Далі, це російське вугілля завозять до України на підприємства смотрящого за львівськими шахтами Андрія Вєнгріна, де з якісного концентрату шляхом підмішування породи роблять рядовку та терикон, які є значно гірші за якістю, але за документами вугілля лишається високої якості та ціни. Це вугілля везуть на Трипільску та Зміївську ТЕЦ, через що обладнання на станціях може вийти з ладу, залишивши без світла сотні тисяч споживачів.

Цю схему розкрив незалежний член наглядової ради «Центренерго» Володимир Величко та повідомив про це до ОП. В документі прямо вказується, що всю схему організував радник голови ОП та голова наглядової ради ЦЕ Андрій Гота, після чого Величку заборонили доступ до компанії.

Величко стверджує, що найближчим часом оприлюднить ще низку фактів корупції серед керівництва «Центренерго», а також підприємств шахт та фабрик, що беруть у цьому участь.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Що за виробник LED-ламп ETRON? Якась підозріла ціна за фантастичних характеристик. CRI>90.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Кочевник, на заборі написано х₴й а за забором дрова лежать.
Є 1001 бренд ламп , кожен в китайців моде замовити брендування будь-якої лампи і напис будь-який на картонній коробці тому рекомендую а хороші якісні світильники від преміум брендів ну або якщо вже на то пішло то лампочки але знову ж таки від відомих брендів osram philips і таке інше
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Последние лет 10 ( десять ) покупаю лампочки в Олди. Там гарантия до 3х лет. Несколько раз менял. Покупал Philips, Osram, Eurolamp.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
logist_eg, я щось питав за світильники? Мені потрібні лампи.
Е14, бульбашка, філаментні з температурою 4000 К.
Що в твоїх поняттях "якісне"?
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
logist_eg, я щось питав за світильники? Мені потрібні лампи.
Е14, бульбашка, філаментні з температурою 4000 К.
Що в твоїх поняттях "якісне"?
Для Вас ещё раз(блин стих). Покупаете с гарантией на лампочку. Эта лампочка будет стоить дороже, но она меняется по гарантии. Истинный свинорыл с нашего форума, не пойдет на возврат стоимости, потребует замену.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Bair, я так було свіноролів. Гарантія якась довга була, вже не помню скільки саме. Але я користувався лампами, вони гепались ще в гарантійний період, я його в в магаз міняв на нові, вони теж гепались по гарантії, і мені знову давали нові 😂
Тобто лампочки вистачало на більше ніж 2-3 роки
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Bair, я так було свіноролів. Гарантія якась довга була, вже не помню скільки саме. Але я користувався лампами, вони гепались ще в гарантійний період, я його в в магаз міняв на нові, вони теж гепались по гарантії, і мені знову давали нові
Тобто лампочки вистачало на більше ніж 2-3 роки
Так я про теж. Купуєш дорожче, але в цілому виграєш. На дачі напруга скаче, лампи вбиваються. А я їх міняю.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
logist_eg, я щось питав за світильники? Мені потрібні лампи.
Е14, бульбашка, філаментні з температурою 4000 К.
Що в твоїх поняттях "якісне"?
Для Вас ещё раз(блин стих). Покупаете с гарантией на лампочку. Эта лампочка будет стоить дороже, но она меняется по гарантии. Истинный свинорыл с нашего форума, не пойдет на возврат стоимости, потребует замену.
Що цей брєд означає? Який зміст ти в ці літери вкладав?
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
logist_eg, я щось питав за світильники? Мені потрібні лампи.
Е14, бульбашка, філаментні з температурою 4000 К.
Що в твоїх поняттях "якісне"?
Для Вас ещё раз(блин стих). Покупаете с гарантией на лампочку. Эта лампочка будет стоить дороже, но она меняется по гарантии. Истинный свинорыл с нашего форума, не пойдет на возврат стоимости, потребует замену.
Що цей брєд означає? Який зміст ти в ці літери вкладав?
Это был совет, что не надо искать самое дешовое из того, чем пользуешься каждый день. Совет был дан с опытом его применения.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
До чого тут дешеве? Яка порада? Купляти лампи лампи з гарантією? Вони зараз всі з гарантією продаються.
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
До чого тут дешеве? Яка порада? Купляти лампи лампи з гарантією? Вони зараз всі з гарантією продаються.
Не всі. І куди нести лампу? Порада купувати там, де по гарантів можна поміняти. Не чекати на ремонт, а поміняти! Я про це.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
рекомендую а хороші якісні світильники від преміум брендів ну або якщо вже на то пішло то лампочки але знову ж таки від відомих брендів osram philips і таке інше
Так себе совет. Недавно были куплены лампы "известного бренда philips". По факту мерцают.
Бренд сам по себе ничего не гарантирует, проверять надо конкретные модели, даже конкретные экземпляры.
 

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
Мені потрібні лампи.
Е14, бульбашка, філаментні з температурою 4000 К.
Що в твоїх поняттях "якісне"?

Philips FIL DIM P45 4,5 Вт E14 4000 К 220 В прозора 929002431166, 470 Лм, 2 роки гарантії, від 99 грн (заміна 40 Вт)

Ledvance FIL P45 6 Вт E14 3000 К 220 В прозора, 806 Лм, 3 роки гарантії, від 89 грн (дещо тепліша кольорова температура, заміна 60 Вт)

Maxus FM G45 4 Вт E14 4100 К 220 В прозора 1-LED-548, 420 Лм, 3 роки гарантіЇ, від 62 грн (заміна 40 Вт)

Це будуть майже гарантовано якісні лампи найкращих виробників з представлених на ринку в Україні, якщо очам щось не сподобається, то "Епіцентр" без проблем верне кошти, або поміняє.
Якщо розширити вибір до свічок і 3000 К, то ламп на заміну 60 Вт буде дещо більше.

Сам кілька місяців тому брав Osram (Ledvance) Star Classic 6W P75 E14 220V 2700K, 806 Лм, якісна, добре світить, але теплим жовтим світлом, на любителя. Працює в парі зі свічкою Maxus FIL Clear C37 220 Вт E14 4100 К 220 В прозора 1-MFM-734, 840 Лм.
Maxus дещо завищує світловий потік порівняно з реальним.

Якщо брати лампи яскравістю не вище 470 Лм, то їх лише в нічник (бра), або в люстру, де не менше 5 ламп, бо світять вони, як на мене, слабенько. Я використовую варіанти винятково від 806 Лм.

На цоколь Е14 порівняно з Е27 в рази менший вибір, з часом думаю позбутися своїх люстр з Е14, замінивши їх на Е27.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Купував такі, по 23,69, 10ватт, десь 970люмен чи щось таке, на чорну пʼятницю в епіцентрі, «светкомплект». Три роки гарантії. В 2020му. А потім по одній лампі докупав раз на півроку, думав, цікаво, чи можна в цю ж коробку «старішу» лампу запхнути, якщо вийде з ладу.
Так ось. Ще жодна лампа з ладу не вийшла. В мене таких штук 12-15 куплено. Дуже задоволений.

Апд. Лампи завжди перевіряю - і працездатність, і камерою якість. В епіцентрі це зручно.
 
Останнє редагування:
Зверху