Електроенергія, тарифи, лічильники

Готовы ли Вы отказаться от "лампочки ильича"?

  • Да.

    Голосів: 384 61.4%
  • Скорее да чем нет.

    Голосів: 107 17.1%
  • Скорее нет чем да.

    Голосів: 59 9.4%
  • Нет.

    Голосів: 75 12.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    625
Реєстрація
26.10.07
Місто
Запорожье
В начале марта Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, утвердила новые цены и тарифы на электроэнергию, газ и тепловую энергию для населения, которые вступают в силу уже с 1 апреля.
Тарифы на электроэнергию [в копейках за кВт/час]


Період< 100 кВт/год100 – 600 кВт/год> 600 кВт/год
з 1.04.20150,3660,631,407
з 1.09.20150,4560,7891,479
з 1.03.20160,570,991,56
з 1.09.20160,7141,291,638
з 1.03.20170,91,681,68
< 250 кВт/год≥ 250 кВт/год
з 1.01.20211,68
з 1.10.20211,441,68
з 1.06.20232,64



C 01.04.2015 меняется тарифный коэффициент двухзонного счётчика для зоны "ночь" (23:00-7:00) — до 0,5 тарифа (было 0,7)

К сообщению вложена статья:
5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками // Статья из журнала «Электрик». 2017. № 1-2
 

Вкладення

  • 1490184709.pdf
    694.7 КБ · Перегляди: 93
Причина: 5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками
Останнє редагування модератором:

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Заліз на сайт ДТЕК перевірити, чи чинні графіки і вилізло таке. Це що - нам змінюють графіки чи у кого яка думка?

1716565825695.png
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
goga, якась фігня.
А якщо два вводи, по одному на припустимо кожну 1/2 будинку. (Якщо це можливо звісно 😂)
То вони ж повинні знати обидва ті вводи?
То і зазначили би що Группа припустимо 1 і 2.
Щоб хоть щось було зрозуміло.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Та не було в цьому будинку ніколи 2 входу. І раніше (сьогодні біля 2-ї години ночи) нормально показувало. А тут зараз таке.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
goga, ну то тоді просто глюк якійсь.
У меня чітко показує графіки. Але їх не дотримуються.
у знайомих теж не завжди дотримуються
Але такої чипухи не пишуть
Чому по твоєму будинку так -хз
 
  • Like
Реакції: goga
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Заліз на сайт ДТЕК перевірити, чи чинні графіки і вилізло таке. Це що - нам змінюють графіки чи у кого яка думка?

Переглянути вкладення 61728
У нас щось подібне писало у тому році в домогосподарствах де світло не вимикали взагалі (які сиділи на лініях до елеваторів, лікарень, уз-шних)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
У мене під час блекаутів таке писали перший час, хоча по факту весь будинок вимикався одночасно. Пізніше підправили в базі і стала відображатись інформація щодо черги відключення.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Поки вимкнення світла не на регулярній основі треба якось підключити будинок двома лініями через інвертор і напряму від мережі. Я так розумію мені потрібно щось на зразок перемикача генератора 1-0-2. Але зворотньої дії, з одним входом і 2 виходами. Може хтось знає такі автоматичні вимикачі, то ткніть носом. Бажано з можливістю вимкнення по струму 16А, бажано механіка а не електроніка
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Я так розумію мені потрібно щось на зразок перемикача генератора 1-0-2. Але зворотньої дії, з одним входом і 2 виходами.
Ну блін, хоч "два входи - один вихід" хоч "один вхід - два виходи" - логіка у девайсу не міняється (у випадку банального перекидного рубільніка). Якщо воно з "автоматом" - там да, можуть бути ньюанси. Але банальні автомати по пам'яті дозволяють підключати "подачу" як зверху, так і знизу. Верхній підвід - це лише "традиція", такий собі стандарт електриків.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Верхній підвід - це лише "традиція", такий собі стандарт електриків.

Якщо воно з "автоматом" - там да, можуть бути ньюанси
Да нет не традиция а рекомендация ПУЕ по автоматам (не требование или что-то подобно а именно рекомендация), подключать подвод питания на неподвижный контакт, который в 99% находится сверху, в тоже время сам Хагер ложит болт на все рекомендации и говорит по своим автоматам что можно подключать как сверху так и с низу подводящий кабель, и в большинстве случаев монтажа даже безобразно хулиганит и издевается, тем что говорит подключайте именно снизу! так как там есть место под вилочную гребенку))
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Сенс у цьому є (і думаю за царя гороха якість рухомих контактів була недостатньою для підведення постійного живлення).
З іншої сторони, дуже бісить, коли виходи у всяких бар'єрів знизу, а на автомати треба подати зверху, і доводиться тягнути дроч дріт зікзагами з чотирма перегибами.
Я УЗОшку після реле напруги підключав знизу-вгору (перевірів - спрацьовує коректно-миттєво), а вже з УЗО зверху грєбьонка на автомати. Але в ній не було стрілок "тільки згори-вниз і не іначє". А в нинішніх багатьох дивлюся напрям позначений.
 
Реєстрація
24.01.22
Місто
Житомир
Поки вимкнення світла не на регулярній основі треба якось підключити будинок двома лініями через інвертор і напряму від мережі. Я так розумію мені потрібно щось на зразок перемикача генератора 1-0-2. Але зворотньої дії, з одним входом і 2 виходами. Може хтось знає такі автоматичні вимикачі, то ткніть носом. Бажано з можливістю вимкнення по струму 16А, бажано механіка а не електроніка
шукай електрика, хай тобі собере схему на пускателі. Пускатель купиш самостійно. Ідея така , будинок живиться через замкнуті контакти від мережі. Коли пропадає світло , йдеш запускаєщ генератор, він живить обмотку пускателя і він переключає тебе на генератор. генератор в пріорітеті.
Щоб перейти назад на мережу. раджу все вимикати, потім глушити генератор, дім перейде на мережу і все ОК. Без паузи не раджу. бо будуть скачки напруги і вигорить як завжди саме цінне і саме дороге.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Поки вимкнення світла не на регулярній основі треба якось підключити будинок двома лініями через інвертор і напряму від мережі. Я так розумію мені потрібно щось на зразок перемикача генератора 1-0-2. Але зворотньої дії, з одним входом і 2 виходами. Може хтось знає такі автоматичні вимикачі, то ткніть носом. Бажано з можливістю вимкнення по струму 16А, бажано механіка а не електроніка
шукай електрика, хай тобі собере схему на пускателі. Пускатель купиш самостійно. Ідея така , будинок живиться через замкнуті контакти від мережі. Коли пропадає світло , йдеш запускаєщ генератор, він живить обмотку пускателя і він переключає тебе на генератор. генератор в пріорітеті.
Щоб перейти назад на мережу. раджу все вимикати, потім глушити генератор, дім перейде на мережу і все ОК. Без паузи не раджу. бо будуть скачки напруги і вигорить як завжди саме цінне і саме дороге.
Я сам енергетик, тому пошук можна одразу виключити. Схема живлення будинку без генератора, на основі сонячного інвертора та liFePo4 аккумулятора. В принципі інвертор сам мож всі функції з перемикання виконувати, але його не можна запустити від наявного аккумулятора в "холодну" а постійно держати ввімкнений інвертор поки нема сенсу бо відключення надто не регулярні. Тому зявилась ідея в дні можливих відключень (такі є в ОК Енери за адресою) живити домогосподарство через інвертор, в інші ж напряму від мережі. Але не так щоб у щитку копатись перепідключати а тумблером.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Це щось дуже дороге і не потрібне, крім того у щитку нема зайвих позицій під Din рейку на таку шнягу. Більше схиляюсь до такого На 16А але включеного зворотньо, з заміною наявного 16А ввідного автомату. Питання тільки чи зможе він виконувати функції заміненого автомата в такому разі?
 
Реєстрація
23.09.11
Місто
UA
він не автомат ,а рубильник ! після нього поставить ваш ввідний автомат ,бо буде біда!
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Після підвищення тарифів на світло можуть виникнути більш серйозні відключення, — директор енергетичних програм "Центру Разумкова" Володимир Омельченко

Існує ризик того, що після підвищення тарифів енергопостачання обмежуватимуть ще сильніше. Це пов'язано, в першу чергу, із літом. Тоді ж ремонтна компанія через спекотну погоду й зростання споживання буде дорожчою.

"Тому дефіцит у системі збільшиться і може бути особливо великим уже в липні. І терміни відключень можуть серйозно збільшитися", — розповів Омельченко.
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Зверху