Електроенергія, тарифи, лічильники

Готовы ли Вы отказаться от "лампочки ильича"?

  • Да.

    Голосів: 385 61.5%
  • Скорее да чем нет.

    Голосів: 107 17.1%
  • Скорее нет чем да.

    Голосів: 59 9.4%
  • Нет.

    Голосів: 75 12.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    626
Реєстрація
26.10.07
Місто
Запорожье
В начале марта Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, утвердила новые цены и тарифы на электроэнергию, газ и тепловую энергию для населения, которые вступают в силу уже с 1 апреля.
Тарифы на электроэнергию [в копейках за кВт/час]


Період< 100 кВт/год100 – 600 кВт/год> 600 кВт/год
з 1.04.20150,3660,631,407
з 1.09.20150,4560,7891,479
з 1.03.20160,570,991,56
з 1.09.20160,7141,291,638
з 1.03.20170,91,681,68
< 250 кВт/год≥ 250 кВт/год
з 1.01.20211,68
з 1.10.20211,441,68
з 1.06.20232,64
з 1.06.20244,32



C 01.04.2015 меняется тарифный коэффициент двухзонного счётчика для зоны "ночь" (23:00-7:00) — до 0,5 тарифа (было 0,7)

К сообщению вложена статья:
5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками // Статья из журнала «Электрик». 2017. № 1-2
 

Вкладення

  • 1490184709.pdf
    694.7 КБ · Перегляди: 96
Причина: 5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками
Останнє редагування модератором:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
саме ринкова вартість?
А 14-15, яка там вказана, хіба ні?...
Чому тоді річна у них 10₴? Альтруїсти чи закуповують по ''2коп.''?


 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Чому тоді річна у них 10
Дивне запитання. Це ринок, ціна така - бо нема дурних річний обсяг купляти за ціною місячного.
Тобто, продаючі по 10₴, вони продають все ж таки не у збиток собі, як тут деякі розповідають?
 
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
Я ані разу не фахівець по темі ціногазоутворення. Знаю лише що в Європі спотова ціна газу має властивість періодами змінюватися на порядок.
А також неодноразово читав у всіляких медія що в Україні вистачає газу власного видобутку для потреб населення (не підприємств). Собівартість якого якісь копійки...

З того усього розумію лише одне - вірити кабміну що держава сильно бідніє при зафіксованій ціні газу 7.96 для населення не можна.
Бо якби це було так - то її б швиденько підняли в рази, як це й відбулося з електрикою.
 
Останнє редагування:

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
вірити кабміну що держава сильно бідніє при зафіксованій ціні газу 7.96 для населення не можна.
Навпаки: однозначно треба вірити, що держава бідніє і треба шукати хто заробляє мільярди за рахунок бюджету.
На газу в нас часто були величезні збитки за рахунок того, що в сховища ми не качали дешевий газ в травні-червні, а качали дорогий газ у вересні...

З тією ж електроенергією все очевидно: Ахмедов як діставав по 5 грн. / кВт*год так і дістає. З ростом тарифу змінилось тільки те, що держава з власної кишені доплачує не 2,50, а лише 1 грн.
Post automatically merged:

у 2023 році чистий прибуток АТ "Укргазвидобування" склав майже 13 млрд грн при ціні 6 грн і об'ємі 13,2 млрд. м3.
Отже, собівартість нашого газу десь 5 грн. за м3. До війни вона була 2,60 грн., але враховуючи девальвацію і додаткові витрати можна повірити і в таку ціну.
От бісить інше: чому населення має переплачувати, щоб державне підприємство отримувало прибуток?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Підкажіть бдлск. Чи є сенс зараз, влітку, замінити старий ел. лвчильник на на новий двозонний? В селі.
Нічний тариф зараз взагалі є?
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Підкажіть бдлск. Чи є сенс зараз, влітку, замінити старий ел. лвчильник на на новий двозонний? В селі.
Нічний тариф зараз взагалі є?
Сенс є коли є можливість перенести споживання на ніч. Наприклад - пральна машина з відкладеним стартом, посудомийка з відкл стартом та інше обладнання, яке можна запрограмувати для роботи вночі. Для того, що не має програматора є розетки з реле часу. А от якщо такої техніки нема, то й сенсу я не бачу в двозонному лічильникові.
 
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
сенсу я не бачу в двозонному лічильникові
Сенс є у любому випадку. З уваги на холодильник, що уночі теж працює.
Питання лише коли відіб'ється інвестиція приблизно в 2 тис. грн. у його встановлення.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
От бісить інше: чому населення має переплачувати, щоб державне підприємство отримувало прибуток?
Часи комунізму давно минули.
Чому державне підприємство немає права отримувати прибуток?
Наприклад, щоб спрямувати додаткові надходження на власний розвиток та в бюджет для фінансування ЗСУ
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
сенсу я не бачу в двозонному лічильникові
Сенс є у любому випадку. З уваги на холодильник, що уночі теж працює.
Питання лише коли відіб'ється інвестиція приблизно в 2 тис. грн. у його встановлення.
У цьому й є сенс. Якщо для "відбивання" інвестиції потрібні десятиріччя, то воно того не варте. Віддати зараз близько 5000 грн, та мати економію у 20 грн на місяць то таке собі... Де ж тут сенс?? Холодильник й все? Та задля економії на холодильнику витратити 2000 на лічильник та ще (не можу сказати скільки) на встановлення та переоформлення? Таке собі.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
18.05.24
Місто
Львів
Віддати зараз близько 5000 грн
Це де такі ціни? Львівобленерго офіційно просить 1600 грн за лічильник і ще 400 за встановлення. Сусіди по багатоповерхівці місяць тому замінили.
А в центральній частині Луцька зараз взагалі нахаляву міняють.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42
Віддати зараз близько 5000 грн
Це де такі ціни? Львівобленерго офіційно просить 1600 грн за лічильник і ще 400 за встановлення. Сусіди по багатоповерхівці місяць тому замінили.
А в центральній частині Луцька зараз взагалі нахаляву міняють.
Ключова фраза - село. А ще, наприклад у Запоріжжі вийде десь під 4000 все на круг. А на халяву та то ж з ініциативи обленерго. Й у Запоріжжі таке є. Але ж не думаю, що до села поїдуть з такою програмою. Хоча й можу помилятися.
P.S. Шикардос у місті Лева!
 
Реєстрація
03.04.21
Місто
kiev
Віддати зараз близько 5000 грн
Це де такі ціни? Львівобленерго офіційно просить 1600 грн за лічильник і ще 400 за встановлення. Сусіди по багатоповерхівці місяць тому замінили.
А в центральній частині Луцька зараз взагалі нахаляву міняють.
Ключова фраза - село. А ще, наприклад у Запоріжжі вийде десь під 4000 все на круг. А на халяву та то ж з ініциативи обленерго. Й у Запоріжжі таке є. Але ж не думаю, що до села поїдуть з такою програмою. Хоча й можу помилятися.
P.S. Шикардос у місті Лева!
Київ - 3600, 1800 лічильник, 600 пломба, ще 1200 це послуга під назвою "право на добровільну заміну лічильника", це просто піпець.
Post automatically merged:

сенсу я не бачу в двозонному лічильникові
Сенс є у любому випадку. З уваги на холодильник, що уночі теж працює.
Питання лише коли відіб'ється інвестиція приблизно в 2 тис. грн. у його встановлення.
у мене в році 17 був встановлений, при споживанні 350-400 доля ночі була 40-45% це по началу, всі стірки, мойки, бойлер. але тоді і лічильник був десь 1400 за все і тариф менший, за 10-12 місяців відбився. але потім доля ночі почала зменшуватись - зараз десь 30-35%. тут головне загальне споживання якщо воно 150-200 на місяць то окупиться за 2 роки.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Звернув увагу, що кондішенами на вищих поверхах не користуються. В минулому році за такої температури, вода капотіла по піддашку весь день.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
baha, може трохи люди порозумнішали ? знайома в мене думала, що конд не багато споживає, щось типу телевізора :))
А так то ще не час, побачимо що в липні буде, коли +33+35
Он Київ без гарячої води буде 2 тижні, підуть бойлери в хід
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зверху