Електроенергія, тарифи, лічильники

Готовы ли Вы отказаться от "лампочки ильича"?

  • Да.

    Голосів: 380 61.4%
  • Скорее да чем нет.

    Голосів: 106 17.1%
  • Скорее нет чем да.

    Голосів: 59 9.5%
  • Нет.

    Голосів: 74 12.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    619
Реєстрація
26.10.07
Місто
Запорожье
В начале марта Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, утвердила новые цены и тарифы на электроэнергию, газ и тепловую энергию для населения, которые вступают в силу уже с 1 апреля.
Тарифы на электроэнергию [в копейках за кВт/час]


Період< 100 кВт/год100 – 600 кВт/год> 600 кВт/год
з 1.04.20150,3660,631,407
з 1.09.20150,4560,7891,479
з 1.03.20160,570,991,56
з 1.09.20160,7141,291,638
з 1.03.20170,91,681,68
< 250 кВт/год≥ 250 кВт/год
з 1.01.20211,68
з 1.10.20211,441,68
з 1.06.20232,64



C 01.04.2015 меняется тарифный коэффициент двухзонного счётчика для зоны "ночь" (23:00-7:00) — до 0,5 тарифа (было 0,7)

К сообщению вложена статья:
5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками // Статья из журнала «Электрик». 2017. № 1-2
 

Вкладення

  • 1490184709.pdf
    694.7 КБ · Перегляди: 35
Причина: 5 причин завышенного учета потребления электроэнергии новыми электронными электросчетчиками
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Ну то святе )
Як загородити — то земля міська
Як прибирати — то земля відноситься до будинку )
Парканом відділений добрячий шмат землі з яблуневим садом
У нас такий фокус не прокатив, як з'ясувалось, земля не належить ОСББ, а міській громаді.
Щоб земля належала осбб, треба зробити теж документацію і відвести землю під цей осбб
У нас у старих будинках таких прикладів нема
Тільки новобудови вже збудовані на ділянці землі, яка в оренді під даний будинок
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
В Украине вторая самая высокая цена в Европе на спотовом рынке электроэнергии, – нардеп Андрей Герус.

«Лоббисты энергетических монополий могут радоваться».

Спотовый рынок электроэнергии – это рынок наличного товара, на котором цены определяются на основе конкурентного механизма отбора ценовых заявок, сообщаемых электростанциями оператору рынка за сутки вперед до реальной поставки электроэнергии.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Щоб земля належала осбб, треба зробити теж документацію і відвести землю під цей осбб
Ми про це вже міркували. Але відмовились від цієї думки, бо тоді плата за ОСББ збільшиться в рази :(
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Компанія ДТЕК заявила, що вже полагодала 7 енергоблоків ТЕС, ще 7 зараз ремонтують
Протягом року компанія планує привести до ладу 27 енергоблоків.



“У 2023 році ДТЕК вже вклав 1,5 млрд грн в ремонт ТЕС. Взимку ТЕС ДТЕК зазнали десятків масованих атак ракетами та дронами, через що перед енергетиками стоїть безпрецедентний виклик – швидка та ефективна підготовка до наступної зими”, – йдеться в повідомленні.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Черговий атомний енергоблок вийшов з ремонту раніше плану, – Міненерго
Він додасть у систему 1000 МВт потужності.


 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Українців просять вимикати потужну техніку з електромережі з 16:00 до 23:00
Змінився період максимального споживання електроенергії протягом доби.


 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
В енергосистемі зафіксоване рекордне споживання електроенергії
Причина суттєвого зростання споживання – у першу чергу активне використання кондиціонерів. Громадян просять зменшити споживання електроенергії з 16:00 до 23:00.


 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Громадян просять зменшити споживання електроенергії з 16:00 до 23:00.
Что значит уменьшить??? Для чего я ставил кондиционер, подключал электричество, оплачивал проэкты, заказанную мощьность и всякую лабуду, плачу сполна конский тариф на электричество, чтоб по итогу когда мне нужно в доме прохладный воздух то мне говорят: атя тя тя мальчик, ты свою балалайку выключи и не пользуйся, так как у нас понимаешь ли перегруз...
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Громадян просять зменшити споживання електроенергії з 16:00 до 23:00.
Что значит уменьшить??? Для чего я ставил кондиционер, подключал электричество, оплачивал проэкты, заказанную мощьность и всякую лабуду, плачу сполна конский тариф на электричество, чтоб по итогу когда мне нужно в доме прохладный воздух то мне говорят: атя тя тя мальчик, ты свою балалайку выключи и не пользуйся, так как у нас понимаешь ли перегруз...
Може то через війну, та минулі обстріли енергосистеми?
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Може то через війну, та минулі обстріли енергосистеми?
Может и да а может и нет, у них как пик нагрузки так ложится все и вся, так как лет 25 как поменялось у людей оборудоавние и начали больше потреблять, а эти нехорошие люди абсолютно не чешутся делать реконструкции систем и замену говенного оборудования
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Може то через війну, та минулі обстріли енергосистеми?
Может и да а может и нет, у них как пик нагрузки так ложится все и вся, так как лет 25 как поменялось у людей оборудоавние и начали больше потреблять, а эти нехорошие люди абсолютно не чешутся делать реконструкции систем и замену говенного оборудования
Згоден цілком, за останні років 20 споживання зросло, а мережі не дуже реконструювали
Але після зимових обстріляв багато ж ТП та мереж постраждало
Тож щось можна списати на війну все ж таки.
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Громадян просять зменшити споживання електроенергії з 16:00 до 23:00.
Что значит уменьшить??? Для чего я ставил кондиционер, подключал электричество, оплачивал проэкты, заказанную мощьность и всякую лабуду, плачу сполна конский тариф на электричество, чтоб по итогу когда мне нужно в доме прохладный воздух то мне говорят: атя тя тя мальчик, ты свою балалайку выключи и не пользуйся, так как у нас понимаешь ли перегруз...

Та користуйтеся на здоров'я, але з розумом, ніхто ж не забороняє. Прочитайте рекомендації Укренерго по оптимальному користуванню кондиціонером і енергоємними приладами. І не смішіть кінськими тарифами, бо юрособи, що платять 6грн/кВт не зрозуміють.
Особисто вирішив прислухатися до рекомендацій ще навесні і маючи можливість перевів 90% ввімкненнь пралки і посудомийки на нічні години й бонусом ще й економія бюджету)). Як результат
за минулий місяць нічне погодинне споживання більше за денне. Загалом 49кВт нічних проти 90кВт денних. Інверторний кондиціонер споживає свої 550Вт на мінімальній потужності, працюючи зранку до години пік і дякуючи утепленому будинку, то ввечері можна і без кондиціонера обійтися та і ввімкнення на мінімальну потужність навантажує мережу значно менше , ніж більш енергоємні прилади.
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Особисто вирішив прислухатися до рекомендацій ще навесні і маючи можливість перевів 90% ввімкненнь пралки і посудомийки на нічні години й бонусом ще й економія бюджету)).
Соседи внизу счастливы, ночью слушать шум стиральной машины вместо того, чтобы спать.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Громадян просять зменшити споживання електроенергії з 16:00 до 23:00.
Что значит уменьшить??? Для чего я ставил кондиционер, подключал электричество, оплачивал проэкты, заказанную мощьность и всякую лабуду, плачу сполна конский тариф на электричество, чтоб по итогу когда мне нужно в доме прохладный воздух то мне говорят: атя тя тя мальчик, ты свою балалайку выключи и не пользуйся, так как у нас понимаешь ли перегруз...
Я згоден, на який ляд я ставив трохзонний лічильник щоб прийшли діджиталізатори і забрали в мене тариф на опалення?? І вони ще мені будуть вказувати що я повинен коли включати йдуть лісом і так машинка вночі працює, вибачайте воду треба качати і дньом решта все на економ лампах куди ще економити, а оті всі крикуни що мол не будете економити почнуть відключати позакривайте пельки меньше дивіться марахвон.
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Особисто вирішив прислухатися до рекомендацій ще навесні і маючи можливість перевів 90% ввімкненнь пралки і посудомийки на нічні години й бонусом ще й економія бюджету)).
Соседи внизу счастливы, ночью слушать шум стиральной машины вместо того, чтобы спать.
Найближчі сусіди від будинку за 30м, тому сплять спокійно.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
позакривайте пельки меньше дивіться
А я пропоную тобі почати фільтрувати базар, щось дуже радикальний тон.
Не подобаються умови ел. постачання - став вітряк/сонячну електростанцію. А в існуючій ел. системі України є відомі всім проблеми, про що населення попереджено, щось пробувати "качати" при таких умовах це просто тупість нереальна. Наступний етап теж всім відомий - це віялові відключення.
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Подтопленные подрывом Каховской ГЭС районы до сих пор без электричества. И не плачем, что кондиционер не включить или холодильник не работает.
Все познается в сравнении.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Не подобаються умови ел. постачання
Я уже очень много писал на эту тему, есть договора и качество электроэнергии, как им требовать деньги так это норма (это о времени когда еще не было войны, и все работало штатно, тоесть через жопу), а как дать электроэнергию согласно нормы так это пошел лесом, то уних подстанция горит, то провода не того сечения, то мнного людей на ветке, то10ка плавится и тд...

P.S. это о том как люди днем жилы при 160-200вольтах...
 
Зверху