Заміна/відновлення SIM-картки Київстар

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Alik555, можливо між вами є відмінність не лише залежна від салону і працівника, а також чи зареєстрований номер чи ні.
idea, У меня не зарегистрированный . Возможно.
Просто працівник лох і не хотів міняти сімку. Я по самому холдеру вже замінив більше 50 сім-карт в різних точках.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Alik555, можливо між вами є відмінність не лише залежна від салону і працівника, а також чи зареєстрований номер чи ні.
idea, У меня не зарегистрированный . Возможно.
Просто працівник лох і не хотів міняти сімку. Я по самому холдеру вже замінив більше 50 сім-карт в різних точках.
Кочевник, Я был в субботу, парень молодой. Может опыта нет. Купил сим . И сам произвёл замену.
Ps. Делал замену сим вф и лс. Даже слово не сказали. Надо что-то ещё. Нет .
 
Причина: Дополнен комментарий
Останнє редагування:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Просто працівник лох і не хотів міняти сімку. Я по самому холдеру вже замінив більше 50 сім-карт в різних точках.
Задрачивают расспросами, а какое пополнение, когда, когда куда звонили, какой тариф? Просто по холдеру не восстанавливают не меняют.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Просто працівник лох і не хотів міняти сімку. Я по самому холдеру вже замінив більше 50 сім-карт в різних точках.
Задрачивают расспросами, а какое пополнение, когда, когда куда звонили, какой тариф? Просто по холдеру не восстанавливают не меняют.
Ти їм щось поганого зробив? Жоден ще не задавав дурних питань. Один зовсім молоденький злякався пакета Діджус з кодами на папері. Але старший йому все пояснив.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Первый раз дивчын вижу, их аргумент "а может вы холдер нашли, щас этих холдеров валяется.. везде.. сколько хочешь", на вопрос "где валяются и когда приходить собирать?" было "ойвсьо короч! Какой остаток на счету? Какое пополнение или звонки?"
Звонков пол года точно не было, пополнения так же.
Ушел не солоно хлебавши.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Первый раз дивчын вижу, их аргумент "а может вы холдер нашли, щас этих холдеров валяется.. везде.. сколько хочешь", на вопрос "где валяются и когда приходить собирать?" было "ойвсьо короч! Какой остаток на счету? Какое пополнение или звонки?"
Звонков пол года точно не было, пополнения так же.
Ушел не солоно хлебавши.
Від самоуправства ніхто не застрахований.
Але треба було разом відкрити сторінку послуги де чітко написано:
або

SIM-карта (зв'язану на момент звернення з абонентським номером);
оригінал носій з PIN-, PUK-кодами;
Але ми самі тут бачимо, що шахрайств зараз багато, тому можливо таким способом вони намагаються відсіяти шахраїв.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Друг живет за границей, иногда приезжает в Украину. Есть у него номер КС, очень давний. Пишет на днях - хотел перенести номер на есим, а симкарту посеял. Прислал фото холдера.
Пошел в магазин - а там "дайте три номера на который звонили миллион раз". Человек приезжает раз в году на пару недель, симкой пользуется больше для инета, звонит изредка в отель например, или таксист позвонит, откуда у него частые номера. В общем, с этой процедурой не получилось. Хотя действительно, что делать если ну не звонишь часто, анахронизм это уже становится?
Фото холдера их не устроило - или давай оригинал или коробку от телефона в котором сим стояла (это вообще дичь как по мне).
И главное - хоть бы один мальчик из магазина упомянул об возможности купить симкарту, и с помощью ussd кода и puk-а перенести номер. Нашел на сайте эту возможность, у них же этот старпак купил и все сделал по инструкции с сайта, и восстановил симку. Хочется пойти и потыкать этим мальчикам в лицо. Понабирают разных.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Друг живет за границей, иногда приезжает в Украину. Есть у него номер КС, очень давний. Пишет на днях - хотел перенести номер на есим, а симкарту посеял. Прислал фото холдера.
Пошел в магазин - а там "дайте три номера на который звонили миллион раз". Человек приезжает раз в году на пару недель, симкой пользуется больше для инета, звонит изредка в отель например, или таксист позвонит, откуда у него частые номера. В общем, с этой процедурой не получилось. Хотя действительно, что делать если ну не звонишь часто, анахронизм это уже становится?
Фото холдера их не устроило - или давай оригинал или коробку от телефона в котором сим стояла (это вообще дичь как по мне).
И главное - хоть бы один мальчик из магазина упомянул об возможности купить симкарту, и с помощью ussd кода и puk-а перенести номер. Нашел на сайте эту возможность, у них же этот старпак купил и все сделал по инструкции с сайта, и восстановил симку. Хочется пойти и потыкать этим мальчикам в лицо. Понабирают разных.
У мене номер зареєстровано на паспорт. Без паспорта не хочуть відновлювати. 3 мене є пластик, телефон в якому сімкарта стояла і доступ до МКС. Можна якось реєстрацію видалити, щоб по пластику відновити?
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Друг живет за границей, иногда приезжает в Украину. Есть у него номер КС, очень давний. Пишет на днях - хотел перенести номер на есим, а симкарту посеял. Прислал фото холдера.
Пошел в магазин - а там "дайте три номера на который звонили миллион раз". Человек приезжает раз в году на пару недель, симкой пользуется больше для инета, звонит изредка в отель например, или таксист позвонит, откуда у него частые номера. В общем, с этой процедурой не получилось. Хотя действительно, что делать если ну не звонишь часто, анахронизм это уже становится?
Фото холдера их не устроило - или давай оригинал или коробку от телефона в котором сим стояла (это вообще дичь как по мне).
И главное - хоть бы один мальчик из магазина упомянул об возможности купить симкарту, и с помощью ussd кода и puk-а перенести номер. Нашел на сайте эту возможность, у них же этот старпак купил и все сделал по инструкции с сайта, и восстановил симку. Хочется пойти и потыкать этим мальчикам в лицо. Понабирают разных.
Можна якось реєстрацію видалити, щоб по пластику відновити?
Можна, прийти з паспортом і написати заяву на видалення.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
opex, тут ви не праві, вони консультували щодо послуги особистого звернення і усе в рамках процедури. Мало, які там лазять із фото холдерів.
Процедура, яку ви описуєте, без особистого звернення, ви мали про неї самі почитати в інтернеті.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
opex, тут ви не праві, вони консультували щодо послуги особистого звернення і усе в рамках процедури. Мало, які там лазять із фото холдерів.
Процедура, яку ви описуєте, без особистого звернення, ви мали про неї самі почитати в інтернеті.
Тобто працівнику ЦО Київстара заборонено повідомити про альтернативний законний шлях заміни сімкарти, у випадку коли так скажемо, основний шлях неможливий?
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
opex, звичайно не заборонено, але, скажімо так, потрібен небайдужий фахівець хай левел, який цікавиться не лише своєю роботою, а й усіма послугами компанії.
По суті, так би проконсультувати мали б оператори підтримки, але у мене теж є сумніви, щоб вони надали якісну всебічну інформацію.
 
Реєстрація
25.09.14
Місто
Березне
Як проводиться заміна інтернет СІМ-пари на контракті, якщо вона постійно перереєстровується в мережі - безкоштовно чи на загальних підставах?
 
Реєстрація
18.12.20
Місто
Львів
Телефон
Google Pixel 7
Як проводиться заміна інтернет СІМ-пари на контракті, якщо вона постійно перереєстровується в мережі - безкоштовно чи на загальних підставах?
Я міняв безкоштовно.
 
  • Like
Реакції: idea

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Підкажіть: номер знайомого, є у мене в мкс, знайомий загубив його ще влітку, звичайно, що дати поповнення і аж 3 номера ніхто не пам'ятає.
Чи є шанси, якщо номер є в мкс, відновити сімку безкоштовно?
Дякую.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
monter, нет канешн. Разве что пополнишь и поиграешься с переадресацией три раза.
 
Реєстрація
01.03.11
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 12, AW3, iPad m2
Устроился на работу. Там предложили ввести мой личный номер КС в их корпорацию. Возник такой вопрос, а если через некоторое время я захочу покинуть эту компанию, а они, по разным причинам не захотят выводить и отдавать мне мой номер (ну к примеру будут ревновать что многие клиенты номер узнали). У меня есть какая то возможность самостоятельно вернуть себе мой номер? Благодарю за советы заранее.
 
Зверху