Заряд різних пристроїв від одного зарядного

Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Взял какую то нонейм зарядку с двумя портами в том числе одним с фастзарядкой. Дома, через полчаса работы с одним планшетом, она спокойно померла.
Продавец когда ее трупик назад забирал раза три пытался у меня выяснить, может я ее одновременно к двум и более девайсам подключал, а это мол запрещено и тогда моя вина.
Я с ним спорить не стал, но что то мне его позиция странной показалась. Вроде бы эти зарядные должны спокойно переносить подключение больше одного девайса.
Да, с просадкой по силе тока, но терпеть, если два отверстия, ими же пользоваться нужно?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Нормальні так працюють.
Маю купу різних, фаст/не фаст, комбіновані, "фірмові"/нонейм. Найкраща (одна лишилася, інші пороздавав) з одним портом, видає чітко 5В +- 0,05В і 1А, хто б що з неї не намагався витягнути (не просідає, просто 5В 1А). Це я про потужних споживачів, звичайно віддає і менше 1А тим, хто потребує, або наприкінці звичайної зарядки. Використовую років з 5+, китай, алі, нонейм. Не гріється.
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Xiaomi, TOPK, UGREEN. Оптимально по ціні і якості поки зупинився на TOPK. Дві зарядки дома, одна в машині. Швидку зарядку підтримують, тестером перевіряв, ток не просідає при навантаженні
 
Реєстрація
17.01.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 10T Pro
Хтось бачив зарядник, щоб 1 порт 33 w (usb A аба C), другий 18 w (usb A), щоб одночастно міг заряджати 2 пристрої.
Тепер саме цікаве: не за всі гроші світу, в районі 300 грн.
Ali підходе, але не хочу отримати чайнофуфел.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Хтось бачив зарядник, щоб 1 порт 33 w (usb A аба C), другий 18 w (usb A), щоб одночастно міг заряджати 2 пристрої.
Тепер саме цікаве: не за всі гроші світу, в районі 300 грн.
Ali підходе, але не хочу отримати чайнофуфел.
я брал на 33 ватта двухпортовый, но если сразу оба порта в работе, то он только 20 выдает (стоит 8 баксов - магазин щас дает купон на 1 доллар):

Output:
Type-C:5V3A/ 9V3A/ 12V2.5A/ 15V2A/ 20V1.5A/ PPS 3.3-11V3A
USB-A:5V4.5A/ 5V3A/ 9V3A/ 12V2.5A/ 15V&2A/ 20V&1.5A
Type-C+USB-A: 5V4.5A total
 
Реєстрація
17.01.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 10T Pro
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Знайшов, але зі знижкою вийшло трошки більше: 390 грн.
476,88 грн. 49%OFF | Toocki GaN Charger 65W PD Fast USB Charger 3.0 For Xiaomi 12 iPhone 12 13 14 Pro Max X MacBook USB Type C Quick Charger Adapter
KUULAA фірма норм. Все, що я брав, а це і зарядки, і шнурки, і павери, повністю відповідали заявленим характеристикам. А за цю Toocki що відомо? Хтось вже юзав цю фірму?
 
Реєстрація
17.01.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Mi 10T Pro
Знайшов, але зі знижкою вийшло трошки більше: 390 грн.
476,88 грн. 49%OFF | Toocki GaN Charger 65W PD Fast USB Charger 3.0 For Xiaomi 12 iPhone 12 13 14 Pro Max X MacBook USB Type C Quick Charger Adapter
А за цю Toocki що відомо? Хтось вже юзав цю фірму?
Я подивився це відео:
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Знайшов для себе дуже цікаву зарядку, щоб заряджати кілька девайсів одночасно:
IMG_20230211_095254.jpg
Один незалежний порт QC, два порти USB.
Саме цікаве, що зарядка не перезапускається, коли приєднати другий пристрій. Мій старенький Baseus падав на 5V, коли приєднати другого споживача. Тут не так, QC продовжує видавати 9V, а два USB порти видають 5V. QC максимум нагрузив на 2,02A. USB видає 2,0A. Цікавий екран, з інтервалом 2 сек. показує напругу на QC, напругу на USB, та загальну силу струму на всіх портах. Короче, за 6,99$ дуже цікавий варіант на Алі.
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Знайшов для себе дуже цікаву зарядку, щоб заряджати кілька девайсів одночасно:
Переглянути вкладення 53128
Один незалежний порт QC, два порти USB.
Саме цікаве, що зарядка не перезапускається, коли приєднати другий пристрій. Мій старенький Baseus падав на 5V, коли приєднати другого споживача. Тут не так, QC продовжує видавати 9V, а два USB порти видають 5V. QC максимум нагрузив на 2,02A. USB видає 2,0A. Цікавий екран, з інтервалом 2 сек. показує напругу на QC, напругу на USB, та загальну силу струму на всіх портах. Короче, за 6,99$ дуже цікавий варіант на Алі.
У меня такая уже 7 месяцев трудится.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Обираю 100 Вт десктопну (тобто зі шнурком до блоку заряджання) зарядку. Вибір між Baseus 100W Gan3 Pro Desctop Chargher


і Ugreen CD328

Всі характеристики співмірні, але UGREEN дорожче, хоча має менш зручний форм-фактор для мене.
Ніби Baseus економить на дроселях і компаунді і вони свистять.
Може хтось бачив опис/відео порівнняння цих моделей? Або має власний позитивний/негативний досвід використання?
 
Зверху