Застосунок «iT Phone» — інтернет-телефон

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
«iT Phone» — це мобільний застосунок, який служить для якісних дзвінків через Інтернет (а також є можливість приймати й відправляти SMS). Інсталювавши його ви отримуєте український мобільний номер і можливість здійснювати інтернет-дзвінки на будь-які телефонні номери абонентів, навіть тим, хто його не інсталював.​

1. Для чего мне приложение?
С «iT Phone» вы можете звонить с номера Интертелеком (виртуального или существующего) и принимать на него звонки с любого мобильного или стационарного телефона в любой точке мира при наличии интернета.

2. Что мне нужно сделать чтобы начать?
  • Скачайте приложение для своего телефона
  • Зарегистрируйтесь на email или телефон
  • Подключите новый или существующий номер Интертелеком используя пункты формы
3. Как проверить баланс на номере?
Набрать комбинацию *7501 и нажать клавишу вызова

4. Почему мне не приходят реквизиты SIP?
Тариф ITPhone Start доступен только для использовании в приложении «iT Phone». Все настройки происходят в приложении автоматически , после оформления номера, вам ничего не нужно делать вручную.

5. Какая абонплата по ITPhone Start?
Абонплата по тарифу ITPhone Start — отсутствует. Стоимость услуги SIP — 1 ₴ в день использования или 20 ₴ за 30 дней.

6. Можно ли подключить свой существующий номер?
Да, для этого вам необходимо в форме заказа номера выбрать тип абонента "СУЩЕСТВУЮЩИЙ", подтвердить свой номер микровызовом (последние 4 цифры), после чего, на вашем номере активируется услуга SIP и номер будет автоматически добавлен в «iT Phone». Тарификация услуги SIP согласно вашему тарифу.

7. Почему я не могу сменить или сбросить пароль для ITPhone Start тарифа?
В приложение приходят автоматические настройки, нет необходимости сбрасывать что-либо включая пароль.

8. У меня работают исходящие вызовы, но входящие вызовы в ITPhone не поступают.
Возможно у вас не стоит переадресация всех входящих вызовов. Для этого вам необходимо набрать следующую комбинацию с «iT Phone»:
*7471 — установка переадресации всех входящих в «iT Phone»
*7470 — снятие переадресации (входящие будут поступать на SIM-карту, если у вас она есть).
Другие команды SIP-переадресации.

9. Мне не приходят SMS. Что делать?
Если вы существующий абонент (не ITPhone Start тариф), возможно вы добавляли свой номер вручную. Вам необходимо добавить свой номер через форму "онлайн подключение номера" выбрав пункт тип абонента "Существующий". После этого произойдет привязка «iT Phone» к номеру и вы начнёте получать SMS в «iT Phone».

10. На моём существующем номере дублируются SMS (в телефон и в «iT Phone»)
Так и должно быть. Но если на вашем телефоне не будет сети, но будет интернет Wi-Fi, SMS поступит только в «iT Phone».

11. Как мне совершать аудио-, видео-звонки бесплатно?
Для того чтобы совершать аудио и видео звонки с «iT Phone» на «iT Phone» бесплатно, необходимо, чтобы у человека, которому вы звоните, тоже был зарегистрирован ITPhone. В телефонной книге, те, у кого есть «iT Phone», показываются сверху и имеют значок статуса.

12. Как перенести номер с одного «iT Phone» на другой?
Ответ.

13. Как добавить в «iT Phone» существующий номер?
см. п. 2 сообщения

14. Как добавить в «iT Phone» номер, полученный во время теста и на который есть ID и пароль?
см. п. 1 сообщения

15. У меня вылетела ошибка "Что-то пошло не так..."
Возможная причина
Команды SIP-переадресации
Условия, при которых ежедневная абонплата за SIP не снимается.
 
Останнє редагування модератором:

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
где-то месяц назад решил перейти на бэту айтифона. И получил проблему - не видны смс-ки в поле чаты. Перешёл на стабильную. Всё восстановилось.

Недавно обновилась плеймаркете стабильная версия сабжа. И - смс-ки во вкладке чаты снова исчезли.
П - программисты!
Там очень по дебильному(как и все в этой компании) прописано.в вкладке чаты, на номере телефона, при нажатии отображаются смс.Все вперемешку в общем списке.отакэ
Кажуть, що це спеціяльно так зроблено... Брали приклад з Вібера.
Теперь наверно, пример с телеги взяли..звонить, то хоть можно?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
где-то месяц назад решил перейти на бэту айтифона. И получил проблему - не видны смс-ки в поле чаты. Перешёл на стабильную. Всё восстановилось.

Недавно обновилась плеймаркете стабильная версия сабжа. И - смс-ки во вкладке чаты снова исчезли.
П - программисты!
Там очень по дебильному(как и все в этой компании) прописано.в вкладке чаты, на номере телефона, при нажатии отображаются смс.Все вперемешку в общем списке.отакэ
Кажуть, що це спеціяльно так зроблено... Брали приклад з Вібера.
Теперь наверно, пример с телеги взяли..звонить, то хоть можно?
Дзвонити можна зі старту застосунку. Фікси з отриманням смс.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Вийшло оновлення на ios. Візуально нічого не змінилось, абсолютно все таке ж сумне й костурбате, темної теми нема.
 
Реєстрація
21.10.12
Місто
Киев
Версия 3.14.12 заработала нормально. Звонки и СМС проходят и СМС теперь сохраняются в чатах . Расхода аккумулятора не наблюдается как в предыдущих версиях.
 
Реєстрація
19.02.16
Місто
Киев
Телефон
Redmi Note 10 5G
В связи с подорожанием тарифов решил не платить абонплату и перейти на IT Phone.
Но без оплаченной абонплаты я не могу подключить IT Phone. на существующий номер.
Позвонил им , мне объяснили, что таки да, я должен 50 грн абонку за месяц и плюс 25 грн за IT Phone.. Получается я должен платить 75 грн?
И еще я сказал неправду, что собираюсь переезжать в регионы. где отключена связь CDMA, и мне совсем не за чем платить абонплату, так как связи то и нет... Затруднились с ответом.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
В связи с подорожанием тарифов решил не платить абонплату и перейти на IT Phone.
Но без оплаченной абонплаты я не могу подключить IT Phone. на существующий номер.
Позвонил им , мне объяснили, что таки да, я должен 50 грн абонку за месяц и плюс 25 грн за IT Phone.. Получается я должен платить 75 грн?
И еще я сказал неправду, что собираюсь переезжать в регионы. где отключена связь CDMA, и мне совсем не за чем платить абонплату, так как связи то и нет... Затруднились с ответом.
Якщо підключення контрактне (міський номер в наявності), то абонку за тп платити доведеться постійно. Інакше - ніяк. Я в себе це питання вирішив таким чином: відмовився від контрактного міського/конвергентного номера, забив на нього назавжди. Замість цього взяв номер в ІТ-Фоні (безконтрактний), перевів його на тп Завжди на зв"язку 50, і тримаю там на нарахунку суму меншу, ніж треба для оплати місячної абонки. В результаті - абонки за сіп нема, і оплачую лише за фактично використані хвилини.
 

dead_astronaut

in space
Реєстрація
05.02.20
Місто
Київ
В связи с подорожанием тарифов решил не платить абонплату и перейти на IT Phone.
Но без оплаченной абонплаты я не могу подключить IT Phone. на существующий номер.
Позвонил им , мне объяснили, что таки да, я должен 50 грн абонку за месяц и плюс 25 грн за IT Phone.. Получается я должен платить 75 грн?
И еще я сказал неправду, что собираюсь переезжать в регионы. где отключена связь CDMA, и мне совсем не за чем платить абонплату, так как связи то и нет... Затруднились с ответом.
25 грн. - это за что?
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Якщо підключення контрактне (міський номер в наявності), то абонку за тп платити доведеться постійно. Інакше - ніяк.
До речі, це цікаве питання. Бо в мене, коли я перестав платити абонку на міському в жовтні, вхідні в ІТфоні працювали. Хоча, може це було до 10 числа, зараз вже точно не скажу. Потім перейшов на бети, ІТфон взагалі перестав працювати, постійно знаходився в режимі з'єднання. Хоча може саме через блокування з боку інтера. Але стабільна версія до того наче працювала. Повернувся на стабільну версію, не міг взагалі зареєструватися, «спробуйте за 5 хвилин», ога. І тільки після сьогоднішнього оновлення вдалося зареєструватися по новій, але не вдалося підключити номер, «в обработкє». Подзвонив на гарячку, замовив підключення сіп вручну. Чекаю на смс.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
До речі, це цікаве питання. Бо в мене, коли я перестав платити абонку на міському в жовтні, вхідні в ІТфоні працювали. Хоча, може це було до 10 числа, зараз вже точно не скажу.
Мова велась про те, щоб повноцінно користуватись послугами, а не лише на вхід. А щоб повноцінно користуватись, на контракті треба платити абонку, а на пріпейді - ні.
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Мова велась про те, щоб повноцінно користуватись послугами, а не лише на вхід. А щоб повноцінно користуватись, на контракті треба платити абонку, а на пріпейді - ні.
Мені дівчинка на гарячці сьогодні втирала, що вхідні на ІТфон без сплаченої абонки не працюватимуть. Щойно підключив і перевірив. Вхідні на ІТфон працюють. :D
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Мова велась про те, щоб повноцінно користуватись послугами, а не лише на вхід. А щоб повноцінно користуватись, на контракті треба платити абонку, а на пріпейді - ні.
Мені дівчинка на гарячці сьогодні втирала, що вхідні на ІТфон без сплаченої абонки не працюватимуть. Щойно підключив і перевірив. Вхідні на ІТфон працюють. :D
Такого не может быть. Если не оплачена абонка. Переадресация не работает на айти фон. Скорей всего вы позвонили на айти фон как на месенджер.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
і оплачую лише за фактично використані хвилини
У тебя в подписи "смартфон зеро". Не дешевле с него звонить по 35 коп/мин?
Ніт. Там ще крім 35 коп/хв, треба сплачувати абоку 75 коп/день (у випадку користування), бо регіон не той.
Post automatically merged:

Мова велась про те, щоб повноцінно користуватись послугами, а не лише на вхід. А щоб повноцінно користуватись, на контракті треба платити абонку, а на пріпейді - ні.
Мені дівчинка на гарячці сьогодні втирала, що вхідні на ІТфон без сплаченої абонки не працюватимуть. Щойно підключив і перевірив. Вхідні на ІТфон працюють. :D
А це залежить від тп. В тп, які потребують абонку за сіп, вхідні без сплаченої абонки не працюють. От тому я й змінив ІТ-Фоновський тп IT PHONE Online, в якому вимагають абонку за сіп, на тп Завжди на зв"язку 50, в якому сіп без абонки.

Про інші тп, станом на сьогодні, я не можу із 100%-ю впевненістю стверджувати це, але, принаймні, раніше так було.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
і оплачую лише за фактично використані хвилини
У тебя в подписи "смартфон зеро". Не дешевле с него звонить по 35 коп/мин?
Ніт. Там ще крім 35 коп/хв, треба сплачувати абоку 75 коп/день (у випадку користування), бо регіон не той.
Post automatically merged:

Мова велась про те, щоб повноцінно користуватись послугами, а не лише на вхід. А щоб повноцінно користуватись, на контракті треба платити абонку, а на пріпейді - ні.
Мені дівчинка на гарячці сьогодні втирала, що вхідні на ІТфон без сплаченої абонки не працюватимуть. Щойно підключив і перевірив. Вхідні на ІТфон працюють. :D
А це залежить від тп. В тп, які потребують абонку за сіп, вхідні без сплаченої абонки не працюють. От тому я й змінив ІТ-Фоновський тп IT PHONE Online, в якому вимагають абонку за сіп, на тп Завжди на зв"язку 50, в якому сіп без абонки.

Про інші тп, станом на сьогодні, я не можу із 100%-ю впевненістю стверджувати це, але, принаймні, раніше так було.
До речі, без сплати абонки, які діють обмеження?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
До речі, без сплати абонки, які діють обмеження?
Я жодних обмежень не помічав. Користуюсь лише голосом через ІТ-Фон, тому кількість хвилин у мене обмежена кількістю грошей на рахунку. )))
 

burn

що нового?
Реєстрація
15.03.09
Місто
Одесса
Телефон
Ace&Base Плюс
мне доступен бесплатный переход из IT Phone Online на тариф Всегда на связи 50, это оно?
Воно. Але, якщо Ви вже оплатили першу абонку за тп ІТ-Фон Онлайн, то зараз вже нема сенсу міняти тп на Завжди на зв"язку. Бо при сплаченій абонці - сіп безкоштовний. Тп треба міняти через 30 днів.
Спасибо! Да, я оплатил 25 гривен за при покупке номера, и они зачлись как первая абонка по тарифу IT Phone Online. А если я сейчас же и перейду на "всегда на связи 50" чтобы закрыть вопрос, сип перестанет быть бесплатным? Надо переходить после окончания первого оплаченного периода, или как?

Я так понял поскольку всегда на связи это не сип тариф, за сип подразумевается оплата, но не нашёл её на странице тарифа в доп услугах.

Моя цель с айти фоном - бесплатные входящие звонки и смс без абонки.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
мне доступен бесплатный переход из IT Phone Online на тариф Всегда на связи 50, это оно?
Воно. Але, якщо Ви вже оплатили першу абонку за тп ІТ-Фон Онлайн, то зараз вже нема сенсу міняти тп на Завжди на зв"язку. Бо при сплаченій абонці - сіп безкоштовний. Тп треба міняти через 30 днів.
Спасибо! Да, я оплатил 25 гривен за при покупке номера, и они зачлись как первая абонка по тарифу IT Phone Online. А если я сейчас же и перейду на "всегда на связи 50" чтобы закрыть вопрос, сип перестанет быть бесплатным? Надо переходить после окончания первого оплаченного периода, или как?

Я так понял поскольку всегда на связи это не сип тариф, за сип подразумевается оплата, но не нашёл её на странице тарифа в доп услугах.

Моя цель с айти фоном - бесплатные входящие звонки и смс без абонки.
Перейти на інший тп можна і зараз. В тп Завжди на зв"язку сіп безплатний зразу, там нема ніякої абонки за сіп.
Post automatically merged:

В особистому кабінеті, в розділі Послуги та тарифи - Управління послугами - Підключені послуги, послуга SIP (30 днів), має бути в стані Підключено, і абонплата - Безкоштовно.
 

burn

що нового?
Реєстрація
15.03.09
Місто
Одесса
Телефон
Ace&Base Плюс
Перейти на інший тп можна і зараз. В тп Завжди на зв"язку сіп безплатний зразу, там нема ніякої абонки за сіп.
Стоп, я запутался) вы выше писали что менять тариф нет смысла потому что при оплаченной абонке сип бесплатный:

Але, якщо Ви вже оплатили першу абонку за тп ІТ-Фон Онлайн, то зараз вже нема сенсу міняти тп на Завжди на зв"язку. Бо при сплаченій абонці - сіп безкоштовний. Тп треба міняти через 30 днів.

Но если в тарифе "Всегда на связи 50" он и так бесплатный, то какая разница? В смысле, что я теряю? Уточните плз


В особистому кабінеті, в розділі Послуги та тарифи - Управління послугами - Підключені послуги, послуга SIP (30 днів), має бути в стані Підключено, і абонплата - Безкоштовно.
У меня там:
SIP
SIP-номер (30 днів) Абонентна плата безкоштовно Підключена
SIP (30 днів) Абонентна плата безкоштовно Вартість підключення безкоштовно Відключена
Я так понял, перед сменой тарифа я дополнительно, отдельно подключаю "SIP (30 днів)"?
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Перейти на інший тп можна і зараз. В тп Завжди на зв"язку сіп безплатний зразу, там нема ніякої абонки за сіп.
Стоп, я запутался) вы выше писали что менять тариф нет смысла потому что при оплаченной абонке сип бесплатный:

Але, якщо Ви вже оплатили першу абонку за тп ІТ-Фон Онлайн, то зараз вже нема сенсу міняти тп на Завжди на зв"язку. Бо при сплаченій абонці - сіп безкоштовний. Тп треба міняти через 30 днів.

Но если в тарифе "Всегда на связи 50" он и так бесплатный, то какая разница? В смысле, что я теряю? Уточните плз


В особистому кабінеті, в розділі Послуги та тарифи - Управління послугами - Підключені послуги, послуга SIP (30 днів), має бути в стані Підключено, і абонплата - Безкоштовно.
У меня там:
SIP
SIP-номер (30 днів) Абонентна плата безкоштовно Підключена
SIP (30 днів) Абонентна плата безкоштовно Вартість підключення безкоштовно Відключена
Я так понял, перед сменой тарифа я дополнительно, отдельно подключаю "SIP (30 днів)"?
Я реаллно запутався в тому в чому ти запутався :)
Я так розумію ти хочеш перети на Завжди на звязку 50 з Іт фон онлайн.
Те що ти можеш в любий час перейти- малось на увазі що це не прямий номер з контрактом, а пріпейд, тому переходити можна в любий час бо абонка там рахується не з 1-го числа, як в контракті, і тоді можеш більше не поповнювати і він буде рік працювати на вхід голос і СМС, але якщо абонка сплачена то оптимально дочекатись закінчення терміну абонки і в останні дні перейти, бо ІТ на відміну від ЛС проплачені послуги не переносить, більше того в ОК скоріше за все не дасть тобі перейти швидше.
Щодо налаштвань- то мається на увазі що вони мали би автоматом перейти, але про всяк випадок рекомендують перевірити, якщо не безкоштовно, то відключити послугу СІП і знову включити бо буде знімати 1 грн. Ну і або робобаба або колцентр буде дзвонити і питатись чого не поповнюєте рахунок по два рази в місяць.
Вроді би все. :)
 
Зверху