Застосунок «iT Phone» — інтернет-телефон

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
«iT Phone» — це мобільний застосунок, який служить для якісних дзвінків через Інтернет (а також є можливість приймати й відправляти SMS). Інсталювавши його ви отримуєте український мобільний номер і можливість здійснювати інтернет-дзвінки на будь-які телефонні номери абонентів, навіть тим, хто його не інсталював.​

1. Для чего мне приложение?
С «iT Phone» вы можете звонить с номера Интертелеком (виртуального или существующего) и принимать на него звонки с любого мобильного или стационарного телефона в любой точке мира при наличии интернета.

2. Что мне нужно сделать чтобы начать?
  • Скачайте приложение для своего телефона
  • Зарегистрируйтесь на email или телефон
  • Подключите новый или существующий номер Интертелеком используя пункты формы
3. Как проверить баланс на номере?
Набрать комбинацию *7501 и нажать клавишу вызова

4. Почему мне не приходят реквизиты SIP?
Тариф ITPhone Start доступен только для использовании в приложении «iT Phone». Все настройки происходят в приложении автоматически , после оформления номера, вам ничего не нужно делать вручную.

5. Какая абонплата по ITPhone Start?
Абонплата по тарифу ITPhone Start — отсутствует. Стоимость услуги SIP — 1 ₴ в день использования или 20 ₴ за 30 дней.

6. Можно ли подключить свой существующий номер?
Да, для этого вам необходимо в форме заказа номера выбрать тип абонента "СУЩЕСТВУЮЩИЙ", подтвердить свой номер микровызовом (последние 4 цифры), после чего, на вашем номере активируется услуга SIP и номер будет автоматически добавлен в «iT Phone». Тарификация услуги SIP согласно вашему тарифу.

7. Почему я не могу сменить или сбросить пароль для ITPhone Start тарифа?
В приложение приходят автоматические настройки, нет необходимости сбрасывать что-либо включая пароль.

8. У меня работают исходящие вызовы, но входящие вызовы в ITPhone не поступают.
Возможно у вас не стоит переадресация всех входящих вызовов. Для этого вам необходимо набрать следующую комбинацию с «iT Phone»:
*7471 — установка переадресации всех входящих в «iT Phone»
*7470 — снятие переадресации (входящие будут поступать на SIM-карту, если у вас она есть).
Другие команды SIP-переадресации.

9. Мне не приходят SMS. Что делать?
Если вы существующий абонент (не ITPhone Start тариф), возможно вы добавляли свой номер вручную. Вам необходимо добавить свой номер через форму "онлайн подключение номера" выбрав пункт тип абонента "Существующий". После этого произойдет привязка «iT Phone» к номеру и вы начнёте получать SMS в «iT Phone».

10. На моём существующем номере дублируются SMS (в телефон и в «iT Phone»)
Так и должно быть. Но если на вашем телефоне не будет сети, но будет интернет Wi-Fi, SMS поступит только в «iT Phone».

11. Как мне совершать аудио-, видео-звонки бесплатно?
Для того чтобы совершать аудио и видео звонки с «iT Phone» на «iT Phone» бесплатно, необходимо, чтобы у человека, которому вы звоните, тоже был зарегистрирован ITPhone. В телефонной книге, те, у кого есть «iT Phone», показываются сверху и имеют значок статуса.

12. Как перенести номер с одного «iT Phone» на другой?
Ответ.

13. Как добавить в «iT Phone» существующий номер?
см. п. 2 сообщения

14. Как добавить в «iT Phone» номер, полученный во время теста и на который есть ID и пароль?
см. п. 1 сообщения

15. У меня вылетела ошибка "Что-то пошло не так..."
Возможная причина
Команды SIP-переадресации
Условия, при которых ежедневная абонплата за SIP не снимается.
 
Останнє редагування модератором:

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
А вы наискосок не читайте..поднимите глаза чуть выше...
Да, да, я же извинился, все верно.
Ладно.можно поставить itphone на другое у-во ,без потери данных, с одного номера? И пользоваться параллельно?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Наверное, у нас с вами при одинаковых условиях, разное понимание качества...
А, ну так. Коли в мене звук супер, жодного пропадання нема ані з моєї сторони, ані з іншої, а у Вас - звук ужасен, меня не слышат, то це аж ніяк не підходить під твердження "разное понимание качества". Шукайте проблему в своєму телефоні, а не в додатку і разном поніманіі качества...
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Прикольні спостереення: є теоефон Cisco з можливстю SIP(піключено правильно, і через езернет завжди)і там прописаний номер ІТ 1) звінок з любого фізичного чи мобільного оператора - все чудово ні зитримок ні затиків. 2) Дзвінок з БІП лайфа(і навпаки) - все чудово, але відчувається відставання 3) дзвінок з SIP УТК (а навпаки через раз) якість зв'язку чудова, але є проблеиа з додзвоном 4) дзвінок з Акробітса/гроундваре - є затримка з повторними дзвінками- залітьає в Forbidden(але тільки не з Cisco),але терпимо. 4) найцікавіше дзвінок з/на ІТ-фон. а) постійне ехо-співрозмовник чує сам сам себе. б) з першого разу не факт що додзвонитесь той самий Forbidden . в) доаток перестає реагувти і зупинити розмoву можна тільки фізично з Cisco. Тобто іншими словами Cisco, який був ще задовго до ІТ, працює ідеально з усім, крім ІТ Фона від ІТ,як поствщика сервісу. Десь так. Зараз мене knedlyk закидає мене г... 😎
 

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
Наверное, у нас с вами при одинаковых условиях, разное понимание качества...
А, ну так. Коли в мене звук супер, жодного пропадання нема ані з моєї сторони, ані з іншої, а у Вас - звук ужасен, меня не слышат, то це аж ніяк не підходить під твердження "разное понимание качества". Шукайте проблему в своєму телефоні, а не в додатку і разном поніманіі качества...
Два эталонных смарта.на которых все мессенджеры работают идеально.вайбер, вацап,сигнал,телега, даже bip...см.под спойлер, и это не все)
 

Вкладення

  • Screenshot_20210205-221242_One UI Home.jpg
    Screenshot_20210205-221242_One UI Home.jpg
    163.2 КБ · Перегляди: 30

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
zynq, 11 андроид, 3.14.12, звук идеальный, лучше чем через сеть 1x. Плохо слышно когда на той стороне аппарат фуфло, типа globex.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
А вы наискосок не читайте..поднимите глаза чуть выше...
Да, да, я же извинился, все верно.
Ладно.можно поставить itphone на другое у-во ,без потери данных, с одного номера? И пользоваться параллельно?
Спасибо за одолжение и возможность ответить, думал уже все, а тут шанс. Насколько мне известно, то такой возможности не указано ни на оф сайте, ни в описании программы разработчика. По крайней мере, я такого не нашел. Посему мой ответ: нет!
lsd, там намутить цель, качество вообще второстепенное и значения не имеет никакого.
 

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
Ну вот и я не нашел)) шо там можно промутить, так и не понял...
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
но вообще, это конечно странно, ибо в свойствах программы написано, что поддерживаются версии начиная с 4.1+
Ну а хто сказав що не підтримується? Але ж сам бачиш, що в тебе-то працює, але якість голосу не ахті. А для кращої якості треба мати телефон кращий.
11 андроид, ноте 10 плюс.звук ужасен, меня не слышат.интернет гигабайтный)
Vitalik, я на это отвечал.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Прикольні спостереення: є теоефон Cisco з можливстю SIP(піключено правильно, і через езернет завжди)і там прописаний номер ІТ 1) звінок з любого фізичного чи мобільного оператора - все чудово ні зитримок ні затиків. 2) Дзвінок з БІП лайфа(і навпаки) - все чудово, але відчувається відставання 3) дзвінок з SIP УТК (а навпаки через раз) якість зв'язку чудова, але є проблеиа з додзвоном 4) дзвінок з Акробітса/гроундваре - є затримка з повторними дзвінками- залітьає в Forbidden(але тільки не з Cisco),але терпимо. 4) найцікавіше дзвінок з/на ІТ-фон. а) постійне ехо-співрозмовник чує сам сам себе. б) з першого разу не факт що додзвонитесь той самий Forbidden . в) доаток перестає реагувти і зупинити розмoву можна тільки фізично з Cisco. Тобто іншими словами Cisco, який був ще задовго до ІТ, працює ідеально з усім, крім ІТ Фона від ІТ,як поствщика сервісу. Десь так. Зараз мене knedlyk закидає мене г...
Я теж все це перепробував свого часу, хіба що замість Циськи в мене китайський Есьцен на віфі (можете мене закидати теж - не люблю дротів, ще й ламером був в сіп-пристроях, як брав, але працюють). Найскладніше - це УТК, до того, я з ними намаявся і ще маюся з їхнім Хмарним АТС, але дешевше в комплекті, ніж ІТ (потім вже до номера звик).

ІТФон - не панацея, але має дуже хорошу особливість - власний світч-сервер, де відбувається "магія". Це помагає виїжджати з проблемою за натом, стискає опусом голос. В той же час тут ховається й велика трабла, бо сервер за кордоном. А далі вже кому як не везе.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Ну вот и я не нашел)) шо там можно промутить, так и не понял...
Можна спробувати, але без нативної прив'язки, тобто sip ID + пароль на обох пристроях чи в комбінації. Тут не підійде тариф ІТФон онлайн. Поділіться результатами, плз.
 

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
Ну вот и я не нашел)) шо там можно промутить, так и не понял...
Можна спробувати, але без нативної прив'язки, тобто sip ID + пароль на обох пристроях чи в комбінації. Тут не підійде тариф ІТФон онлайн. Поділіться результатами, плз.
Пока калл центр ответа не знает.посоветовал обратится в рабочее время
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Ну вот и я не нашел)) шо там можно промутить, так и не понял...
Можна спробувати, але без нативної прив'язки, тобто sip ID + пароль на обох пристроях чи в комбінації. Тут не підійде тариф ІТФон онлайн. Поділіться результатами, плз.
Пока калл центр ответа не знает.посоветовал обратится в рабочее время
Зайдіть на my.intertelecom.ua та перевірте, чи маєте сіп ід та пароль на сіп. Якщо так, то можете все самі легко зробити.

Підключені номери -> (+) -> Створити підключення
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Прикольні спостереення: є теоефон Cisco з можливстю SIP(піключено правильно, і через езернет завжди)і там прописаний номер ІТ 1) звінок з любого фізичного чи мобільного оператора - все чудово ні зитримок ні затиків. 2) Дзвінок з БІП лайфа(і навпаки) - все чудово, але відчувається відставання 3) дзвінок з SIP УТК (а навпаки через раз) якість зв'язку чудова, але є проблеиа з додзвоном 4) дзвінок з Акробітса/гроундваре - є затримка з повторними дзвінками- залітьає в Forbidden(але тільки не з Cisco),але терпимо. 4) найцікавіше дзвінок з/на ІТ-фон. а) постійне ехо-співрозмовник чує сам сам себе. б) з першого разу не факт що додзвонитесь той самий Forbidden . в) доаток перестає реагувти і зупинити розмoву можна тільки фізично з Cisco. Тобто іншими словами Cisco, який був ще задовго до ІТ, працює ідеально з усім, крім ІТ Фона від ІТ,як поствщика сервісу. Десь так. Зараз мене knedlyk закидає мене г...
Я теж все це перепробував свого часу, хіба що замість Циськи в мене китайський Есьцен на віфі (можете мене закидати теж - не люблю дротів, ще й ламером був в сіп-пристроях, як брав, але працюють). Найскладніше - це УТК, до того, я з ними намаявся і ще маюся з їхнім Хмарним АТС, але дешевше в комплекті, ніж ІТ (потім вже до номера звик).

ІТФон - не панацея, але має дуже хорошу особливість - власний світч-сервер, де відбувається "магія". Це помагає виїжджати з проблемою за натом, стискає опусом голос. В той же час тут ховається й велика трабла, бо сервер за кордоном. А далі вже кому як не везе.
Фух пронесло! :eek: Я не зациклювавсяна Цисці. Просто використав те що знайшов на ОЛХ, а виявилось що в нас на роботі ще й завалявся один апарат з підтримкою СІП, тому й провода, але для моїх цілей провід взагалі не проблема- всюди є стаціонарний інтернет. Вразила якість звязку на Цисці,і в порівняння розчарувала реально на ІТ фоні. Все би нічого, якби інші SIP програмивели себе так само. А тут той самий БІП і той самий номер ІТ в Акробітсі працюють можна сказати ідеально в порівнняні з ІТФоном. Тому й перевів свій номер знову на звязку в ІТ-Фоні знята галочка, тобто СМС приходять в ІТ Фон, дзвінки в Акробітс.
 

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
На втором у-ве на один номер не хочет регистрироваться it phone.пароль есть
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
На втором у-ве на один номер не хочет регистрироваться it phone.пароль есть
Так это логично, и так не должно работать. Куда входящие принимать, как объяснять исходящие от других лиц. КС с "сим-парой" много разгребал нюансов после запуска услуги, и продолжает грести.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
На втором у-ве на один номер не хочет регистрироваться it phone.пароль есть
Спасибі за тест! Можете спробувати на одному смарті поставити ІТФон, а на иншому - якийсь инший сіп-клієнт, напр. Акробітс той же.

ІТ доволі цікаво мені теж пояснювали, що авторизація на різних пристроях не підтримується, особливо, якщо вони в різних мережах. В той же час у мене працює сценарій: номер на хардфонів та через ІТФон - десь раз на рік злітає все це на 2-3 години. :)
 
  • Like
Реакції: zynq
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев

ІТ доволі цікаво мені теж пояснювали, що авторизація на різних пристроях не підтримується, особливо, якщо вони в різних мережах. В той же час у мене працює сценарій: номер на хардфонів та через ІТФон - десь раз на рік злітає все це на 2-3 години. :)
Та все працює на декількох пристроях, але тільки один ІТ фон на андроїді плюс один на огризку( якщо не допиляли, бо яблока вже не маю і перевірити не зможу), і скільки хочеш в сторонніх клієнтах. Дзвонять всі одночасно, хто перший взяв той і говорить. З хардфоном одночасно не вийде, як варіант поставити переадресацію за невідповіді з інтервалом, тоді спочатку дзвонитиме трубка потім софтфони.
 
  • Like
Реакції: vlm
Зверху