Застосунок «iT Phone» — інтернет-телефон

Igorello

Заблокирован
Реєстрація
10.10.15
Місто
Донецк
«iT Phone» — це мобільний застосунок, який служить для якісних дзвінків через Інтернет (а також є можливість приймати й відправляти SMS). Інсталювавши його ви отримуєте український мобільний номер і можливість здійснювати інтернет-дзвінки на будь-які телефонні номери абонентів, навіть тим, хто його не інсталював.​

1. Для чего мне приложение?
С «iT Phone» вы можете звонить с номера Интертелеком (виртуального или существующего) и принимать на него звонки с любого мобильного или стационарного телефона в любой точке мира при наличии интернета.

2. Что мне нужно сделать чтобы начать?
  • Скачайте приложение для своего телефона
  • Зарегистрируйтесь на email или телефон
  • Подключите новый или существующий номер Интертелеком используя пункты формы
3. Как проверить баланс на номере?
Набрать комбинацию *7501 и нажать клавишу вызова

4. Почему мне не приходят реквизиты SIP?
Тариф ITPhone Start доступен только для использовании в приложении «iT Phone». Все настройки происходят в приложении автоматически , после оформления номера, вам ничего не нужно делать вручную.

5. Какая абонплата по ITPhone Start?
Абонплата по тарифу ITPhone Start — отсутствует. Стоимость услуги SIP — 1 ₴ в день использования или 20 ₴ за 30 дней.

6. Можно ли подключить свой существующий номер?
Да, для этого вам необходимо в форме заказа номера выбрать тип абонента "СУЩЕСТВУЮЩИЙ", подтвердить свой номер микровызовом (последние 4 цифры), после чего, на вашем номере активируется услуга SIP и номер будет автоматически добавлен в «iT Phone». Тарификация услуги SIP согласно вашему тарифу.

7. Почему я не могу сменить или сбросить пароль для ITPhone Start тарифа?
В приложение приходят автоматические настройки, нет необходимости сбрасывать что-либо включая пароль.

8. У меня работают исходящие вызовы, но входящие вызовы в ITPhone не поступают.
Возможно у вас не стоит переадресация всех входящих вызовов. Для этого вам необходимо набрать следующую комбинацию с «iT Phone»:
*7471 — установка переадресации всех входящих в «iT Phone»
*7470 — снятие переадресации (входящие будут поступать на SIM-карту, если у вас она есть).
Другие команды SIP-переадресации.

9. Мне не приходят SMS. Что делать?
Если вы существующий абонент (не ITPhone Start тариф), возможно вы добавляли свой номер вручную. Вам необходимо добавить свой номер через форму "онлайн подключение номера" выбрав пункт тип абонента "Существующий". После этого произойдет привязка «iT Phone» к номеру и вы начнёте получать SMS в «iT Phone».

10. На моём существующем номере дублируются SMS (в телефон и в «iT Phone»)
Так и должно быть. Но если на вашем телефоне не будет сети, но будет интернет Wi-Fi, SMS поступит только в «iT Phone».

11. Как мне совершать аудио-, видео-звонки бесплатно?
Для того чтобы совершать аудио и видео звонки с «iT Phone» на «iT Phone» бесплатно, необходимо, чтобы у человека, которому вы звоните, тоже был зарегистрирован ITPhone. В телефонной книге, те, у кого есть «iT Phone», показываются сверху и имеют значок статуса.

12. Как перенести номер с одного «iT Phone» на другой?
Ответ.

13. Как добавить в «iT Phone» существующий номер?
см. п. 2 сообщения

14. Как добавить в «iT Phone» номер, полученный во время теста и на который есть ID и пароль?
см. п. 1 сообщения

15. У меня вылетела ошибка "Что-то пошло не так..."
Возможная причина
Команды SIP-переадресации
Условия, при которых ежедневная абонплата за SIP не снимается.
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Zoiper тоже работает. Кому смс не нужны, рекомендую переходить на альтернативные сип-звонилки, здесь Интеровцы собрали инструкции по настройке некоторых https://www.intertelecom.ua/perekhod_na_sip.
 

romera

Я - поважний Свинорил!!!
Реєстрація
16.11.16
Місто
Одесса
Телефон
HX4700, SE910i, N72
Купив номер SIP два дні тому. Він з‘явився в підключених. А сьогодні у програмі в чаті пише «номер Інтертелеком успішно видалено з SIP підключень.»

Як номер знову підключити?

Спробував пункт програми: підключити діючий номер. Але там код повинен пройти на цей номер який я і намагаюсь підключити.

Допоможіть колеги, може я туплю?
 

Вкладення

  • 470D3610-E59F-4F53-BC4A-7EBA82C333C9.png
    470D3610-E59F-4F53-BC4A-7EBA82C333C9.png
    556.1 КБ · Перегляди: 20
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Спробував пункт програми: підключити діючий номер. Але там код повинен пройти на цей номер який я і намагаюсь підключити.
В особистому кабінеті прописати в якості контактного номера, номер одного із слонів, і мікровиклик буде приходити на нього. Тобто, там має приходити не код в смс, а поступити дзвінок, і останні 4 цифри номера, з якого подзвонять, і будуть тим кодом.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
raptor, правильный вариант, но пока не понятно вообще активен ли номер. Глянуть не могу, так как не я подключал. Могли и просто заблочить.
 

romera

Я - поважний Свинорил!!!
Реєстрація
16.11.16
Місто
Одесса
Телефон
HX4700, SE910i, N72

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не можу зателефонувати на зовнішню мережу. Абонка не знята, номер не викидало з додатку.
Після набору відразу відбій і короткі гудки.
Баланс підтягнувся вірно - 3.81 грн. Завжди на зв'язку 75
Додаток вочра оновив. До того (пару місяців як) на піддослідному телефоні виклики йшли без проблем.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Не можу зателефонувати на зовнішню мережу. Абонка не знята, номер не викидало з додатку.
Після набору відразу відбій і короткі гудки.
Баланс підтягнувся вірно - 3.81 грн. Завжди на зв'язку 75
Додаток вочра оновив. До того (пару місяців як) на піддослідному телефоні виклики йшли без проблем.
Щойно перевірив: працює.
У вас на *750 йде гудок?
Якщо виникають проблеми, то можна писати прямо із застосунка в підтримку.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Налаштування->Надіслати звіт до служби підтримки
Відіслав звіт. Навіть не відповіли, що й ого прийняли.
Не можу зателефонувати на зовнішню мережу. Абонка не знята, номер не викидало з додатку.
Після набору відразу відбій і короткі гудки.
Баланс підтягнувся вірно - 3.81 грн. Завжди на зв'язку 75
Додаток вочра оновив. До того (пару місяців як) на піддослідному телефоні виклики йшли без проблем.
Через microSIP на цьому номері все чудово працює.
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
iOS - при спробі будь-куди подзвонити, короткі гудки. Тобто насправді навіть не відбувається спроби набрати номер. Як цей шматок заставити працювати? Видалити і встановити? Тільки ось звідки встановити якщо в App Store цього застосунку не знайдено?
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
rollerboll, спробуй у додатку відключити на хвилину номер, а потім підключити номер (розділ "підключені номера").
ВЕЛИЧЕЗНЕ дякую! Допомогло!

P. S. Відверто кажучи, радий, що ви повернулися (цей форум для мене дуже теплий, близький, затишний, а старі ніки, які тут зазвичай пишуть, гріють якось в середині, особливо в цей, дуже дуже м’яко кажучи, складний час) і ваша позиція виявилася такою, як ви і озвучили. Надіюся, що то не заради «розбану». P. S. S. І не звично читати вас українською. Можливо наступне спільнотою буде сприйнято негативно але мені байдуже якою ви спілкуєтеся. По-перше, «слопатоєди» на російську немають права на приватизацію, а по-друге, так трапилося, що саме російська за збігом обставин стала моєю другою регулярно-розмовною ще 20 років назад, при тому, що я сам з самого серця Західної України.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
iOS - при спробі будь-куди подзвонити, короткі гудки. Тобто насправді навіть не відбувається спроби набрати номер. Як цей шматок заставити працювати? Видалити і встановити? Тільки ось звідки встановити якщо в App Store цього застосунку не знайдено?
1671449859869.png

Буває, що після оновлень "залипає": повзунок вимикання номеру посмикайте - запрацює. У мене така саме трабла була нещодавно.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Вже, мабуть, було. Але цю телефонію можна налаштувати на "стаціонарному" ip-телефоні? Бачу що є якісь тисяч до 2 грн: "VoIP протокол: SIP"
Думаю над варіантом зв'язку для літньої людини, коли мобільна мережа лягає. SIP'ом не користувався.
Можно, только надо иметь сеть 220В, или батерею питания + интернет.

HUAWEI-B315-20E6 + SIM карта Для интернета + SIP номер + обычный кнопочный телефон = Городской номер и интернет от моб. оператора.
 

Вкладення

  • 1.png
    1.png
    254.9 КБ · Перегляди: 21
  • 2.png
    2.png
    342.2 КБ · Перегляди: 19
  • 3.png
    3.png
    238.1 КБ · Перегляди: 20
  • 4.png
    4.png
    228.3 КБ · Перегляди: 21
  • 5.png
    5.png
    654.4 КБ · Перегляди: 22
  • 4-1.png
    4-1.png
    120.1 КБ · Перегляди: 22
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вже, мабуть, було. Але цю телефонію можна налаштувати на "стаціонарному" ip-телефоні? Бачу що є якісь тисяч до 2 грн: "VoIP протокол: SIP"
Думаю над варіантом зв'язку для літньої людини, коли мобільна мережа лягає. SIP'ом не користувався.
Можно, только надо иметь сеть 220В, или батерею питания + интернет.

HUAWEI-B315-20E6 + SIM карта Для интернета + SIP номер + обычный кнопочный телефон = Городской номер и интернет от моб. оператора.
або будь-який sip-хардфон (проводовий чи віфі), або сіп-адаптер+ваш улюблений стаціонарник.
 
Зверху