• Форум обновлён на новый движок. Тема для обсуждения тут

Интернет и IPTV в селе: миф или реальность

takeshi

Активный пользователь
Регистрация
28.08.18
Адрес
-
Єдина альтернатива на селі - 4G, бо "проводовий" туди добереться коли і 5G - тобто десь всередині/наприкінці 2030-их, коли планують висадку на Марсі. Ось у моєму р-ні ловить 4G, 50 МБ/с 49 ping, правда лише ВФ, бо інших операторів ВФ вдалось якось "викинути" з території . Але за 75 грн. від ВФ отримуєш "майже" безліміт - 3 ГБ/день, далі шейп 820 кб/с ( іноді в Вф стаються "глюки" - недавний вечірній перегляд 2 годинного футбольного матчу на Eurosport 4к "зжер" 29 Гб, і ніяких шейпів). Всіляких "укртелекомів" і згадувати не хочеться. Що стосується iptv, то я вже декілька років користуюсь тріалом bestbuyiptv - ніколи не підводили, постійно оновлюють свої плейлисти тв/фільмів/серіалів. Є у них на даний час близько 20 4К-каналів (більшість спортивні, але є й з фільмами/серіалами). На тв iptv дивлюся через Fork.
 

rtl

Известный пользователь
Регистрация
04.04.13
Адрес
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х

unatan

Пользователь
Регистрация
22.02.11
Адрес
Ставище
Телефон
Samsung GT-S3310
Єдина альтернатива на селі - 4G, бо "проводовий" туди добереться коли і 5G - тобто десь всередині/наприкінці 2030-их
Та чого... Насправді все не так песимістично. Зараз почали масово покриватися інтернетом провінційні нетрі, де навіть мобільний зв'язок не скрізь присутній. Повністю покритий GPON інетом Жашківський район Черкаської області(відстань до Черкас 200 км), також з інетом провінційний південь Київської області - Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський райони: райцентр + всі або майже всі села району(відстань до Києва 100-150 км). Посилання на сайти провайдерів легко гугляться.
 

takeshi

Активный пользователь
Регистрация
28.08.18
Адрес
-
Посилання на сайти провайдерів легко гугляться.
Скажи це закарпатським провайдерам. Наприклад в ужгородському р-ні пропонують провідний безлім інтернет на швидкості аж 50 мб/с за 70 грн/тиждень. Який сенс його тоді підключати, коли є 4G покриття, оператори стабільно «видають» швидкість інтернету від 70 до 100 мб (коли в оператора є і 1800 мгц і 2600 мгц, в тому ж ужгородському районі вся трійка операторів має хороше покриття обох діапазонів, і можна витягти з цих операторів при агрегації частот і 120 мб/с).ВФ пропонує «безліміт» за 250 грн/міс , хоч і контрактний (в Лайфа подібних безлімітів не має, а в КС навіть на контракті діє шейп після 6 гб/день. В самому Ужгороді ситуація з провідним інтернетом значно краща, і ціни набагато менші, ніж по району.
 

unatan

Пользователь
Регистрация
22.02.11
Адрес
Ставище
Телефон
Samsung GT-S3310
Скажи це закарпатським провайдерам.
Погоджуюсь на всі 100. Живу в глухій провінції (Так, в Київській і Черкаській областях теж є такі закутки, які підпадають під цю термінологію :) ) Пережив супутниковий інет(Spacegate), dial-up, GSM/EDGE(найближча БС була за 20 км), Інтертелеком, HSDPA від Київстар... Головна моя думка, що процес пішов, і швидше за все, незворотній. До речі в нашому регіоні не останню роль в протягуванні інет кабеля відіграли сільради - штурмували заявами найближчого провайдера(який за 60км).
 

al-m

red-*****.com
Регистрация
25.02.08
Адрес
Херсонская обл.
Телефон
Samsung
В селах Херсонской области тотально отжимают клиентов Укртелекома
 

Паук

Пивовар
Регистрация
27.10.07
Адрес
Полтава
Телефон
(M) forever
В теплое время года постоянно катаюсь "дебрями" области. Так вот, ситуация такая, что во многих селах уже есть оптика. Едешь, глухое село "на отшибе", а в нем по столбам тянется оптика. Или по какой-то глухой дороге, и тут "бац" через поля оптика вместе с ЛЭП. Я уже не говорю о селах вдоль активных трасс - там с этим полный порядок.
Причем вот это развитие, оно в последние пару лет так, раньше вообще не было.
 
Сверху